Po čtyřech letech zpět! Mise! - 16 Mangekyuu Sharingan

20. června 2008 v 13:54 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
Hojky lidi. Jak sem slibovala d konce týdne tu bude 16 díl .... no každopádně je trochu kratší nežobvykle ale dufám, že to nebude moc vadit.
PS: Nevím jak se přesně Magekyuu Sharingan píše ... no tak gome jestli to budu mýt špatně ale ted už jenom hezké čtení .. x)

Naruto se ocitl před nemocnicí. Zhluboka dýchal aby nabral vzduch do plyc. Vešel dovnitř a okamžitě narazil na Sakuru, která tudy procházela.
"Sakuro-chan!"křikl na ni Naruto a Sakura se na něj otočila. Zamračila se na něj a už otevírala pusu aby mu něco odsekla ale zarazila se když uviděla Tsunade.
"Hej vy!"křikla na dvazdravotníky. Ty okamžitě zpozorněli.
"Přiveste nesítka a fofrem!"křikla na ně znovu Sakura a oni byly okamžitě pryč. Ani ne za okamžik se tam objevyli i s nosítkama a Naruto na ně položil Tsunade. Zdravotnící se zděsili když zjistili, že je to Hokage a už ani Sakura je nemusela popohánět. Tryskem vyrazili na sál a Sakura za nimi. Na Naruta už se ani neotočila. Naruto jen pokrčil rameny a rozběhl se zpátky.
Tedka běžel trochu volněji aby se tolik neunavil kdyby někdo potřeboval pomoct ale stále běžel dostatečně rychle. Mezitím zbývající boje byly v plném proudu.
Sasuke a Kakashi vs. Tobi
Kakashi se vyčerpaně svezl na zem. Už bojovali kdoví jak dlouho a on byl totálně vyčerpaný. Podíval se na Sasukeho a Tobiho. Jejich souboj byl už od začátku naprosto vyrovnaný.
"Je skvělé když žáci překonávají své učitele."pomyslel si Kakashi a pousmál se. Chvíli jejich zápas ještě pozoroval ale pak omdlel ze ztráty krve a přílišném používání Sharinganu. Sasuke zůstal na bojišti sám. Neměl ani část zjistit Kakashiho stav natož aby se po něm díval. Měl o dělat aby uhýbal utokům od Tobiho. Sasukeho to už začínalo pěkně štvát.
"Sakra! Kdo vlastně jsi!"křikl na Tobiho Sasuke a vyhnul se jeho kopu. Tobi se pod maskou zasmál.
"Jak už jsi určitě zjistil mám Sharingan a to ti musí ztačit."odbyl ho Tobi a dál pokračoval v utočení. Sasuke se ještě více dopálil, odrazil jeho utok a tedka pro změnu začal utočit on.
"Dělej! Tak kdo jseš! Jinak tě rozmlátím na kaši!"vyhrožoval mu Sasuke a máchal kolem sebe katanou. Tobi se začal šíleně smát. "Co je na tom tak vtipného!"vykřikl Sasuke a dál na něj bezhlavě utočil.
Tobi se uchechtl. "Dobře řeknu ti to."souhlasil s tím nakonec Tobi a o pár metrů odskočil. Saksuke ho napodobyl. Tobi zvedl ruce a osvázal si masku ale stále měl skloněnou hlavu takže Sasuke neviděl nic z jeho oblyčeje. Už chtěl na něj zase něco křiknout ale najednou se Tobi pohl a zvednul pomalu hlavu a přitom otevřel oči se Sharinganem. Sasuke zalapal po dechu.
"T-ty jsi opravdu Uchiha."vysoukal ze sebe překvapeně Sasuke a málem z toho šoku zkolaboval.
Tobi se nepříjemně usmál. "Ano jsem Uchiha. A né ledajaký, jako první jsem ovládl Mangakyou Sharingan."vychloubal se Uchiha. Sasuke se zamračil. Už věděl o koho se jedná.
"Vím kdi jsi! Tvé jméno je Uchiha Madara, že ano?!"zeptal se ho potichu Sasuke a Madara se podivil nad tou náhlou změnou.
"Jo je."potvrdil mu to Madara a zvedl jedno obočí. "A co jako?" zeptal se ho ostře, když uviděl Sasukeho ušklebek. Sasuke se najednou hlasitě rozesmál. Nebyl to vůbec příjemný smích i nejmocnější Uchiha všech dob to musel uznat.
"To je užasné! Aspon o důvod víc proč tě zabít."ozval se Sasuke a přitom se smál. Madara už to nevydržel a vrhnul se na něj. Sasuke mu ale v klidu uhnul a smál se dál. Madara po něm začal házet všemožné zbraně, plyval po něm ohen a snažit se ho dostat do Genjutsu ale Sasuke je utoky v pohodě odrážel.
