Nový život - 7 Pro Majku

20. června 2008 v 12:33 | hin-chan
Tak po dlouhé době 7!!! =)

Hinata došla k řece. Rozhlédla se kolem sebe, nikoho neviděla a tak zamířila trocuh dál. Najednou se někdo vynořil z vody. Hinata se lekla a postavila se do obranného postoje. Osobu si pořádně prohlédla ale když zjistila, že je to Naruto oddechla si a uvolnila se.
"Tak jsem tě našla!"řekla a usmála se na něj. Naruto se na ni podíval a otočil se k ní zády. Sedl si na břeh a zahleděl se na oblohu.
"Naruto ..."pomyslela si Hinata a trochu zesmutnila. Otočila se a začala pomalu odcházet zpátky do tábora. Ale zarazil ji Naruto.
"Hin .... zůstan tady. Prosím!"řekl potichu ale důrazně. Hinata se na něj zkoumavě podívala ale šla si k němu sednout. Sundala si boty a namočila si nohy do chladivé vody. Poté se stejně jako Naruto zadívala na nebe. Ještě chvíli tam jen tak mlčky seděli až nakonec Naruto promluvil.
"Omlouvám se."řekl. Hinata se na něj podívala.
"Nemáš za co se omlouvat ale pochop. Miluji tě a za žádnou cenu tě nechci stratit. Nedávno jsem přešla o rodinu a ted bych měla přijít i o mou jedinou lásku?! Ne! Naučila jsem se od tebe, že za svým cílem musíš jít nehledě na překážky! Že když budu věřit dokáži cokoliv!"řekla Hinata. Naruto se na ni obrátil a zahleděl se ji do očí. Spatřil tam lásku a něhu ale také neustupnost a bojovnost. Usmál se a políbil ji. Hinata ho objala a přitom se usmívala.
"Dobře tedy! Budeme bojovat bok po boku a bude ochranovat jeden druhého i za cenu vlastního života!"řekl Naruto. Hinata kývla. Vztali a vydali se do tábora, kde už na ně netrpělivě čekala Sakura.
........
Ráno se probudili všichni skoro současně. Najedli se a zbalili si věci.
"Vyrážíme!"křikl Naruto a Všichni tři se rozběhli dál po cestě. Jejich cesta znovu probíhala mlčky. Každý se zase propadl do svých myšlenek. Asi v polovině cesty dostal Naruto pocit jako, že je někdo sleduje. Zaměřil se na chakru. Připadala mu strašně známá. Podíval se na Hinatu a Sakuru. Obě se tvářili nepřítomně a tak Naruto usoudil, že si ještě ničeho nevšimli. Nenápadně se rozhlédl kolem sebe ale nikoho neviděl.
"Zatím jim to říkat nebudu."pomyslel si Naruto a v klidu pokračovali dál v cestě. Na večer se vynořili z lesa. Stáli na menším utesu. Došli až k okraji ale pod sebou neviděli nic než trávu a další les. Sakura se zamračila a udělala pečet.
"Kai!"křikla a okolí kolem nich se začalo měnit. Rozhlédli se kolem sebe a pohled jim padl na nějakou budovu.
"Našli jsme to."řekla Hinata a trochu se usmála. Naruto a Sakura kývli. Všichni tři se začali pomalu plížit ke vchodu. Zastavili se asi pět metrů od něho. Sakura se obrátila na Hinatu a Naruta.
"Myslím, že bychom neměli chodit předním vchodem. Mohl by být nějak hlídaní."navrhla Sakura. Naruto se zamyslel.
"Dobře. Pojdme o kousek dál."souhlasil a plazili se dál. Několik metrů od hlavního vchodu se zastavili a v Narutově ruce se začala formovat koule chakry.
"Rasengan!"křikl a hotovým Rasenganem narazil do zdi.Ozval se menší výbuch a stěně se objevila díra. Prolezli jí dovnitř a rychle ale potichu se vydali dlouhou chodbou hloubeji do budovy.
"Sakra! Kde může být!"zašeptal Naruto a bežel dál. Měli už prohlédnuto asi polovinu komplexu a po Sasukem ani stopa. Znovu doběhli k dřevěným dveřím a Naruto je otevřel. Spolu s Hinatou a Sakurou vztoupil do vnitř. Zavřel za sebou dveře a rozsvítil lampu co tam byla. Místnost ozářilo příjemné měkké světlo.
