Po čtyřech letech zpět! Mise! - 11 Nové jutsu

20. června 2008 v 13:48 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
Ahojky .... takže na tomhle díle jsem pracovala několik hodin a doufám že se vám bude líbit! Je také o hoooodně delší tak doufám že vás to neomrzí číst celé! Plus chyby jsou opraveny! A ted už jen přeji hezké čtení!

Ráno se jako první probudil Naruto.Rozhlédl se kolem sebe a uviděl Hinatu jak se opírá hlavou o strom a dívá se někam do dálky.Naruto tedy vstal a vydal se za ní.
"Dobré ráno Hin."řekl Naruto a sedl si vedle ní.Hinata se ho lekla a bouchla se hlavou o strom.
"Au!"ulevila si Hinata a podívala se na Naruta.
"Dobré ráno Naruto."opětovala mu pozdrav a zívla.Naruto se na ni nechápavě podíval.
"Hin?Spala si vůbec?"zeptal se ji starostlivě.
"Nooo vlastně ne."přiznala Hinata "Ale budu v pořádku neboj."dodala honem když uviděla jak se tváří.
"Tak dobře.Ale kdyby si byla pak po cestě unavená tak mi řekni, ano?"řekl ji Naruto.Hin pouze přikývla a dala mu pusu.Naruto ji opětoval a bral to jako souhlas.
Mezitím se probrali i ostatní a začali uklízet tábor.Hinata a Naruto jim šli pomoc a tábor byl uklizený ani né za deset minut.
"Dobře tak vyrážíme."zavelel Kakashi a vyskočil na nejbližší větev.Ostatní ho hned následovali.
Cestovali mlčky, jen Naruto se pořád ohlížel po Hinatě, která se pokoušela udržet vzhůru.Ale když ji Naruto nabídl pomoc, pouze zakroutila hlavou a usmála se na něj.
Už byly jen půl dne cesty od Konohy, když tu na ně někdo zaútočil.Všichni se kolem Yuu okamžitě zhlukly aby ji uchránily před utoky.Neji, TenTen, Kakashi,Gaara a Hinata se vrhnou do boje.A Naruto, Sakura a Kushina zůstanou u Yuu, kdyby se náhodou nějaký ninja dostal přes ostatní.
Najednou Naruto ucítí čtyři silné chakry, jak se k nim blíží.Rozhlídne se kolem sebe až konečně uvidí čtyři postavy zahaleny v černých pláštích.Sakura a Kushina se podívaly stejným směrem jako Naruto a přichystaly se na boj.Postavy k nim přiskočily a ta postava co byla uplně vepředu si sundala kapuci.Naruto se Sakuro se na ně zamračili.
"Kabuto!Co tady děláš?"zeptal se ho klidně Naruto.
"No no no.To od tebe není moc hezké, Naruto-kun.Ani nepozdravíš svého starého přítele?"zeptal se kluk s šedými vlasy a brýlemi.
"Ano, přítele bych pozdravil..... ale ty můj přítel nejsi!"křikl Naruto.Kabutovi se na tváři rozlil slizký usměv.
"Takže předpokládám, že mi tu dívku nedáš dobrovolně, co?"zeptal se ho stejně slizce jako se usmíval.Yuu z toho chlapa přeběhl mráz po zádech.
"Čekal jsi snad něco jiného?"křikl na něj ironicky Naruto.
"Vlastně ani ne."přiznal Kabuto a pokrčil rameny.
"Dobře, tak pokud je to vše.Můžete nás omluvit?"zeptal se ho Naruto a přitom se na něj podle usmál.
"Si nějak moc troufáš Naruto-kun, ne?Myslíš si že když jsi trochu vyrost, tak že budeš silnější?"zeptal se ho posměšně Kabuto.Naruto se ale nedal vyprovokovat a stoupnul si do bojové pozice.Ještě koutkem oka se podíval na ostatní aby zjistil jak na tom jsou, že by jim šel pomoc, ale viděl, že není s čím.Mezi padlýmy ninji stáli Neji, TenTen, Kakashi, Gaara a Hinata naprosto klidně.Měli sice pár škrábanců, ale jinak nic vážného.A když si všimli Kabuta a spol okamžitě přiskočili k Yuu a udělali kolem ni zase kruh.
