Nový život - 9 Pro Majku (konec)

20. června 2008 v 12:35 | hin-chan
Lidičky, je to smutné ale je to tak. Tahle povídka právě končí. Chtěla bych vám poděkovat za to, že jste u ní vydrželi tak dlouho a dokonce se vám i líbila! Dále doufám, že se tato povídka Majce líbila a splnila jsem její očekávání. Bylo to trochu romantické, smutné, někdy i trochu humoru a trocha té akce. Oprovdu doufám, že jsem to tam všechno toto splnila a ještě vás naposledy poprosím o nějaký ten komentík!

Sasuke, Sakura, Hinata a Naruto se vydali k Tsunade. Když procházeli ulicemi hlasitě se smáli a mnozí lidé se za nimi nechápavě otočeli. Přemýšleli co se stalo tak veselého že dokázel takto rozveselit ty čtyři. Ale ti kteří tyhle čtyři přece jenom znali se usmáli a jejich štestí zdíleli s nimi, protože veděli jak předtím hlboce trpěli. Trpěli nad ztrátou nejbližší ho přítele, který se ale ted vrátil. Vrátil se a už nikdy je neopustí.
Když dorazili k uřadu Hokage nadechli se a vkročili do budovy a zamířili do Tsunadiné kanceláře. Ta právě spala a po celé kanceláři byli rozházené popíry, obálky a další takové složky. Za dveřmi Naruto neváhal ani na chvíli a vpadl do vnitř. Když si všiml, že tsunade spí napadl ho děbelský nápad. Počkal až ostatní vejdou a pak se napřáhl a hlasitě prásk dveřmi. Tsunade nadskočila a stoupla si do obranné pozice. Rozhlédla se kolem sebe a pohled ji padl na čtyři postavy. Na čele ji vyskočila žíla a bouchla pěstí do stolu.
"Co to mělo jako znamenat!!!"vykřikla na ně podrážděne Tsunade až se stěny otřásali.
"Budíček! Ale to nás ani nepoznáváš Tsunade-obaachan?!"zeptal se ji pohoršeně Naruto a Tsunade se zarazila. Pozorně si je prohlédla a až ted ji došlo kdo to tam vlastně je.
"Naruto … Sakuro .... Hinato ....Sasuke?!"zašeptala Tsunade a do očí se ji drali slzy. Rozběhla se k nim a všechny je obejmula. Po celý čas co byli pryč se o ně strašně bála. Bála se, že už se nikdy neuvidí.
"Tsunade-sama!"řekla přiškrceně Sakura a Hinata dohromady.
"Vždyt nás uškrtíte!"řekl namáhavě Sasuke a Naruto se zmohl jen na slabé přikývnutí, protože mu začal docházet vzduch. Tsunade se zarazila a pustila je. Všichni se předklonili a zlubako se nadchli.
"Vzduch!"vykřikl Sasuke a usmál se. Tsunade se na ně omluvně usmála.
"Omlouvám se ale jsem ráda, že vás tu všechny tahle vidím! A hlavně, že jste splnili misi a vrátili se všichni zpátky."omluvila se Tsunade a přitom se koukla na Sasukeho. Ten pouze kývl.
"Ano jsem zpátky! Zpátky doma."přisvědčil Sasuke. Tsunade se usmála. Došla ke stolu a vytáhla ze spodního šuplíku ochrannou čelenku se znakem konohy. Podala ji sasukemu, který si ji od ni bezváhání vzal a nasadil si ji na čelo. Najednou k němu přišla Sakura.
"Sasuke."řekla prostě a podívala se mu do oči.
"Ano?"zeptal se a pohled ji opětoval. Najednou se Sakura k němu nahla a začala ho líbat. Sasuke neprotestoval a začal jí polibky vracet. Tsunade, Naruto a Hinata se odvrátili a usmáli se.
"Tak konečně jsem se dočkal!"pomyslel si Naruto a byl rád, že je zase všechno jak má být ale najednou do kanceláře vpadla nějaká postava a klekla si před Tsunade. Hinata se na něj zadívala a poznala, že je to příslušník vedlejší rodiny klanu Hyuuga.
"Tsunade-sama! Potřebujeme vaši pomoct!"vykřikl a Sakura se sasuke se od sebe odtrhli a podívali se na něj.
"Co se stalo?"zeptala se zamračeně tsunade. Přislušník vedlejší rodiny naprázdno polkl.