"Hahahaha ... nic lepšího nedokážeš Madaro?! A to si říkáš Uchuha?!"posmýval se mu Sasuke. Madara se znovu rozčílyl a z jeho očí vyšlehl Amaterasu. 4Erný ohen, který pohltí vše co mu příjde do cesty a hoří 7 dní a 7 nocí. Sasuke se mu jen tak tak vyhnul ale Madara na něj utočil dál.
Kakashi se najednou probudil.
"Kde to jsem?"přemýšlel Kakashi ale kdž ho jen tak tak minul kunai vrátila se mu pamět. Rozhlédl se kolem sebe a uviděl jak Sasuke bojuje s Tobim. ....
"Ale počkat! Vždyt toho chlápka jsem už někde viděl!"pomyslel si Kakashi a snažil se vybyt kde to bylo. Asi po pěti minutovém snažení, tu vzpomýnku konečně našel.
"Vždyt to je Uchiha Madara. Ale jak to, že ještě žije?"podivil se Kakashi ale neměl na to čas. Uviděl jak Madara podráží Sasukemu nohy a Sasuke padá na zem. Ještě před dopadem se pokusí Madaru kopnout ale ten jeho utok lechce zklokuje a napřáhne se rukou ve které drží kunai. Kakashi neváhá ani vteřínu a okamžitě vyskočí na nohy. Vytáhne svůj kunai a rozběhne se k Madarovi a Sasukemu.
"Musím to stihnout!"pomyslel si Kakashi, a přestože byl ještě pořád zranění, běžel jak nejrychleji mohl. Madara byl těsně nad Sasukeho srdcem, když tu ho zastavila nějaká ruka. Zmateně se kolem sebe rozhlížel. A v pravo od sebe uviděl ...
"Naruto!"vykřikl Sasuke. Naruto se na něj omluvně usmál.
"Promin, že do toho vztupuju Sasuke ale nerad bych se díval na to jak mi tady umíráš."vysvětlil mu to Naruto vážně ale usmíval se při tom. Sasuke se zamračil ale také se usmál. Trochu ho štvalo, že Naruto do toho vztoupil ale zároven mu byl vděčný.
"Hmm dobře ale děkovat ti nebudu."varoval ho Sasuke. Naruto se zašklebyl.
"Nic jiného jsem ani nečekal."ujistil ho Naruto a ustoupil za udiveným Kakashim.
"Hmm zdá se že mě už nepotřebuje."pomyslel si Kakashi a žuchnul do trávy. Naruto se na něj podíval.
"Jste v pořádku Kakashi-sensei?"zeptal se ho starostlivě Naruto. Kakashi se na něj usmál.
"No bylo i líp ale jsem jen trochu unavený z té bitvy a přílišného používání Sharinganu."vysvětlil mu to klidně Kakashi a zadíval se na Madaru a Sasuke. Naruto kývnul a také se na ně otočil.Sasuke a Madara stáli naproti sebě.
"Myslel jsem si, že jsi silnější Sasuke. Docela si mě zklamal."oznámil mu Madara a předstíral smutek. Sasuke se zamračil ale nic neřek. Místo toho zamvřel oči, vědel, že pro tuhle chvíli je to nebezpečné ale musel to rysknout. Musel se pokusit vyvolat Mangekyou Sharingan.
"Soustřed se. Soutřed se!"napoýnal se Sasuke. Najednou se předním objevylo oko se Sharinganem. A ocitl se v temné místnosti osvětlené pouze pochodněmi, které v místnosti byly.
"Kde to jsem?"pomyslel si Sasuke a rozhlédl se kolem sebe. Nic zvláštního nevyděl ale jeho pohled upoutal zvláštní oltář. Došel k němu a na něm spatřil malou ručně vyřezávanou skřínkou, která na víku měla vyrytí znak Uchiha klanu a byl na ni normální Sharingan a Mangekou Sharingen.
Sasuke natáhl ruku a otevřel ji. Místnost ozářilo jasně červěné světlo. Sasuke bez váhání světelnou kouli uchopil a položil si ji k místu kde měl srdce. Světlo se mu pomalu vnořilo do srdce a Sasuke pocítil příjemné teplo. Zamřel oči. Cítil jak se mu to podivné svělo rozprostírá do celého těla. A najednou to věděl. Právě ted, v tomhle okamžiku získal ... Mangekyuu Sharingan. Usmál se a otevřel oči.
Když je ale otevřel zjistil, že už nestojí v té tmavé místnosti ale, že se znovu ocitl uprostřed boje z Madarou posledním Uchihou spolu s ním. Právě viděl, že se na něj Madara rozbíhá, Sasuke naváhal ani vteřinu. "Mangakyuu Sharingan!"zakřičel a jeho oči se změnily.Madara se vyjeveně zastavil ale Sasuke na ni nečekal a poslal ho do genjutsu. Tam ho uvěznil na dřevěný kříž a kolem Madary se objevylo snad 1000 jeho podobizen.
