Po čtyřech letech zpět! Mise! - 7 Bouřka

20. června 2008 v 13:45 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
Tak tady máte 7 díl je poněkud delší tak doufám že vás to neomrzí a přečtete to celé XD

Kapitola 7
Po večeři se všichni odebraly do svých pokojů jen Hinata se šla projít do blízkého lesa.
Šla asi hodinu a vůbec si nevšimla že je moc daleko od sídla.Pokračovala dál, na velkou mýtinu.
Naproti ní bylo velké jezero a za ním se tyčil vodopád.Kolem dokola byly velké stromy a skála.To celé osvětloval jemně stříbrným světlem měsíc, který se tyčil vysoko na neby posetého hvězdami.
"To je nádhera!"vydechla Hinata.Rozhlédla se kolem sebe aby zjistila jestli je tady ještě někdo jiný než ona ale ani pomocí Byakuganu nikoho neviděla.
Sundala si oblečení a skočila do vody.Voda byla hodně studená a Hinatě začala být po čase trochu zima. A tak se rozhodla že si přeplave na druhou stranu.
Mezitím když Hinata plavala na druhé straně vynořil se z lesa Naruto a stejně jako ona obdivoval tu krásu.Poté se také rohlédl kolem sebe, nikoho neviděl a tak si sundal oblečení a stejně jako Hinata neslišně skočil do vody.Uplaval několik metrů ale zastavil se.Měl totiž pocit že tu ještě někdo je a pro jistotu se ještě jednou rozhlédl.Nikoho ale zase neviděl a tak plaval dál.
Po pár metrech se musel zase zastavit protože se s něčím srazil.Když se ale podíval pořádně zjistil že je to nějaká dívka.Ona se také rozhlížela do čeho narazila a když spatřila nějakého kluka jen pár metru od ní vykřikla a potopila se co nejvíc mohla.
Naruto připlaval trochu blíž "Kdo jsi?"zeptal se jí zvědavě.
Trochu sebou trhla protože ji ten hlas připadal nějak povědomý "A kdo jsi ty?"odpověděla mu otázkou.Naruto sebou také nepatrně šubl protože mu její hlas připadal hodně známí.Chvíly bylo mezi nimi ticho.
"Naruto?!", "Hinato?!"vykřikly oba zároven a potopily se ještě níž.
"C-c-cco tady d-děláš Naruto?"vykoktala ze sebe překvapená Hinata a přitom zrudla jako rajče.Naruto na tam byl velmi podobně.
"J-j-já? N-no já jsem se šel projt a...a..no prostě.... . To máš jedno!"zamluvil to Naruto.
"A co tady vlastně děláš ty? Hin?"zaptal se stejně překvapeně a zrudl stejně jako ona. Oba si totiž plně uvědomovaly že ani jeden z nich nemá nic na sobě.
"Hm no myslím že by jsme z té vody měli vylézt at nenachladnem."prolomil ticho Naruto a čekal co tomu Hinata řekne.
"Jasně.Ale až budu vylízat tak se otočíš!"řekla Hinata a ještě víc zčervenala.Naruto pouze přikývl a doplavaly blíže ke břehu.
"Dobře ted se Naruto otoč."poprosila ho Hinata a vydala se na břeh.Právě když Hinata vylézala z vody a pokračovala dál po břehu až ke svým věcem Naruto se na ni kouknul koutkem oka.Jeho zvědavost ho prostě přemohla a on se musel podívat.Trochu otočil hlavu a zaměřil se na její tmavou siluetu osvětlenou měsícem.Okamžitě ho jako kdyby zhypnotizovala a on od ní nemohl odtrhout pohled.Takhle se na ni díval dokud nebila oblečená v tričku a tričtvrtákách.Poté se otočila na Naruta, ktreý se předtím bleskově otočil.
"Dobře můžeš vylést Naruto."křikla na něj a zmizela mezi stromy.
Naruto pro jistotu ještě na chvíly počkal kdyby se náhodou pro něco vrátila ale nakonec přece jenom vylez a rychle si doběhl pro oblečení.Hinata mezitím čekala mezi stromy.Ale stejně jako Narutovi ji to nedalo a potichu se vracela k jezeru.Narutobyl právě jenom ve spodním prádlem a se Hinata trochu lekla a přitom to zjištění mírně zčervenala ale pohled od něj neodvrátila.
Mezitím co se Naruto převlíkal přemýšlel nad Hinatou. "Co já k ní vlastně cítím?"ptal se sám sebe pořád dokola ale na odpověd ne a ne přijít.Najednou se v pravo od něj vynořila Hinata.
"Jé Naruto ty jsi ještě tady?"zeptala se ho nevinně.
"Ano ale právě jsem na odchodu."odvětil a trochu zčervenal když si vzpoměl na jejich příhodu v jezeře.Hinata si toho všimla a zčervenala také.Mezitím mezi nimi nastalo trapné ticho, které přerušila až Hinata.
"Myslím že by jsme se měly už vrátit."navhla, protože ji byla zima.V duchu si nadávala jak mohla zapomenout na její budu.Naruto si všiml že se trochu třese a domyslel si že to bude od chladu, a tak si sundal svou bundu a podal ji Hinatě.
Ta sice chvíly váhala ale jakmile zafoukal studený vítr, popadla ji a ihned oblékla.Byla ji sice trochu velká ale to ji navdilo.
"Děkuji."poděkovala mu vděčno no stále ji byla zima.
Najednou ji něco káplo na nos.Podívala se vzhůru a uviděla nad sebou černé mraky, které jen čekaly na vhodný okamžik.
