Po čtyřech letech zpět! Mise! - 17 Odcházím

20. června 2008 v 13:55 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
idičky tady je 17 díl a taky poslední díl! Je extra dlouhej takže doufám, že se bude líbit! x)

Naruto, Sasuke, Yuu, Kakashi v bezvědomý a Hinata v Narutově náručí zraněná vešli do nemocnice. A vydali se hledat Sakuru.
Našli ji v druhém patře jak ošetřuje Nejiho. Spolu s ní tam byla i TenTen.
"Sakuro."promluvil za ní Sasuke a Sakura leknutím nadskočila. Otočila se a zkočila mu kolem krku. Po tvářích ji stékali slz a viditelně se třásla.
"Víš jakou jsem o tebe měla starost."vyzlykala Sakura. Sasuke se usmál a obejmul ji.
"Už je to v pořádku. Itachi a Madara už jsou oba mrtvý. Už se nemáš čeho bát, ted už spolu bedeme napořád."zašeptal ji Sasuke do ucha. Sakura se uklidnila a dokonce se i slabě usmála a podívala se mu přes rameno. Zamračila se a odběhla k Hinatě kterou mezitím Naruto položil na vedlejší postel vedle Nejiho, který spal. Sakura se dala ihned do léčení. Když byla hotová spokojeně si oddychla.
"Tak co? Jak je na tom?"zeptal se starostlivě Naruto. Sakura se usmála.
"Bude v pořádku. Jen si musí na chvíli odpočinout."řekla Sakura. Naruto se usmál a posadil se na nejbližší židli. Pak se ale zamračil.
"A co Tsunade?"zeptal se. Sakura posmutněla.
"Šíření jedu jsem zastavyla ale stále nemůžu najít vhodnou protilátku. Pokud ji nenajdeme tak … Tsunade zbívají tři roky života."řekla Sakura a jen s těží zadržovala pláč. Všichni přítomní se zhrozili.
"Kdo to udělal!"zeptal se nebezpečně Sasuke. Naruto se podíval z okna.
"Orochimaru!"řekl nenávistně až všechny v pokoji zamrazilo a v očích se mu mihl červený odstín.
"Naruto klid."klidnila ho Hinata a položila mu ruku na rameno. Naruto se pod tím dotekem uklidnil ale stále zůstal vážný.
Dobře. Navrhovala bych aby jste se šli tedka všichni prospat. Nepochybuju o tom, že jste po těch bitvách unavení."navrhla Sakura a všem se hned zvedla nálada a odebrali se domů.
Jen Naruto, TenTen a Sasuke tu zůstali.Sasuke si sedl vedl Naruta a přemýšlel o Mangakyou Sharinganu a své budoucnosti. Naruto zase pozoroval Hinatu a byl rád, že ji nic není ale …
"Myslím, že opravdová bitva teprve bude."zešeptal do ticha Naruto a všicni kromě Neji, který spal se na něj podívali.
"Souhlasím ale tnetokrát půjde o budoucnost světa tak jak ho známe. Možná své nepřátele porazíme ale stále tu budou jiní, kteří příjdou a nahradí místo těch starých."řekl Sasuke a zadíval se z okna.
"Možná máš pravdu ale přesto. Zlo se rodí z toho jak mi se chováme k ostatním a jak oni k nám."řekl Naruto a podíval se na Hinatu. Ta se na něj usmála a kývla.
"Každopádně ale musíme začít s tréninkem Yuu aby byla dostatečně připravená. I když nám Tsunade neřekla pořádně na co."řekl Naruto.
"To jo ale kdo ji bude trénovat?"zeptal se Sasuke. Naruto jen pokrčil rameny a ostatní na to nebyli o nic líp.
"Ale jedno je jisté já to nebudu!"řekl s usměvem Naruto. Sasuke, TenTen a Hinata se podiviili.
"A proč ne?"zeptala se ho překvapeně TenTen.
"Protože zase na chvíli opustím vesnici a půjdu trénovat někam jinam."vysvětlil jim to Naruto. Sasuke se na něj zděšeně podíval.
"Ty chceš zase odejít?! Zrovna když jsem se vrítil?"zeptal se ho trochu naštvaně ale zároven i ubllíženě Sasuke. Naruto kývl.