"Kakashi-sensei."řekl sotva slyčitelně Naruto.
"Co se děje Naruto."ozval se stejně potichu Kakashi.
"Já jen, že je zbytečné, aby tady zůstavaly všichni.Proto bych navrhoval, aby tu se mou zůstaly tři z vás a každý si vzal na starosti jednoho z nich."vysvětlil rychle Naruto a přitom z Kabuta a těch zbylých postav nespouštěl pohled.
"Souhlasím.A navrhuji aby tu zůstala Sakura, Neji a Gaara."navrhl Kakashi a také je sledoval.
"Ok.Tak jim to řekněte senseie a až napočítám do tří, hodím kouřové bomby a vy s Yuu zmizíte."oznámil mu Naruto.Kakashi pouze kývl a zdělil ostatním jejich plán.Všichni souhlasili.
"Dobře.Takže 1, 2 .....3!"křikl Naruto a hodin kouřové bomby.
Všude se valil kouř a Yuu s ostatnímy mezitím zmizeli.Kabuto a jeho společníci stáli naprosto nehybně.Věděli, že by se nepokusili všichni utéct, protože by je pronásledovali.
Mezitím než se kouž uklidnil se Naruto domlouval s ostatními.
"Poslouchejte mě.Potřebujeme Kabuta a ty ostatní co nejdýl zdržet, aby měli ostatní dost času se dostat co nejdál.A pokud možně je zlikvidujte ale … hlavně to přežijte!Rozumíte!"nabádal je Naruto s menšími obavami.
"Neboj se Naruto.Nejsme žádný padavky!"řekla Sakura a Gaara s Neji souhlasně kývli.Narutovi se trochu ulevilo a usmál se na ně.
"Dobře spoléhám na vás.A ještě, Kabuto je můj."řekl vážně Naruto a jeho pohled nepovoloval žádné námitky.
"Neměj strach, Naruto.Jak už řekla Sakura, nejsme žádní slaboši."ubezpečil ho prozměnu Gaara.
"Tak jo, jdeme na to!"křikl Naruto a obrátil se k nim zády.
Prach se už rozplynul a Naruto s Nejim, Sakurou a Gaarou stáli proti Kabutovi a ....
"Tým Hebi!"vykřikla zaskočená Sakura.
"Kabuto jak to, že nás ta malá mrcha zná?!"vyštěkla na Kabuta černovláska stojící vedle Kabuta.
"Uklidni se Karin. To nevím a ani mě to nezájímá."uzemnil ji Kabuto a soutředil se na Naruta.Sakura se mezitím vzpamatovávala z toho šoku, že ta nafintěná nána Karin ji řekla malá mrcha.
"Tak malá mrcha, jo?"zašeptala do ticha Sakura a měla tik v oku.Naruto se jen pobaveně usmál.
"Je tvoje Sakuro."řekl Naruto a uhnul Sakuře aby mohla projít.
"Tak malá mrcha, jo?"křikla na Karin a prošla kolem Naruta. Karin se na ni podívala se zdvihnutým obočím.
"Máš něco proti, krávo?"křikla na ni zpátky Karin.Sakura už byla rudá vzteky, ale uklidnila se a sladce se na ni usmála.
"Tak ty mi říkáš že jsem malá mrcha a teď i kráva, jo?"zeptala se Sakura a stále se na ni sladce usmívala.
"A co? Vždyt je to pravda."pokrčila rameny Karin.Tohle už Sakura nevydržela.
"Takže ty si budeš dovolovat na silnější, ty náno?"zeptala se ji stále se sladkám usměvem na tváři Sakura.
"Cožee?!! Náno!"vykřikla Karin a podívala se na ni.A když uviděla její usměv, vytočila se uplně.
"Co si to vůbec dovoluješ?!Říkat mi slaboch tak schválně se o tom pojď přesvěčit!"vyzvala ji Karin a sáhla pro kunai.