"Ted budeš trpět Madaro za to, že jsi napomohl zničit náš klan a za to že jsi způsobyl bolest mnoha nevinným lidem."řekl Sasuke a v jejich rukou se objevili katany. Všech tisíc kopii pak do něj zabodávalo své katany. V genjutsu to trvalo týden a ve skutečnosti pouze půl hodinu. Přitom Madara šíleně ječel a svíjel se v bolestch. Ale pak to Sasukeho přestalo bavit. Přišel k němu blíž pustil ho z genjutsu a hned na to mu do srdce zamíchl svoji katanu.
"Tak to bychom měli."přikývnul Sasuke a přešel ke Kakashimu.
"Kakashi jste v pořádku?"zeptal se ho Sasuke a kleknul si k němu. Kakashi na něj užasle zíral ale přkývnul.
"Ano jsem .... jen kdy jsi získal Mangekyuu Sharingan, Sasuke?"zeptal se ho stále užaslý senseie.Sasuke se zašklebil.
"No řekněme, že se ve mně probudili skryté vlohy."řekl Sasuke a mrkl na něj. Kakashi se pousmál.
"No Sasuke doufám, že ti to nebude vadit když si tady na chvíli zdřímnu. Že ne?"zeptal se ho stále usmívající Kakashi. Sasuke se podivil ale pak přece jenom kývnul a Kakashi hned na to okamžitě omdlel.
"Eee! Senseie!"křikl na něj Sasuke a zatřásl s ním ale Kakashi je spokojeně oddychoval. Sasuke si povzdechl a vzal ho na záda. Postavil se a rozhlédl se kolem sebe. Pohled mu spadl na Naruta, který se ale díval někam jinam a to že Sasukeho souboj skončil absolutně nevímal. Sasuke k němu přišel a mítně ho kopl. Naruto sebou trhl a podíval se kdo ho ruší ze soustředění. Když spatřil Sasuke podivil se.
"Ty už jsi zkončil?"zeptal se ho Naruto a usmál se. Sasuke přikývnul a taky se usmál.
"Samo sebou, ne?"řekl Sasuke jako by to byla samozdřejmost. Naruto se zašklebyl a postavyl se.
"Pojd půjdeme za Yuu."navrhl Naruto a zamířil k Yuu, která stále seděla na okraji lesa a dívala se na poslední zápas.
Hinata vs. Zetsu
"Sakra!"zašeptala Hinata a udýchaně se postavyla.Už nejmín hodinu a něco bojovala se Zetsuem.
"Už máš dost?"zeptal se ji znuděně Zetsu ale také byl zadýchaný. Hinata se usmála.
"Prosím tě! Nemůže mě vyřídit nějaká kytka nebo co vlastně jsi!"křikla na něj posměšně Hinata a znovu se připravila na utok. Zetsu se naštval ale to Hinata taky a oba se na sebe rozběhli.
Nastal velký výbuch a všude se zvednul oblak prachu. Naruto a ani Yuu se svým byakuuganem a Sasuke se Sharinganem nic neviděli. Když se konečně prach usadil uviděli na zemi ležet dvě postavy. Obě dvě byly celé od krve ale ta jedna nedýchala. Naruto zatajil dech.
"Hin ... "zašeptal sotva slyšitelně a rozběhl se k ní. Když zjistil, že Hinata ještě dýchá, vyditelně se mu ulevilo. Klekl si k ní.
"Hin! Jsi v pořádku!"zeptal se ji starostlivě Naruto a pohladil ji po vlasech. Hinata se na něj obrátila a podívala se na něj. Usmála se.
"Aspon, že ta hnusná kytka šla pod zem. Na to, že mám kytky záda tak tahle byla obzvášt otravná."řekla Hinata a zasmála se. Naruto se zašklebyl.
"To věřím ale ted musíš do nemoscnice. Hádám, že to není smrtelné zranění ale přece jenom by jsi mi tady mohla vykrácet."řekl Naruto a zvedl ji do náruče. Pak zamířil k Yuu a Sasukemu, kteří právě kontrolovali Zetsua jestli umřel.
"Tak co?"zeptal se jich Naruto. Sasuuke se na něj užasle podíval.
"Je mrtvý! Pochybuju, že z toho co z něj zbylo by mohl ještě oživnout a obdivně se podíval na Hinatu.
"Co jsi vůbec použila za Jutsu?"zeptal se ji se zájmem. Hinata se pousmála.
"Nejste jediný kdo umý nová Jutsu ale je problém, že toto jutsu je docela náročné a poměrně nebezpečné. Však vidíte jak ted vypadám."řekla Hinata vážně ale všem zacukali koutky.
"Skvělé! Jak vidím Konoha zase vyhrála a polovina z Akatsuki byla vyvražděna. Konečně už by jsme mohli jít domů."řekl Naruto a aniž by čekal na odpověd utíkal do Konohy.
"Kde se v něm ta energie bere."pomysleli si Yuu a Sasuke zároven a třeštili oči na Naruta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.