"Hiashi-sama … on .... on byl smrtelně poraněn a ted .... umírá!"řekl těžce a všem přítomným vyrazil dech. Hinata se na něj vyděšeně dívala. Pak se ale vzchopila a přistoupila k němu.
"Kde je ted."řekla tvrdě. Muž k ní zvedl překvapeně oči a střetl se s jejím tvrým pohledem. Trochu ho zamrazilo.
"Vy jste .... Hinata-sama!"vykřikl překvapeně. Hinata kývla.
"Ano jsem to já! Ale kde je ted můj otec!"řekl rozčíleně. Muž se poklonil.
"Je nedaleko brány této vesnice. Pojdte za mnou. Zavedu vás tam."nabýdl se.
"Dobře!"souhlasila Hinata a obrátila se na Naruta. Ten pochopil a přikývl.
"Všichni se chytněte!"nařídil jim Naruto a někteří ač ho nechápali udělali co jim řekl. Hinata se nakonec chytila Naruto a ten je přenesl přímo k bráně konohy. Všichni kromě Hinaty na to vyjevaně koukali.
"Kdy se naučil transportní jutsu?!"podivila se Tsunade ale neřešila to a rozběhla se k Hiashimu, který ležel opodál. Klekla si k němu a začala ho léčit. Asi po čtvrt hodině Hiashi otevřel oči a rozhlédl se kolem sebe. Pohled mu spadl na Hinatu. Ta chtěla nejdřív jeho pohledu uhnout ale nakonec si to rozmyslela.
"Ne už nejsem ta slabá!"pomyslela si a pohled mu rázně oplatila. Hiashi se zarazil.
"Je toto opravdu Hinata? Nikdy předtím se mi takhle do očí nepodívala!"pomyslel si překvapeně Hiashi.
"Otče."řekla potichu ale zrak od něj neodvrátila.
"Mrzí mě co se ti stalo ale chci tě ujistit, že pokud bys umřel stanu se dobrým vůdce našeho klanu! I přesto, žes mě vyhnal .... stále mám na to právo a jen tak se toho nevzdám!"řekl Hinata a usmála se na něj. Hiashi nebyl schopen slova.
"Hinato ..."zašeptal překvapeně ale pak se usmál.
"Ano! Omlouvám se, že jsem tě považoval za slabou! Jsi opravdu silná Hinato a bude z tebe dobrý vůdce!"přikývl Hiashi a Hinata ho obejmula. Hiashi ji její objetí opětoval a naposledy promluvil.
"Bud štastná Hinato! Sbohem!"zešeptal ji do ucha a jeho tělo pomalu ochablo. Hinata ho položila na zem a zadívala se na oblohu. Najednou se ji do očí drali slzy a nemohla je nějak zastavit. Ale ani se o to nesnažila. Naruto se k ní otočil a obejmul ji. Najednou se tam objevil celý Hyuuga klan.
"Co se tady stalo!"vykřikl jeden a hned na to následovali další. Hinata si utřela slzy a usmála se na Naruta.
"Už jsem v pořádku."řekla a Naruto se na ni pouze usmál. Hinata se postavyla a její vlasy zaváli ve větru. Zamračila a zvážněla, čelem se otočila k celému jejímu klanu a postavyla se před něj. Všichni se na ni podívali a až po chvíli v ní poznali Hinatu. Ale byla taková jiná.
"Po ani né tak dlouhé době vás ráda zase vidím. S lítostí vám musím oznámit, že vůdce klanu Hyuuga Hiashi, právě ted zamřel! A já jako jeho nejstarší potomek se stávám oficiálně vůdce. Pokud se to někomu z vás nelíbí at vystoupí!"řekla rázně Hinata. Všude bylo ticho až nakonec z řady vystoupila asi čtvrtina lidí. Hinata se podivila, protože čekala víc.
"My nesouhlasíme a vyzíváme tě k boji a post vůdce! Ted a tady!" vykřikl jeden. Hinata si ho prohlédla.
"Hmm … hlavní rodina. No nic!"pomyslela si Hinata. Všechny si je přeměřila pohledem a usmála se.
"Přijímám! Ted a tady se rozhodne jestli mám právo stát se vůdce našeho klanu! Ale jestli vyhraju, už nikdo nebude protestovat a smíříte se s tím to faktem!"řekla Hinata jasně.
"Souhlasíme ale jestli prohraješ nadobro odejdeš od klanu a vzdáš se jména Hyuuga!"řekl ten samí co předtím. Hinata se usmála a kývla.