"Milé ráda, ty brejlovče!"křikla Sakura a také si vytáhla kunaii.Naruto, Neji a Gaara dostali záchvat smíchu, ale hned se zase uklidnili a zautočily na Kabuta, Juuga a Suigetsua. Naruto si vzal na starost Kabuta, Neji Suigetsua a Gaara Juugu.
Sakura a Karin
"Ty se jmenuješ Sakura?"zeptala se ji najednou Karin.Sakuru to docela vyvedlo z míry.
"Ano, proč se ptáš?"odpověděla ji Sakura a zdvihla jedno obočí.
"Jen sem si říkala, jak asi vypadá ta ubožačka ze Sasukeho týmu.O které pořád říká, že je otravná a slabá."vysvětlila ji posměšně Karin. Sakuře se po tom, co to slyšela, do očí zvaly slzy, ale nakonec se jí je podařilo zastavit.
"Co to se mnou je? Vždyt mám ráda Gaaru!"pomyslela si Sakura. "Vidíš, řekla jsi že ho máš ráda a ne že ho miluješ."ozvalo se najednou její druhé já.
"To není pravda já ho miluju!"okřikla ji Sakura.
"Uchihu. Ano to máš pravdu ty Uchihu miluješ."souhlasilo s ní její druhé já.
"To není pravda!"vykřikla Sakura.
"No jo.Ale stejně je to pravda.Teď se tím ale stejně nemáš čas zabívat, protože ta nána na tebe utočí."ukončilo jejich rozhovor její druhé já a stáhlo se jí z myšlenek.Sakura se rychle vrátila zpět do reality a jen tak tak zablokovala Kariin utok.
"Copak? Neumíš zablokovat ani tak jednoduchý kop?"pošklebovala se ji Karin a dál na ni dorážela.Sakura se naštvala, uskočila kousek do zadu a bouchla pěstí do země.Chvíli se nic nedělo a Karin si už začínala myslet že, se ji pokoušela pouze vyděsit, ale o chvíli pozdějc se země začala otřásat a v zemi se objevila puklina, která se dostala až ke Karin.Ta se lekla a spadla na zem.Chtěla se ještě zvednou,t ale to už u ní byla Sakura a napálila ji pěstí do břicha.Normálně by to Karin asi přežila i když s pár zlomenými žebry ale to by v té pěsti neměla mít Sakura velké množství chakry.
Sakura se zvedla ze země a podívala se na ležící Karin.Karin ji pohled oplatila a zposledních sil ze sebe vydala.
"Mrcho jedna hnusná!"zašeptala a tím naposledy vydechla.Sakura si povzdechla a podívala se jak si vedou ostatní.
Neji, který bojoval se Suigetsuem se nevedl zrovna špatně a tak si podívala dál na Gaaru.Přemýšlela o tom co ji řeklo její druhé já.
"Hmm možná má přeci jenom pravdu ... i když pravda je, že se mi Gaara líbí není to láska."pomyslela si Sakura a trochu smutně se usmála.
"Jednou když někoho miluju tak ten mě odmítne a odejde ... a když si konečně myslím že, už to bude dobré a že, jsem konečně střetla svou lásku zjistím že, ji ale vůbec nemiluju."povzdechla si smutně Sakura a podívala se jak se vede Narutovi.Ale jakmile se tam otočila zarazila se.Naruto totiž z Kabutem vůbec nebojoval.
Stáli nehnutě na místě a jen se na sebe dívali.Sakura se divila jak se něco takového může stát, když někdo jako Naruto, alias horká hlava co se vrhá do všeho po hlavě, může jen tak klidně stát a nevrhnout se do boje.Přišlo ji to sice jako dobrá změna ale trochu se naštvala a křikla na něj.
"Naruto nemáš čas tady jen tak stát.Bojuj né, sakra!"vynadala mu Sakura a zkřížila ruce na prsou.Naruto s Kabutem se na ni otočily.Naruto s usměvem, kterým si Sakura vyložila že ji chce říct ať se nebojí že, ho porazí jedním úderem.A Kabuto, který se na ni posměšně díval.
