Pouštní růže - 1

19. června 2008 v 14:14 | hin-chan |  Pouštní růže
Takže tady je první kapitola. Nevím přesně kdy bude druhá ale doufám, že vás touhle aspon trochu upoutám! x)

Osamělá postava seděla na střeše uřadu Kazekageho. Chodil sem každý večer dívat se na měsíc a přemýšlet nad svým životem. Měl všechno co by si kdy mohl přát. Rodinu, přátelé byl dokonce i Kazekage ale jedno mu přece jenom stále chybělo. Byl to člověk se kterým by strávil zbytek života. Byl to někdo za koho by byl připraven i zemřít jen aby ho ochránil. Někdo kdo by ho miloval a jeho milovat naučil.
"Pořád to samé. Kdybych aspon občas viděl Naruta. Ten mi vždycky pomůže zvednout náladu."pomyslel si Gaara a dál se díval na noční oblohu posetou hvězdami.
Mezitím nedaleko Suny se objevili dvě zahalené postavy. A hned na to následovali další čtyři. Všech šest postav na sobě mělo dlouhé černé pláště s červenými mraky. Ano byli to Akatsuki.
"Až dorazíme do Konohy, přeměnte se a vyhledejte devítiocesého! Rozumýte?!"ozval se Uchiha. Všichni přítomní přikývli.
"Skvělé, tak jdeme!"řekl a rozhběhl se směrem ke Konoze. Ostatní ho okamžitě následovali.
Jejich plán byl jednoduchý. Zajmout a unést Uzumaki Naruta, Jinchuuriki, dopravit ho do skrýše a vyjmout z jeho těla Kyuubiho. Vše mělo proběhnout v noci a beze světků ale přehlídli malý detail. Nebo píše zahalenou postavu ukrytou ve stínu noci. Byl to Uchiha Sasuke, který před nedávnem zabil Orochimara a utekl. Ted pátral po stopě svého bratra aby konečně mohl vykonat pomstu.
"Tak to ti nedovolým Itachi! Naruto je stále můj nejlepší přítel! Teda aspon pro mě."zašeptal Sasuke a přemístil se zakázanou technikou do Konohy.
Objevil se pár metrů před branou aby ho nezahlédla stráž a potichu se vloudil do vesnice.
"Připadámi to tady uplně stejné."pomyslel si z usměvem Sasuke a zamířil k Hokage.
Vyskočil na parapet okna co bylo v kanceláři a podíval se do kanceláře. Naskytl se mu zajímavý pohled. Tsunade ležela na půlce stolu se skleničkou saké v ruce. Papíry a dokumenty co asi ještě nedávno leželi na té půlce, spadli pod stůl. A když se podíval na Tsunadinu tvář zjistil, že ta má obtisklý text z nějakého papíru. Pousmál se a vlezl do vnitř. Přešl k Tsunade a prudce s ní zatřásl. Hned však ale uskočil aby se vyhnul její pěsti.
"Uf to bylo těsně."řekl Sasuke a raději vytvořil klon aby to udělal za něj.
"Tsunade-sama! Utočí Akatsuki a jsou po Narutovi!"křikl ji do ucha Sasukeho klon a Tsunade s trhnutím probrala.
"Cože!"vykřikla a zamračila se. Rozhlédla se kolem sebe a pohled ji spadl na Sasukeho.
"Uchiha Sasuke!"zašeptala překvapeně Tsunade. Sasuke jenom kývl.
"Tsunade-sama! Ted není čas na seznamování! Blíží se sem Akatsuki a jsou po Narutovi. Lépe řečeno po Kyuubim."vysvětlil ji honem situaci Sasuke. Tsunade na něj zírala s otevřenou pusou. Už už chtěla něco říct ale Sasuke ji předběhl.
"Dozvěděl jsem se to tak, že jsem je slyšel se o tom byvit. Bylo to před chvílí poblíž Suny."vysvětlil Sasuke. Tsunade se vzpamatovala a zamračila se.
"Poblíž Suny? Ale jak si se sem tak rychle dostal?"podivila se tsunade. Sasuke se usmála el nebyl to moc štastný usměv.
"Použil jsem zakázané jutsu, které mě naučil Orochimaru."řekl Sasuke a znovu zvážněl.
"Tsunade-sama ale ted jde o Narutův život! Akatsuki by to měli být zhruba zítra ráno. Musíme si pospíšit a něco podniknout. Mimochode se chci vrátit spátky do vesnice."řekl jako by nic Sasuke. Tsunade se usmála.
"Chápu tady máš čelenku, jsi přijat zpátka ale až tohle zkončí dostaneš trest. Jasný?!"řekl tsunade vážně. Sasuke přikývl.
"Jsem ráda, že jsi se vrátil. I Naruto a tvůj tým tě určitě příjmou s otevřenou náručí."oznámila mu Tsunade a Sasuke se znovu usmál.
"Díky. Ale ted k Akatsuki. Navrhoval bych aby jste poslala osm ninju. Můžou tak překvapit Akatsuki nepřipravené."navrhl Sasuke. Tsunade se na chvíli zamyslela ale nakonec přikývla.
"A kdo tam všechno je?"zeptala se ho po chvíli.
"Uchiha Itachi, Tobi, Kisame, Zetsu, Konan a Pein. Vlastně všichni co zbyli."odříkal Sasuke. Tsunade kývla.
"Takže půjde Kakashi, Sakura, Hinata, Neji, Lee a jestli chceš tak ty, Sasuke."řekla Tsunade a podívala se na něj. Sasuke se usmál.
"Jasně! Mám ještě neviřízené učty."řekl vážně a před očima se mu objevil Itachi. Tsunade se na čele objevila malá vráska.
"Kakashi."křikla Tsunade. Sasuke se podivil,proč křičí jeho jméno když je ještě noc a on určitě spí ale spletl se. Hned jak Tsunade zavolala Kakashi se objevil u ní v kanceláři.
"Co potřebujete Tsunade-sama?"zeptal se Kakashi. Tsunade se podívala na Sasukeho a Kakashi se podíval stejným směrem. Hned na to strnul.
"Sasuke? Jsi to ty?"zeptal se ho udiveně Kakashi. Sasuke s usměvem kývl.
"Rád vás zase vidím sensei ale ted nemáme čas. Musíme sehnat Sakuru, Nejiho, Hinatu a Leeho. Jdeme na misi zlikvidovat Akatsuki aby měl Naruto už pokoj."řekl spěšně Sasuke a už táhl Kakashiho k oknu. Tsunade se usmála.
"Je dobře že je zpátky a zdá se že není ani takový mrzout."pomyslela si zpokojeně Tsunade a znovu usnula.Kakashi a Sasuke mezitím sehnali všechny členy jejich týmu a vydali se na cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti moje povídky?

Jasně!
Ano
Noo ne

Komentáře

1 cornelia verča cornelia verča | Web | 19. června 2008 v 14:18 | Reagovat

Máš supa blog mrkneš i ke mě ? ^-^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.