Vařit umí každý! - Pro Lil

20. června 2008 v 12:47 | hin-chan
tak tady jedruhá jednorázovka.Ten tokrát je pro Lil.Je o Temari a Shikamarovi jak si přála.
PS:Doufám že se ti bude líbit .... jo a omlouvám se že tam budou chybi .... není to totiž opravený ale v nejbližší době se na to juknu.

"Tsunade-sema!"zakřičela Shizune a vtrhla do její kanceláře.Tsunade se s trhnutím probudila a okamžitě se chytla za hlavu.
"Pane bože, co tak křičíš?!"zakřičela na ni zpátky Tsunade a propalovala ji smrtícím pohledem.Shizune se jí dost lekla ale hned se zase vzpamatovala a došla až k Hokage.
"Právě přišel posel z Písečné s těmi dokumenty co jste si od nich vyžádala a žádá o přijetí."vysvětlila ji stručně Shizune a podívala se na ni.Tsunade si jenom povzdechla.
"No dobrá pusti ho dál."vyzvala ji Tsunade a začala si rovnat papíry co leželi na stole.
"Hai."odvětila Shizune a šla otevřít dveře.
"Můžete jít dál."vyzvala ji a o uhnula ji na bok, sama pak vyšla ze dveří a zavřela za sebou.Tsunade se na ni podívala a uvažovala, jestli ji od někud nezná.
"Ty jsi....?"začala a skoušela si vzpomenout kdo je.
"Mé jméno je Temari a jsem sestra Kazekageho.Jsem tu proto abych vám předala ty dokumenty co jste si vyžádala Tsunade-sama."řekla Temari a podala ji několik svitků.
"Díky."usmála se Tsunade a svitky si od ní vzala.Uložila si je do pláště a znovu se obrátila na Temari. "A Temari, zdržíš se tady?"zeptala se ji Tsunade.Temari chvíly váhala ale nakonec souhlasila.
"Ano zůstanutu asi ..... dva dny abych si dostatečně odpočinula."odpověděla ji a už chtěla odejít ale Tsunade ji zadržela.
"Počkej a kde budeš bydlet? Mohla bych se někoho zeptat jestli bys u něj nemohla přespat."navhla ji Tsunade.Temari ten to návrh chvíli zvažovala.
"Dobře."souhlasila na konec.
"Svělé tak já někoho hned zavolám."řekla Tsunade a nadechla se "Shizunee!"zakřičela tak hlasitě až to slyšela i celá nemocnice kde Shizune právě byla.Hned jak uslyšela volání své nadřízené, nechala všechno ležet a okamžitě zmizela.Ani ne do pěti sekund se ve dveřích oběvila pořádně zadýchaná Shizune.
"Volala jste Tsunade-sama?"zeptala a přitom se snažila popadnout dech.
"Ano volala.Potřebu ji tady pro temati najít bydlení na dva dny.A chtěla jsem se zeptat nejtli nevíš kdo není zrovna na misi."vysvětlila ji Tsunade.Shizune se na chvíly zamyslela.
"Už vím.Nara Shikamaru má zrovna dneska volno."oznámila jí Shizune a už byla na odchodu.V Temari podivně hrklo. "Nara Shikamaru .... to je přeci ten proti, kterýmu jsem bojovala při chuninských zkouškách."pomyslela si Temari a i když nechtěně tak mírně zčervenala.
"No a je všechno vyřizeno.Shitune ještě chvíly počkej.Zavolej mi Shikamara do kanceláře, ano?"zadrřela ji Tsunade těsně než stačila zavřít dveře.A Shizune nezbývalo nic jiného než pro něj dojít.Temari a Tsunade se mezitím bavily o tom jak se komu vede a tak dále.Ale z jejich hovoru je vyrušilo zaklepání na dveře.
"Dále."ozvala se Tsunade a dveře se otevřely.Temari se otočila a uviděla v nich stát kluka, kterému bylo zhruba 18 a tvářil se jako obvikle znuděně.
"Co se děje hokage-sama?"zeptal se znuděně Shikamaru a podíval se na Tsunade.Temari si ještě nějakým zázrakem nevšiml.
"Shakamaru, tím že nemáš žádnou misi a tím pádem máš volno.Ubytuješ u sebe tady Temari a budeš se o ni po celé dva dny starat."řekla rázně Tsunade.Shikamaru se na ni jen znuděně podíval.
"To je otra - počkat řekla jste Temari?"vykřikl vyděšeně Shikamaru.
"Ano.A mimochodem Temari je hned vedle tebe."dodala s usměvem Tsunade a čekala co se stane.Shikamaru se vyděšeně otočil.Temari ho propalovala pohledem.Okamžitě ho chitila za vestu a táhla ho pryč.
"Doufám že se nezabijou, za ty dva dny."povzdechla si Tsunade, když už byly oba pryč.
Mezitím Temari dotáhla Shikamara k němu domů.
"Tak tady bydlím."oznámil ji Shikamaru a ukázal kolem sebe.Přitom ho Temari stále držela za vestu a táhla po zemi.A když před tím kráčeli po ulici, teda spíš Temari šla a Shikamaru se nechal táhnout, lidi se na Temari dívaly trochu vystrašeně a litovali nebohého kluka.
