Po čtyřech letech zpět! Mise! - 1 Shledání

20. června 2008 v 13:41 | hin-chan |  Po čtyřech letech zpět! Mise!
Takže to to je moje první povídky doufám že se vám bude líbit. (A pokud tam najdete nějakou tu hrubku, radši ji ignorujte!! : )
Kapitola 1

Začínalo svítat.První ranní paprsky zahnaly temnotu, která do té doby pohlcovala vše kolem sebe.Slunce se zbarvilo do temně rudého odstínu.A paprsky dopadly i na cestu kde právě procházely dvě postavy.Jedna pařila mladému osmnáctiletému muži s blond vlasy a zářivě modrýma očima.Druhá postava patřila jeho učitely a slavnému legendárnímu seninovi.Oba se po čtyřech letech vracejí do vesnice ukryté v listí.
Po celou dobu šli mlčky.Ticho ale nakonec přerušil až Jiraiya s dábelským usměvem na tváři.
"Naruto?" ozval se Jiraiya.
"Hmm?"odpověděl nepřítomně Naruto.
"Co bys řekl menšímu závodu?" navrhl nevině Senin.
Naruto byl chvíly z ticha .Nakonec se zastaví a zamyšleně hledí do dálky. "Dobře."souhlasí Uzumaki. "A pravidla?"dodal ještě.
Ted zase chvíly mlčel Jiraiya a přemýšlel o pravidlech. "Hmm co třeba.....kdo nebude u Tsunade do tří minut zaplatí ten poslední tomu prvnímu všechen ramen co sní!"řekl nakonec Jiraiya. Naruto se na něj jen zašklebil "Jasně ale nemáš šanci Ero-senin!"řekl výtězoslavně Naruto.
"To se ještě uvidí!"odsekl Jiraiya.
"No jo, no jo.Tak už to odstartuj Ero-senin!"řekl trochu netrpělivě Naruto.
Jiraiya přikývl.
"Dobře.....START!"vykřikl a oba naráz zmizely.
Jiraiya běžel po střechách a rohlížel se po Narutovi.Nikde ho ale neviděl. "Stále je moc pomalý!"zasmál se dábelsky Jiraiya.Až se někteří lidi dole na ulici ohlížely po zdroji toho děsivého smíchu.Najednou kolem něj zavál prudký výtr.Ale hned jak se oběvil tak zmizel. Jiraiya s toho zpozoroval jen žlutou skvrnu. "Sakra co to bylo?"ptal se sám sebe. Dál už se tím ale nezaobítal když uviděl budovu Hokágeho přidal na rychlosti
Ani ne za pár vteřin se ocitl před dveřmi do její pracovny.Bez zaklepání vešel dovnitř a mířil si to rovnou k Tsunade.
"Zdravim Tsunade."řekl zvesela Jiraiya. " Taky tě ráda vidím Jiraiyo."opětovala mu Tsunade pozdrav.
"Jéé Ero-senin tak ty jsi konečně tady?"ozval se povědomý hlas. Jiraiya se zarazil a pomalu se začal otáčet. "C-co.....J-jak-k.....K-kdy?"vykoktal senin ohromeně a zíral s vyvalenýma očima na Naruta, který stál u okna a šklebil se na Jiraiyu.
Jiraiya se už trochu uklidnil a tak nebyla jeho otázka tak chaotická. "Jak to že jsi se sem dostal dřív než já? Když na tréninku jsi byl stejně rychlí jako já?"zeptal se stále ohromený senin.
"No řekněme že jsem trénoval trochu víc než jsi my nařídil Ero-senin!"vysvětlil mu Naruto a poškrával se na hlavě. "Takže ten poryv větru jsi způsobil ty?"zeptal se trochu nadšeně Jiraiya. "Jo.To jsem byl já."přikývl Naruto.
Z rozhovoru je vyrušilo zaklepání na dveře "Dále."vyzvala příchozího Tsunade.Dveře se otevřely a do dveří vstoupila nějaká postava s plnou náručí knih. "Tsunade-sama tady jsou ty knihy co jste chtěla."oznámila ji trochu zadýchaně. "Dobře Sakuro.Dej je třeba tady do rohu."pochvályla ji Tsunade.Naruto se trochu zarazil a zvědavě se na tu dívku podíval jestli je to opravdu Sakura.
