Po čtyřech letech zpět! Mise! - 3 Šokující odhalení..

20. června 2008 v 13:42 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
Takže tady je třetí díl mé povídky která se vám tak líbí a doufám že se vám bude líbit i na dále.Další díl nevím kdy bude protože ho právě opravuju a přepisuju, jsou tam totiž jisté nesrovnalosti XD( budu se ale snažit)
Klik na celý článek XD

Kapitola 3
"KAKSHI - SENSEI!!"vykřikl hlasitě Naruto a rychle si k němu klekl a zkontroloval puls.Oddechl si když zjistil že jeho tep je sice slabší ale je pravidelný.
"Sakuro!"zavolal na ni Neji, který se stejně jako Gaara skláněj nad Narutem a zřejmě se jim také ulevilo.Sakura byla hned u nich. Ihned ke Kakashimu přiskočila a začala ho léčit. Asi za půl hodiny Sakura skončila z léčením a unaveně si sedla do trávy. "Ach! Jsem uplně hotová!"postěžovala si trochu Sakura. "Tak si tedka odpočin at si fit než se Kakashi vzbudí!"ozval se za ní známý hlas.Sakura se lekla a podívala se za sebe.To co uviděla ji docela překvapilo.Kousek za ní stál Gaara a usmíval se na ni.Když uviděla jeho usměv, nevěděla proč ale začala se mírně červenat.A napadlo jí že takhle je Gaara daleko hezčí než s lhostejným výrazem.Okamžitě tu myšlenku ale zahnala a usměv mu opětovala.
"Ano máš pravdu.Půjdu si na chvíly odpočinout."oznámila mu a vyskočila na větev. Pohodlně se na ni usadila a chtěla na chvíly usnout, ale pořád ji pronásledoval jeho usměv a tak si moc nepospala.
"Sakuro pod dolů. Kakashi-sensei se probral."zakřičala na ni ze spoda Hinata, po třičtvrtě hodině.
"Jo uš tam du."křikla na ni odpověd Sakura a seskočila za nimi dolů.
"Tak co Kakashi-sensei?Kdo vás takhle zřídil?"zeptal Neji se zájmem.
"Z a prvé bych chtěl říct že tě znovu rád vidím Naruto."začal nejdřím a podíval se na Naruta.
"Taky vás rád vidím senseie. Ale řekněte nám co se vlastně stalo."vyzval ho netrpělivě Naruto.
"Dobře ale nebudete to mu věřit, za tu unavu a pár menších odřenin si můžu sám ale pak mě dodělal .....Sasuke!"vysvětlil jim Kakashi a pohled mu spadl na Naruta a Sakuru. Oba se na něj nepatrně zamračily ale nepřerušovaly ho a tak senseie pokračoval dál....
Před 4 hodinamy
Hatake Kakashi byl právě na cestě dohnat ostatní a pomoci jim ochránit nadaného dědice ale najednou si všiml výbušného lístku připevněného na spodu další větve.
Okamžitě přesunul větší část čakry do nohou aby měl od té větvě větší odraz a výbuch ho příliš nezasáhl.Doskočil a ihned se odrazil.Hned na to se za ním ozval hlasytý výbuch a z postran se oběvilo asi 10 zvučných ninjů.Kteří po něm okamžitě hodily své kunaie.
Kakashi si mezitím vytáhl vlastní kunaii a lechce ty vržené odrazil.Najednou se proti němu rozběhly dva z nich a bojovaly proti sobě v Taijutsu.
Ten to souboj jim zabral asi pět minut a dva zvuční padly mrtvý k zemy.
Kakashi nad nimy stála trochu se rozdýchával.Vytáhl si pásku a ukázal sharingan.Někteřý z ninjů se vyděsily a o krok ustoupily ale ihned se zase uklidnily a boj přešel do používání Ninjutsu.
