Po čtyřech letech zpět! Mise! - 6 Souboj

20. června 2008 v 13:45 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
Tak tady je konečně šestý díl XD

Kapitola 6
Hned na to ji následovala Sakura s Hinatou , Nejim a Kushinou.Kakashi, Naruto a TenTen tam ještě chvíly zaraženě stály ale nakonec se také vzpamatovaly a vydaly se za ostatníma.
Venku bylo menší cvičiště podobné tomu co má Hyuuga klan.Neji a Hinata se už nemohly dočkat až uvidí Yuu bojovat.
"Dobře.Takže kdo bude proti ní bojovat?"položil otázku Kakashi ale spíš sám sobě.Pochvíly se podíval na Nejiho a Hinatu.Chvíly rozmýšlel ale nakonec se rozhodl pro Hinatu.
"Hinato?Mohla bys proti Yuu-sama bojovat ty?"obrátil se k ní tázavě Kakashi.Hinata chvíly váhala ale nakonec svolila. "Dobře, budu s Yuu bojovat."
Prošla kolem ostatních a stoupla si doprostřed cvičiště.Yuu ji následovala a postavila se proti ní.Mírně se na Hinatu usmála a postavyla se do bojové pozice, kterou Hinata ani Neji u žádného člena Hyuuga klanu ještě nevyděl.Ale také se na ni mírně usmála a postavyla se do postoje Hyuuga klanu.
Všichni se na ně s nedočkavostí dívaly a byly zvědavý co se bude dít.Když se na ně ale pořádně podívaly zjistili že vypadají skoro stejně.Až na ty vlasy a oblečení, jinak jsou si strašně podobné.
Yuu a Hinata měly pocit že se na ně někdo dívá a tak se tím směrem podívaly aby zjistily co se děje.Otočily se a zatvářily se pořádně nechápavě.
Dívalo se na ně totiž 7 lidí s pusami dokořán a očima vyvalenýma z důlku.Obě se začaly děsně smát a když si toho ostatní všimly podívaly se po sobě a taky dostali pořádný záchvat.
Asi po půl hodině obrovského smíchu, který se rozléhal celou vesnicí se všichni upokojily a mohly se dál soustředit na boj.Hinata a Yuu si zase stoupli proti sobě. Obě dvě naráz vykřikly. "Byakuugan!" a jejich oči se změnily.
Hinata je měla stejné jako každý Hyuuga ale Yuu je měla trochu jiné.Také ji byly vidět žíly u očí ale samotnéoči byly jiné.Měla je černé v uprostřed nich měla bílou spirálu.Hinata si ty oči se zájmem prohlížela a Yuu si zase prohlížela ty její.
"Páni.Jsou uplně jiné než mám já."podivyla se nahlas Hinata a dal si je prohlížela.Yuu s usměvem přikývla.
"Jsem na tom uplně stejně."souhlasila s ní Yuu.
"Tak dost tlachání.Pojdme na to Yuu-chan."vyzvala ji odhodlaně Hinata.Všichni na ni překvapeně zíraly, kromě Gaary, Kushiny a Yuu.Gaara totiž už mnohokrát proti ni bojoval a ví jaká ted je a Kushina a Yuu ji zas tak dobře ještě neznaly.Naruto se nad tím podivyl ze všech nejvíc.
Hinatu si totiž vždycky pamatoval jako stydlivou a nerozhodnou dívku, která nerada bojuje ale zase chce aby ji lidé uznávaly.
Ted se ale díval na dívku, která byla sebevědomá, rozhodná a dokonce vypadala že se na boj moc těší.Že se těší jak všem předvede že už není ta malá a slabá.Naruto se musel usmát.
"Nejenže zesílyla za tu dobu co jsem ji neviděl ale i zkrásněla."pomyslel si zasněně ale ihned se napomenul na co vlastně myslí a zaměřil se na boj.Obě dvě stály nehybně namístě a vyčkávaly kdo dřív zautočí.
První zautočila Yuu tím že hodila několik kunaiu a shurikenů.Hinata jim pohodově uhla a čekala co bude dál.Yuu se k ní rozběhla a začal boj na blízko.
