Po čtyřech letech zpět! Mise! - 9 Slzy štestí ...

20. června 2008 v 13:47 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
Pozor, pozor, pozor je tady 9 díl mé povídky.Doufám že se vám bude líbit! XD

Naruto se zastavil kousek od Sakury a Gaary a chvíli je pozoroval.
Sakura právě uhýbala před pískem a mezitím po Gaarovi hodila dva kunaie. Gaara je zablokoval pískem a znovu zautočil na Sakuru. Ta už byla pěkně udýchaná z toho věčného pobíhání a uhýbání a tak přesměrovala svou chakru do ruky a přaštila do země. Země se zatřásla a oběvila se v ní obrovská puklina.Gaara stratil rovnováhu a tím i soustředění, Sakura toho využila a dostala se mu za záda.Poté mu přiložila kunaii ke krku.nahnula se k němu "Vyhrála sem."pronesla tiše Sakura a mírně se zasmála.
Gaara si povzdech. "Je to 3:3. Co budeme dělat?"zeptal se rozesmátě Gaara.
"Já navrhuju abychom si daly rozhodující zápas!Co ty na to?"zeptala se ho stejně rozesmáta Sakura a pomohla mu na nohy.
"Dobře, beru!"souhlasil Gaara a dál si se Sakurou povídal.Ale vyrušil je Naruto.
"Sakuro!"zakřičel a rozběhl se k nim.
"Co se děje Naruto?"zeptala se ho Sakura.
"Narutoooo já tě asi zabiju! Právě když jsme se tak dobře bavily ty do toho vlítneš!"křičelo Sakuře v mysli její druhé já."Bud zticha!Co když je to něco důležitého?"okřikla ji Sakura v hlavě. A znovu se soustředila na Naruta.
"Potřebuju aby ses podívala na senseie.Když jsme s polu bojovaly .... tak jsem to asi trochu přehnal a moc ho udeřil! No a ...ježiš, to je jedno pod se mnou."odbyl to Naruto,chytl ji za ruku a táhl ji pryč.Gaara se vydal za nimi, protože samotnému se mu trénovat nechtělo.
Mezitím se u Kakashiho oběvila Kushina.Sedla si vedle něho.
"Co se ti stalo Kakashi-san?"zeptala se ho Kushina.
"Ahoj Kushina, rád tě po těch letech vidím!"pozdravil Kakashi a zvlášt poslední slova zdůraznil.
Kushina se zarazila ale pak se na něj usmála.
"Takže si mě poznal?"I po těch letech?"zeptala se ho radostně Kushina.
"No jasně! Kdo by mohl zapomenout na Uzumaki Kushinu?Ztřeštěnou, bláznivou a hyperaktivní dívku, která se víc podobala svou povahou na kluka než holku?"odpovědel ji ironicky Kakashi a začal se smát.Kushina to nevydržela a začala se smát s ním.Najednou uslyšely kroky a tak se otočily.Za nimi stály Naruto,Sakura a Gaara.
"Kakashi-sensei.Už jsem zpátky."oznámil mu Naruta a pohled mu spadl na Kushinu.Na té ženě se mu stále něco nezdálo.Připadala mu strašně povědomá.
Kushina si jeho pohledu všimla a usmála se na něj.Naruto ji s menším ostychem usměv oplatil.
"Díky Naruto."poděkoval mu Kakashi a Sakura k němu bel řečí přiklekla.
"Pane bože, co jste dělaly?"zeptala se jich užasně po pár minutách Sakura.
"Trénovali. Proč?"zeptal se rychle Naruto.
"No já jen že sensei má zlomený 2 žebra a hluboce protrhnutý rameno!"řekla ještě více úžaslá Sakura a těkala pohledem mezi Kakashim a Narutem.Naruto nevěděl jak to vysvětlit a tak se toho chopyl Kakashi.
"No jak víš Sakuro tak jsme trénovaly.A jak už jsem řekl na začátku nikdo Naruta ještě neviděl po těch letech bojovat a tak jsem si ho chtěl osobně vyzkoušet.Ale.....no tak nějak jsem ho moc přecenil."vysvětlil Kakashi a rozpačitě se podrbal na hlavě.
"Počkat sensei!Vy tím chcete říct že to to vám udělala Naruto?"zeptala se ted už extra úžasle Sakura a zírala na něj s otevřenou pusou.