"Si snad myslíš Sakuro že, by mě tohle malý dětsko mohlo porazit?!"křikl na ni pohrdavě Kabuto a znovu se otočil na Naruta.Aby viděl jak se tváří ... ale zarazil se když uviděl že,Naruto má na tváři široký usměv.
Kabuta to nejprve zaskočilo, ale nakonec příšerně vytočilo.
"Co se tak culíš?!"křikl na něj Kabuto naštvaně.Naruto neodpověděl jen se na něj dál usmíval.To Kabuta ještě víc rozčililo a rozběhl se na Naruta.Při tom ještě stačil vykřiknout.
"Však já ti ten usměv smažu!"a hodil po něm dva kunaie.Naruto je bez sebemenších problémů chytil a hodil mu je nazpátek.Kabuto tohle nečekal a jen tak tak uhnul.Hned na to se zastavil a začal dělat pečetě.Naruto je ihned poznal a začal dělat protiutok.Měl ho hotový dřív než Kabuto ale stejně vyčkal.
Kabuto to též už dokončil.Nadechl se.
"Katon: Goukakyuu no Jutsu!"vykřikl a na Naruto se řítil obří fireball.
Naruto se též nadechl a vykřikl. "Suiton: Suijinheki jutsu!" a velký fireball se zastavil o obří vodní stěnu.Vznikl z toho menší výbuch a proto se Sakura musela stejně jako ostatní chránit před tlakovou vlnou, ale Neji a Gaara se hned jak se to uklidnilo dali do útoku a tak oba dva své soupeře těžce ranili, protože nestačily uhnout.
Sakura musela pořád žasnout jakou rychlostí ty pečetě Naruto udělal.
"Věděla jsem že, se zlepšil, ale až tolik.A ještě k tomu on věděl co Kabuto použije a skvěle to odrazil.Naruto už není na stejné urovni jako my! Mám pocit že on je tak nejmíň o dva stupně ne-li víc lepší!"užasla uplně Sakura a nedočkavě se čekala co se bude dít dál.
Mezitím Naruto a Kabuto bojovali v Taijutsu a Naruto předváděl užasnou rychlost.Kabuto jen tak tak stíhal.Narutovi se dokonce několikrát podařilo Kabuta zasáhnout a jeho usměv se ještě více rozšířil.
Když se na to Sakura dívala bylo ji jasné že, Naruto si s Kabutem jehom hraje a že, už ho to začíná nudit.Najednou Naruto od Kabuta odskočil a v ruce se mu začal formovat Rasengan ... ale tenhle, tenhle byl jiný.Kdyby Sakura už několikrát jeho Rasengan neviděla myslela by si že, je to nějaké nové jutsu.
I Kabuto se na to ohromeně díval.Nic takového v životě ještě neviděl.Naruto se hlasitě zasmál, když uviděl jeho výraz.
"Můžeš se cítit poctěn Kabuto, když vidíš tu to techniku.Vždy ji vyděli jen ti nejhorší zločinci a no ... vlastně to bylo to poslední co v životě viděli.A ještě pro zajímavost .... tato technika se jmenuje ....Fuuton: Rasen Shuriken!"vykřikl a koule se čtyřmi čepelami na boku se rozzářila.Přitom se bleskovou rychlostí rozběhl na Kabuta.Ten byl ještě ohromený tak silnou technikou že, ani nestačil zareagovat a schytal plný zásach.Odletěl v rotacích mnoho metrů do lesa a kdyby tam nebyly ty stromy letěl by ještě dál.
Sakura a Gaara který už také dobojoval se na Naruta dívali s otevřenou pusou.Tak silnou techniku ještě neviděli.Podívali se na Naruta, který se mírně zadýchal.Opětoval jejich pohled a usmál se na ně.Po té k nim přišel.
"Naruto to byla .... uplně užasná technika!!To jsi vymyslel sám?!"vyhrkla na něho okamžitě Sakura.Naruto se zamyslel.
"Ne s tuhle techniku mi poradil Ero-senin.Je to kombinace hmotné a prostorové chakry.A plus můj větrný element."objasnil to Naruto a znovu se na ně usmál.Sakura a Gaara se na něj taky usmáli, ale pořád žasli, jak dobrý Naruto je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.