Vždy tě budu milovat!

18. června 2008 v 21:38
Takže lidi tady je můj druhý pokus o jednorázovku.Doufám že se vám bude líbit .A ještě upozornění zjistila jsem že je tam hoooodně chyb ale až budu mýt trochu víc času tak je opravím.

"Sasuke."povzdechla si smutně dívka. Vzpomínala na doby kdy sní byla v tým. Jak se ho pokoušela získat a byla do něj bláznivě zamilovaná. Snažila se získat jeho pozornost ale i tak ji stále ignoroval. A pak se to stalo.
Odešel za tím šmejdem Orochimarem aby získal sílu a ji tam nechal jen tak ležet a vůbec se nezajímal, že pomalu ztrácí osobu, která by za něj položila i život. Znovu si povzdechla a zavřela oči ve snaze usnout a zbavit se těchto bolestivých myšlenek.
Konečně se jí podařilo na chvíli usnout ale ihned se zase probudila kvůli chladu který ji ovanul. Otevřela oči a pohlédla na okno. Bylo otevřené ale Sakura si vzpomínala že ho zavírala než šla spát a proto sáhla pod polštář pro kunai aby se mohla případně bránit.
Ostražitě došla k oknu a zavřela ho. Po té se znovu otočila do místnosti a přejížděla ji pohledem. Pohledem zabloudila do rohu místnosti a tam uviděla stát zahalenou postavu. Byla vysoká ale nic víc nešlo poznat. Sakura udělala krok v před.Měla takové zvláštní tušení že ví kdo to je.
"Jsi to ty? Vrátil si se nebo z tebe už opravdu šílím?"zeptala se trochu rozechvělým hlasem.
"Ne, nešílíš.Jsem skutečný a máš pravdu vrátil jsem se."oznámil jí známí hlas a ona udělala další krok směrem k postavě.
"S-s-s-sasuke-kun?"zeptala se ještě více roztřeseným hlasem a znovu k němu postoupila. Nevěděla co má dělat. Jestli padnout na kolena a začít brečet nebo se mu vrhnout kolem krku a stejně začít brečet.
"Neboj Sakuro jsem to opravdu já."oznámil jí mile a konečně vystoupil ze stínu.
Když na něj dopadlo měsíční světlo byl na jeho tváři vidět lehký usměv. To už Sakura nevydržela, rozběhla se k němu a skočila mu kolem krku kde mu začala kropit triko.
Ale Sasukemu to nevadilo, byl na opak rád že ji může mýt ve svém náručí a utěšit ji.
"Už nebreč Sakuro.Už je to všechno v pořádku, vrátil jsem se a zůstanu s tebou napořád.Teda jestli ještě budeš chtít?"zeptal se trochu smutně.
Sakura se od něj odtáhla a podívala se mu do očí. Pistáciově zelená se v píjela do černé a nemohla se odtrhnout. To stejné se dělo i na opak. Stály tam takhle ještě dlouho ale nakonec ticho přerušila Sakura.
"Samozdřejmě že chci. Víš Sasuke-kun nikdy jsem tě nepřestala milovat a vždy jsem doufala že se jednou vrátíš. Že se jednou vrátíš ke mě!"dodala a na tváři se ji objevil nepatrný usměv.
"No vidíš konečně se ti to splnilo."oznámil ji Sasuke a ještě víc se na ni usmál. Sakura jen nepatrně kývla.
Už otevírala pusu aby něco řekla ale přerušily ji Sasukeho rty, které se přitiskly k těm jejím. Jejich polibek trval celou minutu a trval by ještě díl kdyby se nemusely nadechnout. Potom Sasuke vzal Sakuru do náručí a přenesl ji na postel. Obešel ji na druhou stranu a lehnul si k ní. Ještě naposledy se políbily a podívaly na vzájem do očí.
"Dobrou Sasuke-kun."popřála mu Sakura a zavřela oči.
"Dobrou Sakuro."popřál ji též Sasuke a dal jí pramen neposedných vlasů za ucho. A usnuly ve společném obětí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | Web | 26. června 2008 v 22:36 | Reagovat

jeeeeee krááááááááááááásnééééééééééééé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.