"Hai."odpověděla Sakura a postavila knížky do rohu a otočila se na Tsunade.Ale pak se podívala k oknu a zkameněla.Kdyby měla přávě teď v rukce ty knihy upustila by je samím překvapením. ".....Naruto?"zeptala se potichu.
Naruto se na ni zašklebil"No jasně. Koho jsi čekala?"odpověděl.A chtěl ji ještě něco říct ale to by mu nesměla spadnout kolem krku.Naruto se zapotácel a jen tak tak nevypad z okna.
"S-s-sa-ku-ro-chan!Pusť mě vždyť mě udusíš!" pronesl přidušeně Naruto.
Sakura ho ihned pustila "Ježiši, promiň Naruto.Já jen, že tě strašně ráda vidím."řekla mu omluvně ale s usměvem. "To vidím samou láskou bys jsi mě zabila."řekl sarkasticky ale usmál se na ni.Namáhavě se zvedl ze země a Sakura se taktéž narovnala.
"Páni, Naruto ty jsi ale vyrost!"oznámila mu užasle potom co si prohlídla.Měl na sobě černo-oranžovou bundu a černou pásku na čele.Vlasy měl o hodně delší a Sakuře někoho připomínal ale nevěděla koho.
"Ále to jsou ty roky!"mávl ledabyle rukou. "A stejně, když se na tebe tak dívám tak ty jsi taky pěkně vyrostla." zašklebil se na ni.Sakura mu ušklebek oplatila.Měla na sobě krátké červané triko, černé třičtvrtáky a světle růžovou krátkou sukni.
"Dobře, dobře už jste se uvítaly ale Naruto je určitě unavený z cesty, tak by se měl jít prospat."přerušila je Tsunade.
"Hm tak dobře."svolil po chvilce Naruto a vykročil ke dveřím.
"Ještě počkej Naruto."zarazila ho Tsunade "Zítra v sedm buď tady u mě v kanceláři.Dostaneš ještě s pár lidmi misi."oznámila mu. Přikývl "Jasně. Budu tady."a hned na to zmizel.
"Není mu něco?"obrátila se Tsunade Jirayi když byl Naruto pryč.
"Ne.To to je normální.Pár slovy, konečně dostal rozum a dospěl."odpověděl uplně v klidu a v duchu si blahopřál jak dobrého ninju z něho udělal.
Dveře se potichu otevřely a Naruto vstoupil do svého pokoje.Položil batoh ke dveří a sedl si na postel ale ihned stál na nohách a běžel k oknu.
"Fuj! Tady je ale prachu!"stěžoval si naštvaně Naruto.Uplně totiž zapoměl že se tu víc jak čtyři roky neuklízelo a všude leří několika centymetrová vrstva prachu.Ještě ten večer se dal do uklízení a skončil něco před půlnocí.Pak si nastavil budík na šestou hodinu ranní.Oblečený se svalyl do postele a ihned usnul tvrdým spánkem.
V šest hodin se do ranního ticha rozlehlo hlasité řinčení budíku a Naruto se probral.
Nějak se mu podařilo vstát z postele a doloudat do koupelny.Tam si vlezl pod sprchu a pustil na sebe ledovou vodu.Asi po deseti minutách vylezl z vany dočista probuzený, vrátil se zpátky do pokoje aby se oblékl a nachystal věci na misi.
Z domu se vydal za deset minut sedm a co nejrychleji skákal přes střechy budov k Tsunade.Dorazil tam asi za pět minut a když vstuopil do místnosti byla tam pouze Tsunade, Sakura, TenTen a Neji.tenTen a Neji se na okamžik zarazily.
"Naruto, jsi to ty?"zeptal se nejistě Neji. "Jasně, že jsem to já."odvětil mu s usměvem.
"Ráda tě vidím Naruto.Po tak dlouhé době."přivýtala ho TenTen.
"Taky vás rád vidím.Ale není nás moc málo?"položil otázku kterou směřoval k Tsunade.Přikývla "Ano ještě chybí Gaara s Hinatou."odpověděla mu. "S?"opakoval po ní Naruto.
"Hinata odešla trénovat hned potom co jsi odešel ty do Písečné země."vysvětlil Neji Narutovi.A Narutovi se zdálo jako by v jeho hlase uslyšel náznak něčeho jako hrdost na svou mladší sestřenku.Naruto se chtěl ještě na něco zeptat ale uprostřed místnosti začal najednou výřit písek.A v jeho středu stál Gaara s Hinatou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.