"Tak jste konečně tady!"ozvalo se oddedveří. Všichni se prudce otočili a uviděli tam stát …
"Sasuke!"vykřikl Naruto a udělal k němu krok. Sasuke si ho přeměřil pohledem a trochu se usmál. Všechni to zarazilo. Sasuke se přednimi sklonil.
"Omlouvám se."řekl ale stále nezvedal hlavu. Všichni tři na něj zaraženě hleděli. Ve snu by je nenapadlo, že Uchiha Sasuke! Ten Sasuke, se bude v životě někomu omlouvat.
"Ehh Sasuke ....? to znamená, že se s námi vrítš dobrovolně?!"zeptala se ho trochu nejista Sakura. Sasuke se narovnal a podíval se ji do očí.
"Ano. Já už dlouho jsem přemíšlel, že se vrátím ale vždycky jsem to vzdal, protože jsem si myslel, že mě budete nenávidět."vysvětlil Sasuke a s obavami se na ně podíval. Sakura už to nevydržela a padla mu kolem krku. Sasuke málem stratil rovnováhu ale nakonec na zem nespadl.
"Ty idiote! Jak by jsme tě mohli nenávidět."vykřikla Sakura a začala do něj bušit pěstmi. Přitom se ji z očí řinuli slzy. Sasuke ji trochu váhavě objal. Naruto se usmál.
"Konečně zase spolu!"pomyslel si štastně ale jeho štestí přerušil známí slzký hlas.
"Zrádče! Za tohle zaplatíš!"vakřikl Orochimaru a vynořil se za stínu. Sasuke se zamračil.
"Co chceš, ty ubožáku!"vykřikl Sasuke a nenávistně se na něj podíval. Orochimaru mu ten pohled oplatil a rozběhl se na něj. Sasuke už šehal po kataně ale najednou se před ním někdo objevil. Byl to Naruto s Hinatou.
"Sakuro! Chytni se mě a Sasukeho!"vykřikl a sám chytil Hinatu. Sakura ho okamžitě poslechla a jakmile se drželi Naruto je přemístil, před ukryt. Sasuke se na něj překvapeně podíval.
"To by-"začal Sasuke ale přerušil ho Naruto.
"Sasuke! Bežte se Sakurou napřed!"křikl na něj Naruto ale nepodíval se na něj. Sasuke se zarazil. Sakura si povzdechla.
"Zůstala bych tady ale slíbila jsem, že půjde. Jdeme Sasuke!"řekla rázně a hytla Sasukeho za ruku. Ten se nechal odtáhnout a dál hleděl na Narutova záda.
"Až se vrátíš dáme si souboj!"křikl na Naruta Sasuke. Naruto se zarazil. Otočil se hlavou na Sasuke a usmál se.
"Slibuji!"křikl na zpátek Naruto. Sasuke kývnul a konečně se Sakurou odešel. Všichni si byli vědomi, že Naruto právě složil slib.
"Hin?!"řekl Naruto a podíval se na Hinatu. Ta se přehrabovala v batohu až nakonec vytáhla dvě katany.
"Myslím, že tohle se bude hodit!"oznámila a vzala si svou. Tu druhou podala Narutovi. Ten ji opatrně přijal a se zájmem se na ni zadíval.
"Hiroki a Kin ..... hmm dneska se ukáže jestli se bude historie opakovat."zašeptal Naruto a tasil katanu stejně jako Hinata. Dali si pozdro na opasek, který pro tuto chvíli nosili a postavili se záda k sobě.
"Připravená?!"zeptal se Naruto. Hinata se usmála.
"S tebou na svěchno!"zašeptala a políbila ho. Odtrhli se od sebe a znovu se k sobě postavili zády. Rozhlédli se kolem sebe a uviděli obrovskou armádu, která se na řítila.
"Zatancujeme si, lásko?"zašeptal Naruto a přikrčil se. Hinata aktivovala Byakuugan a usmála se.
"Strašně ráda!"řekla Hinata a začal souboj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.