"Moc mě to mrzí Sasuke ale nedá se nic dělat. Musím se nutně vydat na určité místo, mám pocit, že tam najdu odpovědi na mnoho otázek a ještě tam možná někoho střetnu."vysvětlil mu to tajemně Naruto a usmál se. Hinata se na něj podívala a zamračila se. Nikdo si toho ale nevšiml.
.....
"Tak mi už půjdeme."řekl Sasuke a vztal ze židle. Naruto kývl a přešel k Hinatě. Na rozloučenou ji políbil a pak se i s TenTen vidali pozdě večer domů. Hinata vztala a šla najít oblečení. Když ho našla oblékla se a vyskočila z okna pryč. Rozběhla se do Hyuuga čtvrti. Byla rozhodnutá.
"Možná zase odejde ale ne beze mě!"pomyslela si Hinata a zamračila se. Potichu se vkradla do domu a zamířila do svého pokoje. Zbalila si to nejnutnější a znovu odešla. Vrátila se ale ještě do nemocnice a znovu si lehla do postele. Věděla, že Naruto bude odcházet tak jak to sám řekl ale, že to nebude dnes. Vždyt ještě se nedomluvil s Tsunade nebo radou. Jinak by ho mohli považovat za uprchlého ninju.
"Ráno musím najít Kushinu."pomyslela si Hinata a usnula.
Naruto se mezitím dostal domů. Převlékl se a rovnou skočil do postele.
"Zajímalo by mě kam se poděla."pomyslel si Naruto a usnul.
......
Rano Naruta probudilo tukání na okno. Otevřel oči a ohlédl se tam. Když spatřil záplavu rudých vlasů ihned vyskočil a otevřel prudce okno.
"Mami!"křikl dokonale probuzený Naruto. Kushina se usmála. Byla ráda když jí tak říkal ale ted to nechala být.
"Naruto. Dneska odejdeme. Ale ještě musím něco vyřídit. Ty se zatím připrav a v deset bud u brány."oznámila mu Kushina a chystala se znovu vyskočit.
"Počkej."řekl Naruto a Kushina se na něj obrátila. Chtěla něco říct ale Naruto ji obejmul. Kushina nebyla schopna slova ale pak se vzpamatovala a také ho obejmula.
"Jsem moc rád, že jsi zpátky mami."zašeptal Naruto a usmál se. Kushina se také usmála ale pak se od něj odtrhla a vyskočila oknem.
"Doufám, že už tě nestratím."pomyslel si Naruto a mírně se zamračil. Kushina jakoby slyšela jeho myšlenky se usmála.
"Neboj Naruto! Nes už nic nerozdělí!"pomyslela si a ještě víc se usmála když uviděla nemocnici.
.......
Hinata už byla vzhůru brzo ráno.
"Dneska! Dneska určitě odejde!"pomyslela si Hinata a vztala z postele. Znovu se oblékla a položila dopis pro Nejiho na svou postel. Naposledi se na něj podívala a usmála se.
"Tak zatím ahoj! A neboj vrátím se a budu o hodně silnější než jsem ted!"zašeptala Hinata a usmála se. Poté višla na chodbu a zavřela dveře. Neji se slabě usmál.
"Hodně štestí Hinato!"zašeptal.
Hinata utíkala chodbami jak nejtišeji mohla až se dostala nepozorovaně k východu. Už už natahovala ruku ke dveřím když ty se sami otevřeli a v nich stála ..
"Kushino - san!"vykřikla potichu Hinata. Kushina se usmála.
"Tušila jsem, že budeš vzhůru. Ted pojd ale se mnou."vyzvala ji vážně Kushina a Hinata pouze přikývla. Nechápala sice co se to tady děje ale věděla, že Kushina ji nechce odradit od jejího plánu právě naopak.
"Jako by chtěla abych šla s ním!"pomyslela si Hinata a trochu se usmála. Došli před nějaké dveře a Kushina zaklepala.
"Dále."ozvalo se ze vnitř. Kushina vzala za kliku a spolu s Hinatou vztoupila do vnitř. Hinata se rozhlédla po pokoji a uviděla na posteli sedět Tsunade.
"Ah Kushino! Čekala jsem kdy příjdeš."řekla s usměvem Tsunade. Kushina vážně kývla.