Dalších pět padlo k zemy ale Kakashi už byl také pěkně udýchanej a hlavně to musel co nejrychleji ukončit aby dohonil ostatní.
Udělal pár pečetí a v pravé ruce se mu oběvilo velké množství čakry, rozběhl se ke zbývajícím protivníkům a přitom křikl " Chidory!" a jednoho po druhém trefil přímo do srdce.
Ti ani nemrknuly a mrtvý padly na zemy. Kakashi si oddychyl a stáhl se pásku přes oko.
Ale to neměl dělat za ním se okamžitě oběvil muž s černýmy vlasy a stejnýma očima jako to Kakashiho levé oko.
Ten to nespozoroval a tak schyl pořádnou ránu do zed a zestavil se až o druhý strom.Chvýly zůstal ležet na místě aby popadl dech a mohl bojovat ale když se chtěl zvednout zjistil že mu někdo stojí jednou nohou na zádech.
S vynaložením všech sil se podíval na svého nepřítele.Dokázal ze sebe vypravitjen jeho jméno " Sasuke....?" a upadl do bezvědomý.
Probral se asi po hodině a zjistil že leží na stejném místě kam ho odkopl Sasuke. Ztěžka se posadil a zašátral v batohu, který měl naštěstí pořád u sebe pro jídlo a pití.
Asi po pěti minutách se cítil trochu líp a vydal se na cestu. Hledal už je skoro 2 hodiny a byl znovu na pokraji zhroucení ale přemohl se a došel na mýtinu kde je konečně našel.
Prodral se křovím, došel malátným krokem k nim a zhroutil se na nejblišší postavu.
Právě ted
"Takže toto vám udělal Uchiha?"zeptal se Gaara. "Ano, tak trochu.Ale stále nevím důvod proč by to dělal."oznámil jim Kakashi.
"Hm.."pronesl zamyšleně Naruto a všichni se na něj podívaly. "No já mám pocit že se ti snažil ukázat svou sílu aby jsme věděly jak moc zesílyl a proto te nechal na živu."vysvětli Naruto.
Ostatní byly chvíly zticha a přemýšlely nad jeho vysvětlením. "Myslím že máš pravdu!"souhlasil s ním Neji a ostatní jen přikývly.Jen Sakura byla celou dobu z ticha.Naruto se na ni podíval aby ji popřípadě trochu utišil ale zarazil se když uviděl její pohled který upírala do dálky.Byl to pohled plný nenávisti, zloby bez špetky slidování.A Naruto si domyslel pravdivě domyslel komu asi bude patřit až ho potkají a že se to tomu dotyčnému nebude moc líbit.Ale stále mu vrtalo hlavou jestli na něho Sakura už zapoměla a netouží ho přivést zpět do vesnice. Docela její pocity chápal.Už dávno totiž zjistil že pokoušet se dovást Sasukeho zpátky do vesnice proti jeho vůly je dosti nemožné a tak toho nechal a dál se věnoval svému tréninku.
Položil svou ruku Sakuře na rameno "To bude v pohodě Sakuro.Sem tu s tebou.Vždycky budu jako tvůj starší brácha na kterého se budeš moc kdikoliv spolehnout."zašeptal ji skoro neslyšně Naruto tak že to mohla slyšet jenom ona.Její pohled se trochu obměkčil a malinko se dokonce pousmála. "Děkuji ti Naruto.Moc to pro mě znamná!"poděkovala mu Sakura stejně potichu.Naruto jen kývl že rozumý a vstal.
Podíval se na Kakashiho ten souhlasně kývl. "Mylím že bys me se měly vydat na cestu."řekl Kakashi.
"Hai."ozvalo se kolem něj.
Naruto Kakashimu pomohl aby se postavyl a běžel celou cestu vedle něho stejně tak Sakura.
Běžely celé dva dny bez přestávky až konečně třetího dne uviděly bránu do Mlžné.
Omlouvám se že to sem vkládám znovu ale vyskytli se menší problémy GOME
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.