Hinata se podívala zpět na Naruta protože pocítila jeho pohled. "Měli by chom se někde schovat, protoře do sídla by chom to už nestihly."navrhl Naruto a už se začal rozhlížet po nějakém ukrytu.
"Ano máš pravdu."souhlasila Hinata a zapnula si Byakugan.Chvíly se dívala po okolí až nakonec uviděla malou jeskini.
"Tamhle něco je."řekla a ukázala tím směrem.
"Skvělá práce Hin.Ale ještě by jsme si měly nazbírat nějaké to dřevo na ohen dokud je ještě suché."pochválil ji Naruto a začal zbírat dřevo.
Právě když došli k opravdu malé jeskini začalo hustě pršet.Oba urychleně naskákaly dovnitř.
"Stihly jsme to jen tak tak!"oddechl si Naruto a rozhlédl se po jeskini.
Jeskině byla strašně malá.Hinata se po čtyřech doplazila do prostřed jeskině kde byla malá prohlouben.
"Vypadáto že tady někdo žil!"poznamenala do ticha a položila dovnitř dřevo.
"Ano.Máš pravdu."souhlasil s ní Naruto a položil své dřevo na to její.
"Ale jak to zapálíme?Já žádné ohnivé techniky neumím!"zeptala se ho Hinata.
"To je v pohodě já ano."oznámil ji Naruto a už se rozmýšlel co použije. "Bež prosím trochu na bok Hin."poprosil ji Naruto a už si chystal chakru.Hinata honem uskočila a dívala se co Naruto udělá.
"Katon:Housenka no Jutsu!"vykřikl a na dřebo se snesl jeden malý Fireball.Dřevo okamžitě chytlo a v jeskini zavldlo příjemné teplo.Hinata a Naruto si sedly vedle sebe k ohni a natáhly před sebe ruce aby si je zahřály.
"Naruto jak ses vlastně naučil ohnivé jutsu?"zeptala se ho po chvilce ticha se zájmem Hinata. "Aale Ero-senin mě učil různé techniky když jsme byly na cestách."odpověděl ledabile Naruto. "Aha a jak ses vůbec měl po celou tu dobu co jsi byl přič?"zeptala se ho znovu Hinata.
"Bylo to naprosto užasný!S Ero-seninem jsme procestovaly Větrnou zemy, Ohnivou zemy a poté jsme se byly podívat i do země Vln.Jo a ještě jsme byly nějaký čas ve Zvečné ale nic zajímavého se nestalo."vysvětloval nadšeně Naruto.Hinata ho celou dobu s usměvem pozorovala.
"A co ty Hin?"zeptal se ji najednou Naruto po krátké odmlce.Hinatě díky tomu zmizel z tváře usměv a svůj pohled stočila na ohen.Naruto se nad její reakcí trochu zarazil.
"No jestli se ti o tom nechce mluvit tak nic neříkej."ozval se honem Naruto.Hinata se na něj trochu pousmála. "To je dobrý."ujistila ho Hinata a znovu se podívala na ohen.
"Když jsi odešel...já....slíbila jsem si že budu silnější a konečně se budu moci podívat otci do tváře a říct mu že jsem připravena vést klan."na tváři se ji myhl slabý usměv. "Proto jsem rok poté odešla do Suny kde jsem požádala Gaaru-kun aby mi pomohl s tréninkem.Nějakou dobu váhal ale nakonec souhlasil a celé tři roky mě trénoval.Byl to opravdu tvrdý trénink na zvýšení mé rychlosti a ovládání mé chakry.Jedna joninka mě dokonce naučila mnoho vodních jutsu a tak kromě technik Hyuuga klanu jsem i dokonale ovládla vodní techniky."nachvíly se odmlčela aby si uspořádala myšlenky.Naruto na ni užasle hleděl a nemohl uvěřit že to to je ta Hinata kterou znal.Ale Hinata ho moc dlouho přemýšlet nenachala a pokračovala dál.
"Po dvou a půl letech jsem byla natolik rychlá že jsem dokázala i pár krát uděřit i Gaaru-kun ale přece jenom jeho obrana byla lepší.Ten zbylý půl rok jsem ještě procvičovala to co jsem se za tu dobu naučila protože Gaara-kun dostal od Tsunade-sama zprávu, že mě a jeho bude za půl roku potřebovat.Divily jsme se že až za tak dlouho ale nakonec jsme to nechali být a připravovaly jsme se na tu dobu.Za půl roku opravdu přišla zpráva od Tsunade-sama at se urychleně dostavíme do Konohy.Co nejrychleji jsme se zbalily a Gaara-kun nás přenesl do její kanceláře kde jsme se s hodou okolností právě setkaly."dokončila svůj příběh Hinata a mezi nimi nastalo hrobové ticho, které přerušovalo jen praskání dřeva v ohni.
"No každopádně jsem ráda že jsme se znovu vyděly."ozvala se Hinata a upřela na něj svůj pohled.Naruto mírně zčervenal. "Ano taky jsem tě rád znovu po takové době vyděl."řekl ji stále červenající Naruto.Hinata si toho všimla a začala se červenat taky protože až ted ji došlo že jsou tady jen oni dva.Narutovi to taky došlo a zčervenal ještě víc.
"No myslím že bychom měly jít spát."rozhodl nakonec Naruto a lehl si na proti ohni.Hinata jenom kývla ale ze svého mýsta se nehla.
"Dobrou noc Naruto."popřálamu Hinata a mírně se na něj usmála.
"Díky.Tobě taky Hin."poděkoval ji Naruto a zavřel oči.Okamžitě na to usnul.Hinata se na něj se zálibou dívala a pomalu se k němu doplazila.Lehla si vedle něj a pozorovala ho.Po chvilce Hinatu také přemohl spánek a usnula vedle něho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.