Propojené snění! - 2 Pro Majiska

20. června 2008 v 13:23 | hin-chan
Tak tady je druhý díl pro Majiska. Omlouvám se, že jsem to sem nedala dřív ale nestíhám (jaj strašně se opakuju). Jinak je i poněkud kratší ale u třetího dílu se budu snažit! Slibuju x)

"Sakuro." zvolal někdo.
"Sakuro!"ted už vykřikl ten neznámý hlas. Sakura se s trhnutím posadila a zmateně se kolem sebe rozhlížela.
"Kdo mě to volá?!"podivila se nahlas a dál se rozhlížela kolem sebe.
"No přece já!"oznámil ji ten neznámý hlas. Sakura se neštvala.
"Za prvé víš kolik je vůbec hodin?! Za druhé kdo do čerta jsi a za třetí at jsi kde jsi vypadni z mého pokoje a nech mě spát!"vykřikla Sakura a na hlavě ji půlzovala žila. Podivý hlas se zahihnal.
"Ale vždyt ty spíš Sakuro!"oznámil ji ten hlas pobaveně a znovu se zasmál. Sakuru to dohánělo k šílenství.
"Do háje! Co se to tady děje?! A odpovíš mi konečně kdo jsi?"zakřičela naštvaně a zrudla vzteky. Neznámí hlas si povzdechl.
"Jsi roztomilá když se zlobíš ale zadši tě nebudu pokoušet. Vysvětlím ti tedy co chceš vědět."rezignoval neznámí. Sakura se dábelsky usmála.
"Poslouchám!"vybýdla ho provokativně. Chvíli bylo ticho ale pak se hlas rozpovídal.
"Právě ted se nacházíš ve snu, který ale není pouze obyčejným snem. Abys dobře porozuměla napojil jsem se na tvé sny a přetvořil je podle své potřeby. Tím pádem pak s tebou mohu mluvit ve snech kdy budu chtít ale i mimo ně."vysvětlil ji to neznámí hlas. Sakura se na chvíli zamyslela.
"Nebyl jsi to ty kdo my nechal u mě vzkaz?!"zeptala se ho zvědavě Sakura. Hlas chvíli váhal.
"Ano byl jsem to já."potvrdil ji to neznámý.
"Ale proč?"zeptala se ho udiveně Sakura a přemýšlela nad důvody. Hlas se zamyslel.
"No … potřeboval bych od tebe pomoct. Ale nejdřív musím zjistit jak moc jsi silná."soukal ze sebe neznámí hlas. Sakura se znovu zamyslela.
"No vzhledem k tomu, že jsi my simpatický, tak ti pomůžu. Ale jak chceš zjistit jak moc jsem silná?"zeptala se ho nechápavě Sakura. A ikdyž toho dotyčného Sakura neviděla cítila jak se zašklebyl.
"Uff. A to sem tě měl pocelou tu dobu za chytrou holku. Hmm no nic. Tak já ti to teda vysvětlím. Jak už jsem na začátku říkal. Dokázal jsem se napojit na tvé sny a utvářet je podle toho jak se mi hodí."vysvětlil ji to znovu neznámí. "Teoreticky by se dalo říct, že pouhým mávnutím ruky dokážu třeba tenhle pokoj změnit na tréninkové hřiště."oznámil ji hrdě neznámý hlas. A jako důkaz se prostor kolem Sakuru změnil.
"Hmm tak tomu říkám něco."užasla Sakura a užasla ještě víc když zjistila, že se nachází na tréninkovém hrišti týmu 7.
"Tak dobře jdeme na to."řekl neznámí a před ní se objevila postava zahalená do černého pláště.
"Možná se konečně dozvým kdo to je!"pomyslela si Sakura a usmála se. Postavyla se do bojové pozice.
"Jsem rád, že jsi mou nabýtku přijala."přikývl neznámý. Sakura se zamračila.
"Ano přijímám ji ale chci vědět kdo jsi?!"řekla rázně Sakura a v jejím hlase nebylo místo na odmlouvání. Postava si povzdechla ale sundala si plášt. Sakura vykulila oči. Přímo před ní stál ...
"SASUKE!!!!"vykřikla až se kolem všechno otřáslo a Sasuke byl nucen si zakrýt uši.
"Aaaaa Sakuro! Co blbneš!! Vždyt ohluchnu!"zakřičel na ni spátky ale ta tam už nestála, protože byla za jeho zády a přidržovala mu kunai u krku.
"Sakuro? Co děláš?"zeptal se ji trochu zmateně Sasuke. Sakura dostala tik do oka.
"Ty se mně ptáš co dělám?"zašeptala mu jedovatě do ucha až se Sasuke otřás.
"No jo."řekl s usměvem. Sakura sebou hodila o zem.
"Ježiši Sasuke! Ty seš pryč tak dlouho a stejně si od Naruta něco pochytil."zanadávala Sakura a zakroutila hlavou.Sasuke se zašklebyl.
"No dobře už toho necháme a pojdme bojovat."řekl vážne Sasuke. Sakura pouze přikývla a postavyla se na proti němu.
Chvíli proti sobě jen tak stály ale pak po něm Sakura hodila pár kunaiu a Sasuke se jim bezproblémů vyhnul. Tím začal jejich souboj.
"Už je to skoro hodina a já ji nejsem schopen nějak vážně poranit. Za to ona mě už třikrát pořádně zasáhla. Není divu, že je to velitelka ANBU."pomyslel si Sasuke a vadýchával se. Sakura se usmála. "Vidím, že tu pomoc budeš potřšbovat ale jinak jsi bojoval dobře."uznala Sakura. Sasuke nevěděl jak ragovat. Na jednu stranu byl rád za to co řekla ale zase byl naštvaný, prohrál. Nakonec ho ale přemohla ta první polovina a Sasuke se přemístil před Sakuru.
"Sasuke! C-"začala Sakura ale Sasuke ji umlčel tím, že ji políbil. Sakuře, ikdyž si to nechtěla připustit, tak se to líbilo a polibky mu nakonec také vrátila. Sasuke takovou reakci nečekal ale byl rád, a tak na nic nečekal a povalil ji do trávy. Sakura se na něho zadívala a když ji došlo k čemu se chystá odstrčila ho a odvrátila pohled.
"Promin ale já ...." začala se omlouvat Sakura ale Sasuke zavrtěl hlavou.
"To je v pohodě. Já jen, že se mi celé ty roky stýskalo a že jsem chtěl aby jsi věděla, že jsem tě strašně miloval a také miluju."zašeptal Sasuke a zmizel. Stejně tak zmizel i ten sen a Sakura se probudila. Prudce se posadila a zhluboka dýchala.
"Byl to jen sen, jen sen."namlouvala si Sakura ale sama tomu nevěřila. Podívala se na hodiny a když zjistila, že za půl hodiny ji začíná mise, urychleně vzatala a šla se připravyt.
Přitom pořád musela myslet na Sasukeho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura132 Sakura132 | 25. července 2008 v 20:05 | Reagovat

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer vazne bomba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.