Yuu se všemožně snažila ji zasáhnout ale bylo vydět že na Hinatinu rychlost nemá.Hinata ji mezi těmito pokusu hodněkrát zasáhla ale nepoužívala chakru, protože ji nechtěla ublížit.Takto bojovaly zhruba hodinu a ž nakonec zadýchaná Yuu odskočila a začala dělat početě.
"Katon:Goukakyuu no Jutsu!"vykřikla a na Hinatu poslala velkou ohnivou kouli.Ale Hinata také nezahálela.
"Suiton: Suijinheki Jutsu!"a obří ohnivá koule narazila do vodní stěny která ji uspěšně uhasila.Takto posobě vrhaly svoje jutsu až jim nakoec došla chakra a tak se přesunuly na boj se zbraněmi.V tomto stylu měla Yuu menší výhodu ale přes Hinatino Shugo Hakke Rokujuuyonshou to nemělo šanci.
Nakonec se Hinata na Yuu rozběhla neuvěřitelnou rychlostí.Kopla ji do břicha až odletěla několik metrů do zadu a svezla se na kolena.Težce oddechovala a chtěla znovu vztát ale zábránil ji v tom kunai co měla přitisknutý ke krku.Otočila se a zaní stála Hinata s širokým usměvem na tváři.Odtáhla od ní kunai a pomohla ji vztát.
"Byla jsi dobrá!"pochválila ji upřímně Hinata.
"Díky ale zas tak dobrá ne, když jsem tě nedokázala porazit."vymlouvala se a obdivně na ni hleděla.Hinata si toho pohledu všimla a zasmála se.
"No kdyby si podstoupila za celý život to co já taky by jsi byla takhle silná."odbila ji a dál se na ni usmívala.Yuu ji nakonec usměv oplatila.Spolu se pak vybraly k ostatním.Ti už na ně netrpělivě čekaly.
"To bylo užasné!"křkla na ně Sakura a rozběhla se k nim.
"Díky Sakuro ale učily mě ti nejlepší! Že Gaaro?" a usmála se právě na přicházející ho Gaaru.
"Ano.Je pravda že za ty roky jsi pořádně zesílyla.Ještě ted si pamatuju tu tichou a nerozhodnou holčičku co k nám jednou přišla s prosbou abychom ji trénovaly."vzpomýnal Gaara a začal se smát.
"Heh to byly časy."vzpomýnala také Hinata a začala se taky smát.
Ostatní k nim právě došly a všichni se zaměřily na Yuu a Kakashiho. "Vedla sis dobře. I když proti tady Hinatě to bylo dost težké.Ale i tak máš dobrou mošku a se zbraněmi zacházíš opravdu dobře."hodnotil ji Kakashi a TenTen se na ni při tom usmála ."No dál bych řekl že v koncentraci chakry taky na tom nejsi špatně a Ninjutsu ti taky de.No a soudím podle toho že jsi nepoužila G
enjutsu ho ani moc neumíš?"zeptal se jí Kakashi.
"Ano máte pravdu.Genjutsu neumím ale to co umím za všeho nejlíp je že dokáži splynout s okolním prostředím a tak se dokonala dostat za soupeře a zapíchnout ho."vysvětlila s usměvem a jakoby se rozplynula.Poté se zase oběvila za Kakashim s kunaiem v ruce.
"Toto jutsu může používat pouza klan Tamaki ale tím že jsem poslední jeho člen, tak jsem vlastně jediný člověk, který to umí."vysvětlila trochu smutně Yuu ale ihned se na ně znovu zářivě usmála.
Všichni ji usměv opětovaly a vydaly se spolu do domu aby si odpočinuly.
Mezitím kdesi ve Zvučné
"Kabuto!"křikl do tmy Orochimaru.
"Volal jste Orochimaru-sama?"zeptal se ulísle Kabuto a čekal.
"Ano volal jsem tě. Sežen si asi okolo 20 ninju a bež do Mlžné.Tam najdi sídlo klanu Tamaki a přived mi tu holku o které jsem včera mluvily. Je ti to jasné?"vysvětlil mu Orochimaru a podíval se na něj.
"Samosdřejmě Orochimaru-sama.Zítra ráno jsem tu i stou dívkou."přikývl Kabuto a zmizel.
Orochimaru zůstal zase sám v temné místnosti. "To doufám Kabuto jinak to bude ta poslední věc co uděláš!"zašeptal Orochimaru a nepříjemně se zachechtal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.