"Ano toto mi udělal Naruto."potvrdil ji to s usměvem Kakashi a pohlédl na Naruta.Ten se na něj rozpačitě kývl, protože nebyl zviklí aby ho tak někdo chválil.A Kakashi s usměvem pokračoval.
"Abych řekl pravdu tak Naruto se zlepšil z vás všech nejvíc.Je mnohem rychlejší než já a soudím tím že i dokonce rychlejší než tady Gaarův písek a pak má užasnou sílu, která se vyrovná té tvoji, Sakuro."objasnil ji Narutovi schopnosti Kakashi a čekal její reakci.
"T-to není možné.Jak si mohl za čtyři roky tak zesílit?"ptala se ho nechápavě Sakura a otočila se na něj.
"No....jen sem měl dobrého učitele a skvělou motivaci, která mě donutila opravdu hodně dřít."odpověděl ji skromě Naruto a znovu zrozpačitěl.
Ale Sakura nebyla jediná kdo nad Narutem užal, i když z jiného uhlu.Kushina se na něj dívala s láskou v očích.Byla štastná že má tak užasného syna, ze kterého se stal velmi dobrý ninja.
"Coapk se to tady sěje?"ozval se hlas někde za Narutem a všichni se tím směrem otočily.Stály tam TenTen, Neji, Hinata a Yuu a nechápavě se na ně dívaly.
"Aale tady Naruto jen převácoval senseie.Vlastně mu zlámal pár kosti a pak ho nepíchnul jak prase na rožni."řekla sarkastický Sakura a usmála se na ně.Všichni na ni vyjeveně koukali a Sakura se na ně zašklebila.
"No co? Vždyt je to pravda."řekla a ještě víc se usmála.Hned na to se všichni rozesmály.Smáli se asi půl hodiny a než se konečně uklidnily byl čas na oběd.Šli tedy do jídelny a Kushina z ostatnímy dívakmy šla pro jídlo do kuchyně.Při jídle nikdo nemluvil, jen TenTen a Neji po sobě hodily pár zamylovaných pohledů a Gaara se Sakurou se lechce červenaly, když se jejich pohledy střetly.A co Naruto a Hinata?Ti se pro změnu na sebe radši nedívaly.Kakashi, Kushina a Yuu si toho všimli a potichu se pochihnávali.Nakonec z toho měli další záchvat smíchu ale přestaly hned jak na sobě ucítily šest pohledů.A kdyby se mohlo zabíjet pohledem, ti tři by byly už dávno po hlínou.
Když všichni dojedly a chtěly se rozejít do svých pokojů Kakashi je zadržel.
"Počkejte.Ještě se musíme domluvit na odchodu."promluvil vážně.Každý se na něj otráveně podíval ale stejně si sedli zase zpátky na svá místa.
"Dobře, takže podle informací, které jsme dostali od Mizukageho se kolem vesnice potulují nějací lidé.Na jihu jich je kolem 20 a na východě je čtyřčlenná skupina.Ale podle mě to jsou pouze nějací nájemní lovci, takže by jsme s nimi neměli mýt problém."vysvětlil Kakashi a čekal na jejich připomýnky.
"Chápu. A kdy pdejdeme?"zeptala se Kushina a podívala se na Kakashiho.
"Odejdeme za tři dny.Mezitím pošleme zprávu Tsunade že jsme na cestě a seženeme si zásoby na cestu."rozhodl Kakashi a začal se zvedat od stolu.
"Kakashi-sensei?"ozval se Naruto.
"Ano?" Kakashi se na něj podíval.
"No já jen jestli by jsme si neměli stanovit nějakou tu formaci, ve které bude postupovat na zpáteční cestě."vysvětlil trochu zdráhavě Naruto.
"Hmm.Tak dobře.Máš nějaký nápad?"svolil Kakashi a znovu se posadil.
"Vlastně ano."oznámil Naruto a začal vysvětlovat. "Ve předu by byl Neji s Byakuganem, vy se Sharinganem a TenTen s jejími pohotovými refleksi.Vzadu bude pak Hinata také s Byakuganem a bude se stejně jako Neji rozhlížet kolem a hledat případné nepřátelé.Vedle ní pak bude Sakura, protože jako lékařský ninja je velmi cenná a proto se bude dál držet od nepřítele.Poté, vedle ních bude Gaara a bude jim dělat něco jako ochranku kdyby utok přišel za zadu.A já, tady z Kushinou budeme každý z jedné strany u Yuu-chan."dovysvětlil Naruto a podíval se na ostatní.Celou dobu totiž kreslil ze soli jejich formaci.