"Tsunade-sama! Souhlasíte?!"zeptala se ji Hinata. Tsunade přikývla a Hinata se znovu obrátila ke svým protivníkům.
"Takže, připravit ......... pozor ..... ted!"odstartovala zápas Tsunade a všichni udělali kolem nich kruh. Hinata zapnula Byakuugan a čekal ana první utok. Když se ale nic nedělo, rozběhla se proti nim a sama zautočila.
"Nemáš šanci!!! Je to dvacet proti jedné!"křikla na ni porád ten stejný. Hinata se pouze usmála a zmizela. Všichni se začali překvapeně ohlížet jen Naruto se v klidu díval na jedno místo a priřom se usmíval. Už od začátku věděl, že proti Hinatě nemají šanci! I kdyby jich bylo dvakrát tolik jak je ted.
"Hakke Hyaku Nijuuhachi Shou!"ozval se najednou výkřikl z poza jednoho muže a se okamžitě skácel k zemi. Poté následoval další a další. Nakonec zbylo jen 10 protivníků a Hinata se konečně objevila. Stála rovně a klidně se dívala na své nepřátele. Ti už to nevydrželi a rozběhli se na ni. Ale to neměli dělat. Hinata zkoncentrovala chakru v rukou a začala rychle pohybovat rukama. Kolem ní se objevila chakrová sít.
"Shugo Hakke Rokujuuyonshou!"vykřikla a členy hlavní rodiny to odpálilo o mnoho metrů dál. Hinata se kolem sebe podívala aby zjistila počet nepřátel. Uviděla pouze jednoho. Byl to ten co s ní mluvil a držel v ruce katanu. Hinata se usmála a podívala se na Naruta. Ten ji bezřečí hodil její katanu. Hinata ji vytasila a pouzdro si připnula na pásek.
"Jdeme na to Kin."zašeptala Hinata a katana mírně zazářila. Hinata se usmála ale pak znovu zvážněla a podívala se na svého soupeře.
"Takže ty umíš používat katanu?! Zajímavé."řekl obdivně muž ale hned se zase zamračil.
"Jak se vlastně jmenuješ?"zeptala se ho Hinata.
"Jibunsen!"křikl a rozběhl se na Hinatu. Ta jeho utok v pohodě zablokovala katanou.
"Těšímě Jibunsen-san."řekla Hinata a odtodila Jibunsena kousek od sebe, rozmáchla se a sekla. On je tak tak uskočil ale přece jenom ho sekla do ramene.
"Ukončímeto!"řekla Hinata a kolem ní se v kruhu objevila chakra. Naruto to poznal.
"Ne Hin! Je to moc nebezbečný!"vykřikl Naruto ale umlčel ho Hinatin pohled.
"Neboj se!"ujistila ho a usmála se. Naruto nejistě kývl a dál se díval na souboj. Najednou chakra kolem Hinaty zmizela a místo toho obalila meč. Hinata se přikrčila.
"Suiton: Mizu no Mai!"vykřikla a rozběhla se na Jibunsena. V tu chvíli kdy se rozběhla se zvednul výtr a všichni ucítili velký náboj chakry. Hinata se bleskovou rychlostí dostala za Jibunsena a sekla. A znovu, znovu a znovu. Zvláštní bylo, že nikde nebyla vidět krev. Až ted to naruto pochopil.
"Ona nepoužívá čepel ale tupou stranu katany."pomyslel si Naruto a sledoval jak Jibunsen lítá komicky z jednoho konce kruhu na druhý. Pak ale zůstal ležet a nad ním se objevila Hinata.
"Ještě stále pochybuješ?"zeptala se ho. On je ztěžka takroutil hlavou a upadl do bezvědomý.
Hinata se naruovnala a přejela zbylé členy klanu pohledem.
"Ještě stále někdo pochybuje o mé síle? Tak at znovu vystoupí a utká se se mnou. Nikdo se ale nehýbal a Hinata se tedy usmála.
"Děkuji!"řekla a uklonila se. Všem tak vyrazila dech a nejvíc Hyuuga klanu. Nikdo z nich na nic nečekal a všichni si před ní klekli.
"Hinato-sama! Od tedka jste náš nový vůdce!"řekli zborově a Hinata se na ně mile usmála.
"Ještě jednou děkuji. Ted se můžete rozejít! A pohřeb mého otce bude zítra večer."oznámila jim Hinata a propustila je.