"Přišla jsem ti jen říct, že já a Naruto odcházím. Plus ..."usmála se Kushina a podívala se na Hinatu.
"Plus tady Hin."řekla Kushina. Tsunade se nepatrně pousmála a kývla.
"Dobře. Stejně jsem něco takového čekala. Ale doufám, že nebudete pryč moc dlouho."poprosila je Tsunade.
"Jasně!"řekla Kushina a usmála se podobně jak Naruto. Pak se otočila na Hinatu.
"Hin! Bud v deset u brány."oznámila ji Kushina a vypařila se.
"Naschle Hokáge - sama a uzdravte se."popřála Hinata Tsunade a také zmizla. Tsunade se zadíval z okna.
"Jen doufám, že at budou dělat cokoliv tak budou v pořádku a v čas se vrátí zpátky."pomyslela si Tsunade.
.......
Hinata se objevila pžed Narutovím bytem s batohem v ruce. Byla pořádně nervozní. Došla až k jeho dveřím a už už chtěla zaklepat ale nakonec ruku zase ztáhla. Tak to to udělala asi ještě pětkrát něž se ke dveřím otočila zády a opřela se o ně.
"Já to prostě nezvládnu!"pomyslela si Hinata a smutně si sedla na zem. Najednou se dveře otevřeli a v nich stál Naruto. Všiml si Hinaty jak sklesle sedí na jeho prahu.
"Ahoj Hin!"ozvalo se za Hinatou až nadskočila. Poplšně se zvedla a začala se omlouvat.
"Promin Naruto já ... no .... šla jsem kolem ... a ... no prostě .."snažila se to rychle zamluvit Hinata a zděšeně kolem sebe mávala rukama. Naruto se zasmál a chytil ji za ruku. Hned na to ji vtáhl k sobě do bytu, zabouchl dveře a Hinatu o ně opřel.
"N-aruto?"zeptala se ho zmateně Hinata ale Naruto se pouze usmál a začal ji líbat. Hinata mu to začala oplácet. Ani nevědeli jak ale ocili se u postele. Naruto Hinatu povalil na postel a dál pokračoval v činosti u které skončil. No dokážete si domyslet jak to zkončilo.
Když se Naruto probudil Hinata už v posteli nebyla. Ihned z postele vylezl a rychle se oblékl. Pak začal zděšeně běhat po bytě a hledat ji. Vyběhl na balkon a rozhlédl se kolem sebe. Už chtěl odejít jinam ale uviděl ji sedět na střeše. Vyskočil za ní a potichu se k ní přikradl. Hinata sebou poplašeně trhla když na ni promluvil.
"Hin. Co tady děláš?"zeptal se ji Naruto. Hinata se pousmála.
"Jen se loučím. Hádám, že vesnici nějakou dobu neuvidíme."vysvětlila Hinata a znovu se podívala na vesnici. Naruto na ni zaraženě hleděl.
"Jak to myslíš? My?"podivil se Naruto a vyvalil oči. Hinata se zasmála.
"Ano já jdu s vámi taky! A jestli budeš něco namítat tak ti to stejně nepomůže. Protože bych vás šla potom hledat."řekla mu narovinu Hinata a Naruto se zašklebyl.
"Blázníš? Jsem rád když jdeš s námi."vykřikl Naruto a objalji.Hinata mu objetí oplatila.
"Miluješ mě, Naruto?"zeptala se ho tiše Hinata. Naruto se od ní odtáhl a udiveně se na ni podíval.
"Jak se vůbec můžeš na tak samosdřejmou věc ptát! Ty mě opravdu nepřestaneš překvapovat Hin!"řekl Naruto a zakroutil hlavou. Hinata chtěla něco říct ale Naruto ji položil prst na rty.
"Doufám, že ti toto postačí jako důkaz!"zašeptal Naruto a políbil ji. Přitom ji něco dal na krk. Když se od sebe odtrhli Hinata si sáhla na krk a našla tamřetízek s přívěškem. Podívala se na něj a zjistila, že je to půlka kruhu. Byla to černá kapka s bílím kolečkem u prostřed. A když se podíval na Narutův krk měl tam přesný opak. Bílou kapku s černým kolečkem uprostřed. A když oba dva přívěšky spojí získáš celek.