"Je to dobrý plán."uznal Kakashi a ostatní na souhlas přikývly.
"Dobře takže plán a dobu odjezdu máme vymyšlený.Ted už můžete jít."propustil je Kakashi a sám zmizel v oblaku kouře.Ostatní se zvedli a vydaly se směrem ke svým pokojům.
Hinata se kolem sebe rozhlédla.Hledala totiž Naruta, chtělu mu konečně říct co k němu cítí.Najednou ho uslyšela z poza rohu.Šla se podívat z kým to tam mluví.Došla až k rohu a opatrně přes něj nakoukla.To co uviděla ji do cela zabolelo.Dívala se právě jak Naruto a Yuu se spolu něčemu smějí.Naruto vypadal docela štastně a to Hinatu bolelo ještě víc.Najednou se Yuu přestala smát a podívala se na Naruta.
"Jsem moc ráda že mě budeš chránit ty a Kushina-san."řekla a usmála se na něj.
"Jasně pro tebe cokoliv."odvětil ji Naruto a usmál se na ni.To už ale Hinata nevydržela a z očí se ji začali řinout slzy.Tiše vzlikla ale nebilo to až tak tiše jak si myslela.Naruto a Yuu to slyšely a tak se za tím zvukem otočily. Naruto uviděl jak za rohem mizí dlouhé černé vlasy a jde ještě vidět kousek fialové bundy.
"Co to..."podivila se Yuu a otočila se na Naruta.Ten tam ale už nebyl.
Naruto už všechno prohledal ale nikde ji nemohl najít.
"No tak, Hin!Kde jsi?!"mumlal si pro sebe a kličkoval ulicemi.Nakonec se ale zastavil u prostřed ulice a přemýšlel kde by mohla být.Prohledal už celou vesnici ale nikde ji nenašel.
Co kdyby byla....."přemýšlel nahlas Naruto a konečně mu to docvaklo.Okamžitě se rozběhl do lesa a běžel jako o závod.V tuhle chvíly na něj neměl ani Yondaime.Běžel neuvěřitelnou rychlostí a to co minule urazil za několik hodin ted zaběhl za necelou čtvrt hodinu.Zastavil se až u jezera a rozhlédl se kolem sebe.Konečně ji uviděl.Seděla na skále u vodopádu a hlavu mě schovanou mezi koleny.Naruto k ní potichu došel a sedl si vedle ni.Hinata zvedla hlavu a hladala zdroj toho zvuku co ji právě vyrušil z přemýšlení.Ale když zjistila že to byl Naruto lekla se.Chtěla vztát a rychle zase zmizet ale někdo ji chytil za ruku.Podívala se znovu na něho ale Naruto se na ni nedíval.měl skloněnou hlavu a do oří mu padaly vlasy.Hinata tam jen tak stála a z očí ji stále tekly slzy.nakonec se odhodlala promluvit.
"Proč?"zeptala se zoufale a když ji neodpovídal zeptala se znovu.
"Proč ...jsi tady?"zeptala se už zoufaleji a rozbrečela se ještě víc.Naruto před ni beze slova stoupnul aniž by ji pustil nebo zvedl hlavu.
Po krátké odmlce znovu promluvil.
"Není to jasné?"zeptal se ji místo odpovědi.Hinata jen mlčky zakroutila hlavou.Naruto si povzdechl a přiblížil se k jejímu obličeji.
"Tak to ti budu muset ukázat."zašeptal skoro slišitelně a než se nadávala Naruto ji začal nežně líbat.Hinata se chtěla odtrhnout ale nakonec si to rozmyslela a polibek mu opětovala.Poté se na sebe podívaly.Hinata v jeho očích uviděla tolik lásky až se ji začala podlamovat kolena.Naruto v jejich očí uviděl nejan lásku ale i neuvěřitelnou radost.Byl rád že k němu pocitovala to stejné jako on k ní.
"Hin....strašně moc tě miluju!"zašeptal Naruto a pevně ji objal.Hinata se na něj zírala s otovřenou pusou ale nakonec ho také obejmula.
"Taky tě miluju!Miluju tě tak moc že si to ani nedokážeš představit!"zašeptala mu do ucha Hinata a z očí ji začaly zase podat slzy.Ale tentokrát to byly velkého štěstí že konečně našla svou lásku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.