"Hai!"ozvalo se zborově a všichni se vypařili. Hinata si povzdechla a obrátila se na své přátelé. Ti se na ni usmívali. Naruto k ní došel a políbil ji.
"Takže ty jsi už vůdce klanu, jo? To abych si pospíšil a stal se hokage co nejdřív!"zasmál se Naruto a ostatní se k němu přidali.
"No myslím, že nebudeš čekat dlouho Naruto!"řekla Tsunade a usmála se. Všichni se na ni udiveně podívali ale ona jenom mávla rukou a vypařila se.
"Myslím, že bychom měli jít pomalu domů."řekla nakonec Sakura a všichni souhlasili.
.........
Ráno se Hinata probudila jako první. Vztala a protáhla se, zamířil do koupelny kde se umila a upravila aby se jí někdo nelek. Pouze v ručníku se vrátila do pokoje, kde našla oblečení a rychle se oblékla. Poté se odebrala do kuchyně kde udělal snídani pro ni a pro Naruta.
Naruto se také mezitím probudil a stejně jako Hinata zamířil do koupelny a pak oblečený a upravený rovnou do kuchyně, kde na něj čekala užasná snídaně.
"Hin! To vypadá užasně!"pochválil ji Naruto a Hinata se slabě usmála.
"Díky Naruto!"poděkovala mu Hinata a oba se pustili do jídla.
Po snídani umyli a uklidili nádobý. Právě se chystali jít ven se projít ale vyrušilo je zaklepání na okno. Naruto k němu přešel a opartně ho otevřel. Na parapetu seděl ANBU.
"Co potřebuješ?!"zeptal se ho naruto. ANBU se na něj otočil.
"Uzumaki Naruto, Hyuuga Hinato. Máte se okamžitě dostavyt do kanceláře Hokage."zdělil jim ANBU a zmizel. Naruto se podíval na Hin, která jenom pokrčila rameny, došla k Narutovi a ten je oba přenesl přímo před dveře Tsunadiny kanceláře. Naruto zaklepal a ze vnitř se ozvalo tlumené dále. Hinata vzala za kliku a společně s Narutem vztoupila do místnosti. To co uviděli jim uplně vyrazilo dech. Stála v ní celá Rada.
"Volala jste nás Tsunade-sama?!"zeptala se klidně Hinata ale uvnitř moc klidná nebyla, právě na opak, byla příšerně nervozní.
"Ano, volala jsem vás. Je to kvůli jedné neodkladné věci."řekla vážně Tsunade a nepatrně se usmála.
"Takže o co jde?"zeptal se přímo Naruto.
"Jde o to, že má být zvolen nový Hokage!"řekl starší muž, který byl členem Rady. Naruta to překvapilo.
"A no .... proč jste zavolali zrovna nás dva?"zeptal se Naruto. Tsunade se usmála.
"Protože všichni co jsme tady jsme se domluvili, že se jím staneš ty. Máš na to právo po svém otci, který byl také Hokage."řekla tentokrát poměrně mladá žena.
"P-po svém otci?!"zeptal se zmateně. Tsunade přikývla.
"Přesně. Tvůj otec je Namikaze Minato neboli čtvrtý Hokage (Yondaime)."vysvětlila mu Tsunade a Naruto se zhroutil do nejbližší židle, kterou našel. Hinata se podívala na členy rady.
"Ale proč jste zavolali mě?"zeptala se jich nechápavě.
"Protože jste Hinato-sama vůdce Hyuuga klanu, nejsílnějšího klanu u nás ve vesnici, musíte schválit výběr vhodného kandydáta. Měl tu být i vůdce klanu Uchiha ale ten nebyl zvolen, protože tento klan zanikl."vysvětlil znovu ten muž. Naruto se vzpamatoval a zamračil se.
"Ale vždyt to není pravda. Uchiha Sasuke se vrátil zpátky do vesnice."řekla vážně Naruto. Žena kývla.
"Ano to sice ano ale musel by si najít ženu a založit rodinu."vysvětlila.
"A kdo říká že jsem si ji už nezaložil."ozvalo se od okna. Všichni se tím směrem podívali a uviděli tam stát mladého Uchihu a jeho ženu.
"Sakuro."řekl Naruto a usmál se.
"Tak přece jenom se k tomu dokopal."žešeptal Naruto více méně pro sebe. Sakura se usmála.