"Ty jsi Jin a já jsem Jang! Dohromady tvoříme celek. Jsme každý jiný ale přece nás něco zpojuje. Když není jeden nemůže být ani druhý. A oba dva se vzájemně doplnují!"řekl Naruto a přitom si s Hinatou hleděli do očí. Hinata se usmála.
"Chápu jsou jako my dva."zašeptala Hinata a padla Narutovi kolem krku. Oba hned na to zmizeli a objevili se na louce. Lehli si do trávy a zůstali tak ležel. Zůstali tam až do večera.
"Myslím, že bychom už měli jít zpátky."řekl Naruto ale vlastně se mu ani nikam nechtělo.Hinata na tom byla podobně ale přesto se zvedla.
"Máš pravdu."přikývla a pomohla mu na nohy. Ruku v ruce se pak vydali zpátky k Narutovi pro věci.
.....
"Zajímalo by mě kde jsou! Už mají deset minut zpoždění!"pomyslela si naštvaně Kushina ale i přesto se usmála.
"Kéžby jsi tu mohl být se mnou Minato."pomyslela si zasněně Kushina. Někdo ji ale za snění vyrušil.
"Takže tady ještě nejsou?"ozvalo se jí za zády. Kushina se vyděšeně otočila. Za ní stáli všichni Narutovi a Hinatiny přátelé, včetně Hokage, která ale byla na vozíčku.
"Fuj! Ty jsi mě vyděsil Sasuke! Ale ne, ještě tady nejsou."zavrtěla hlavou Kushina a přejela je všechny pohledem.
"A co tu vlastně všichni děláte?"zeptala se jich užasle.
"Neji a Tsunade - sama, Sasuke a TenTen nám řekli že Naruto, Hinata a Ty Kushino - san odchgázíte. A my se chtěli rozloučit."řekla Sakura a usmála se. V tu chvíli se uprostěř toho všeho zjevil Naruto s hinatou po boku.
"Tak jsme tady."řekl Naruto ale zarazil se, když uviděl všechny své známé. Podíval se na Hinatu ale ta také byla dost překvapená.
"Co tu děláte?"zeptal se jich zvědavě Naruto. Sasuke se dopálil.
"Ty idiote! Není to snad jasný!"křikl na něj naštvaně Sasuke, chytnul ho pod krkem a začal s ním třást.
"Ježiš ty už seš jak Sakura."zašeptal Naruto a jen tak tak se stačil vyhnout oboum ranám.
"Naruto! Naštvy mě nebo tě odsud ponesou po kouskách!"vyhrožovala mu Sakura a Naruto se začal okamžitě omlouvat až se všichni rozesmáli. Naruto se k nim přidal a s Kushinou a Hinatou se postavil před bránu.
"Tak se mnějte."rozloučil se Naruto a usmál se. Hinata jen zamávala a usmála se. poté se s Narutem otočili k odchodu.
"Brzo budeme zpátky."řekla Kushina a rozběhla se za nimi. Jejich cestu osvětloval jen měsíc.
"Doufám, že to bude brzo!"zašeptala Tsunade a všichni přitomní s ní souhlasili. Poté se odebrali do svých domový a život šel dál!
PS: Nesmutněte! Tohle byla první serie! Za nějaký čas začne druhá. Máte se na co těšít! Dozvýte se proč je Rin tak důležitá. Setkáte se s mrtvým, kterého se podaří oživyt. Velkou bitvu. Souboj mezi Narutem a jeho přáteli proti Akatsuki a ostatním. Co myslíte? Která strana vyhraje? Bud Narutovi přátelé a vymítí všechno zlo ze světa nebo Akatsuki a spol uvrhnou svět pod svou vládu a zničí veškeré dobro. Na tyhle otázky získáte odpovědi pouze v druhé serii. Nazvala jsem ji - Bitva mezi dobrem a zlem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bea237 bea237 | E-mail | Web | 13. července 2008 v 18:38 | Reagovat

ahoj,nechceš spriateliť??? ak hej kukni na môj blog a daj vedieť.

napíš mi aj čo by si cela na diplom a sa chceš spriateliť.Ja by som poprosila hinatu.

Inak máš dobré príbehy.

diki x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.