"Hmm ... ujde to."prohlásila po chvíly Temari a rozhlížela se kolem sebe.
"A kde budu spát?"zeptala se ho.
"No asi na hoře v ložnici a já si ustelu tady na gauči."vysvětlil otráveně Shikamaru a ukázal na gauč.
"Dobře."souhlasila Temari a postila ho.Po té vyšla po schodech na horů do ložnice.
"To je otrava."prohlásil Shikamaru a šel do kuchině aby připravil nějaké to jídlo.Temari se mezitím potulovala na horním patře a hledala koupelnu.Když ji konečně našla vyhrabala tam ze skříně nějaký ten ručník a šla se umýt.
Asi po půl hodině vylezla z vany a oblékla si župan co tam našla.Byl ji poněkud velký ale neřešila to a vylezla z koupelny.Chtěla se vrátit do ložnice aby se mohla obléknout ale najednou do něčeho narazila a spadla na zem.Když otevřela oči uviděla před sebou nečí tvář.Hned ji došlo že je to Shikamaru.A když si vzpoměla že má na sobě jenom župan, zčervenala jako rajče.Shikamaru na tom byl podobně.Stejně jako Temari byl rudý jako rajče a když si ji pořádně prohlédl musel uznat že je opravdu kásná.Župan ji totiž v tom pádu trochu zklouznul a tím zakrýval jenom to nejdůležitější.Temari si jeho pohledu všimla a zčervenala ještě víc.
"Shikamaru můžeš se prosímtě zvednout?"zeptala se ho Temari.Shikamaru se na ni ale pořád jenom díval a nebyl schopen pochybu.Temari se na něj teda otořila jako že mu to řekne ještě jednou ale když už otevírala pusu aby něco řekla, Shikamaru ji políbil.
Temari byla zaskočená ale nebránila se.Naopak, když se od sebe odtrhly polibek mu opětovala.
Takhle se líbali asi dvě minuty.Nakonec se od sebe konečně odtrhli a hleděli si do očí.
"Nevím jak to ale miluju tě Temari."řekl ji s usměvem na rtech Shikamaru.Temari na ně ho zírala jako kdyby zpadl ze stromu.Ale nakonec se vzpamatovala a usměv mu oplatila.
"Taky nevím proč zrovna ty.Ale strašně moc tě miluju."přznala se mu Temari.Shikamaru ji zvedl a obejmul ji.A hned na to ji vzal do náruče a odnesl do ložnice.Po té někam odběhl a vrátil se až s tácem plným jídla.
"Jé to vypadá užasně!"pochvalovala si Temari a snědla kousek masa.
"Hmm sughoi!Od kdy umíš tak skvěle vařit?"zeptala se ho užasle Temari.Shikamaru se na ni jen usmál.
"To jsou ty léta víš?!"řekl a začal se smát.Temari se k němu hned přidala ale pak do sebe ládovala jedno sousto za druhým.
"Páni tobě to asi opravdu chutná."divil se těd pro změnu Shikamaru."Ale myslím že za ty dva dny si toho moc neužiješ."řekl trochu smutně.Temari se na chvíly zamyslela.
"Nooo stejně tu musím něco velice důležitého zařídit."protáhla se Temari a šibalsky na něj mrkla.Hned na to ho chtla za tričko a svalila ho na postel.Odložila tác s jídlem a hupla na něj.Shikamaru se na ni tázavě podíval a Temari jen u směvem přikývla.Tím to souhlasem už na nic nečekal a začal se s ní vášnivě líbat.A víte jak to zkončilo x ).
Ráno se Temari probudila a chtěla nahmatat Shikamara ale našla jen prázdné místo.Náhla ucítila lahodnou vůni co se linula ze zdola.I hned byla na nohou, oblékla se a pelášila do kuchině.Uviděla jak Shikamaru pokládá na stůl snídani a bez otálení se k němu vrhla.Zezadu ho objala až se jí lekl.
"Uff tys mi ale dala."vynadal ji mírně a na uvítanou ji dal malou pusu.Temari se na něj jen usmála a vrhla se na jídlo.Shikamaru nad tím jen zakroutil hlavou ale taky si sedl a pustil se do jídla.
Pak zašli spolu za Tsunade aby ji oznámily že se Temari zdrží o trochu dýl a šli se projít po městě.
Za týden, Temari zjistila že je těhotná.Shikamaru se z toho málem složil, když zjistil že bude mýt dvojčata.Ale rychle se z toho vzpamatoval a požádal Temari o ruku.Chystal se na to už dlouho ale přišlo mu že ted nastala ta nejvhodnější chvíle.Temari s radostí souhlasila a svatba se konala a měsíc později.Byly pozvaní všichni.Jak za Konohy tak i z Písečné a obřád se konal na velké louce za Knohou.Vše proběhlo hladce a o pár měsíců později se jim narodily dvojčata.Byl to kluk - Shinji a holka - Takumi.Dti rostli jako z vody a všichni žily štastně až do .... no bylo to ještě hodně dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.