"Tsunade-sama, členové Rady. Rád bych vám oznámil, že já Uchiha Sasuke a Haruno Sakura se budeme příští týden brát a založíme znovu klan Uchiha. A s výběrem nového Hokageho plně souhlasím."řekl Sasuke a usmál se na Naruta.
"Díky Sasuke."poděkoval Naruto a otočil se na Radu a Tsunade.
"Já bych vám chtěl také ještě něco říct ale nejdřív se musím na něco zeptat."řekl Naruto a otočil se na Hinatu. Klekl si před ní a z kapsi vytáhl světle fialovou krabičku. Otevřel ji a podíval se na Hin. Ta zalapala po dechu.
"Hyuuga Hinato. Vezmeš si mě?"zeptal se přímo Naruto a trochu zrudnul. Hinata také trochu zčerevenala a usmála se a zkočila mu okolo krku.
"Ano!"žašeptala Hinata a Naruto ji štastně políbil. Poté se otočil znovu na Radu.
"Tím to okamžikem vám chci oznámit, že zakládám nový klan Namikaze, po mém otci a představuji vám mou ženu Hyuuga Hinatu, vůdkyni klanu Hyuuga."oznámil Naruto a všem vyrazil dech.
"Nový klan? Hmm. To zní zajímavě. Oznámíme tohle všechno po pohřbu. Ale už je čas jít."řekla žena a všichni členové rady zmizeli. Tsunade se obrátila na naši čteřici.
"Vy se bežtě také přichystat."nakázala a všichni zmizeli. Odešli domů aby se oblékli do černého a pak vyrazili na hřbitov. Byli tam všichni přátelé Hinaty a klan Hyuuga. Nikdo jiný nepřišel, protože všichni ostatní měli vztup zakázán.
Asi v polovině pohřbu se rozpršelo ale nikdo to pořádně nevnímal. A všichni se modlili za zamřelého.
.........
Příštího dne se v pravé poledne všichni vesničané schromáždili před budovou Hokage a čekali co se bude dít. Na oraj střechy přistoupila Tsunade a usmála se.
"Díky všem co jste sem přišli. Jde o to, že pro vás já a Rada máme velká oznámení. První je, že klan Hyuuga má nového vůdce. Hyuuga Hinatu."řekla Tsunade a přišla k ní Hinata. Davem se ozval jásot. Všichni dobře znali Hinatu a byli rádi, že byla zvolena právě ona. Hinata se usmála a zamávala jim dolů. Tsunade zvedla ruku a dav se utišil.
"Další oznámení je to, že klan Uchiha znovu vznikl. Uchiha Sasuke se vrátil zpět do vesnice a o týden později se bude konat jeho svatba s Haruno sakurou."řekla Tsunade a z druhé strany k ní přišel Sakura a Sasuke, kteří se drželi za ruku. Znovu se daven ozval jásot. Všichni jim to přáli i když některé dívka na Sakuru žárlili.
"A další ale né poslední je, že tady u nás vznikl nový klan. Jeho klan Namikaze."řekla znovu Tsunade a čekala na reakci vesničanů. Ti se šeptali mezi sebou a divili se co je to za klan.
"A jako poslední věc je oznámení nového Hkage!"křikla a všichni ztichli. Šokovaně se na ni dívali.
"Rukudaime Hokage není nikdo jiný než Uzumaki Naruto!"vykřikla a z poza ní se vynořila zahalená postava. Došla až k okraji a strhla si z klobouk z halvy. Nastalo ještě větší ticho než je ted.
"Vždyt to je Yondaime."ozívalo se z davu. Naruto se usmál.
"Nenechte se mílit. Já nejsem Yondaiem. Já jsem Rukudaime syn Yondaimeho! A jsem zakladatel klanu Namikaze."vykřikl a širopce se na ně usmál.Všichin na něj hleděli ještě víc překvapeněji než byli tedka ale nakonec se vzpamatovali a začali jásat. Naruto se ještě víc usmál a políbil Hinatu. Nakonec zvedl ruku jako předtím Tsunade a dav se rázem utišil.
"A ještě jedno poslední oznámení. Budu tuhle vesnici a každého kdo je v ní ochranovat i svým vlastním životem! Budu ochranovat vás všechny, vaše sny a naděje, budu chránit celou tuhle zemi jen aby jste vy byli štastní!"vykřikl Naruto a konohou se ozval bouřlivý potlesk.
"Stejně jako ty, tati!"pomyslel si Naruto a prožíval tento štastní okamžik.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti moje povídky?

Jasně!
Ano
Noo ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.