Nový život - 5 Pro Majku

20. června 2008 v 12:25 | hin-chan
Tak po dlouhé době je tu další díl povídky Nový život! x) Doufám, že se bude líbit! x)

"Jsem naprosto hotová!"vykřikla Hinata a spadla do trávy. Už asi čtyři hodiny trénovala taijutsu a hod zbraněmi. Do toho posilovala a běhala, byla totálně vyčerpaná ale i štastná, že ji její přátelé pomáhají. Sakura se usmála a lehla si vedle ji a Naruto se také přidal.
"Co kdyby šla Hin do našeho týmu?"zeptala se po chvíli Sakura a tím Narutovi a Hinatě vyrazila dech.
"Cože?"vykřikla Hinata a převrátila se na břicho. Sakura se na ni podívala a také se převrátila.
"No jestli by jsi nechtěla do týmu 7. Jsem tam jenom já a Naruto. protože Kakashi včera odešel zpět do ANBU.Takže kdyby proti tomu Tsunade a Naruto nic neměli bylo by to super, ne?"vysvětlila Sakura. Hinata se zamyslela.
"No bylo by to skvělé ale nevím jestli s tím Naruto bude souhlasit."řekla sotva zřetelně Hinata a nervozně se podívala na Naruta, který až do ted nepromluvil.
Naruto stále přemýšlel nad Hinatou.
"Je dobře, že jsem řekl, že ji mám rád víc jak kamarádku?Líbím se ji vůbec? A nebo se jí líbí někdo jiný?!"ptal se sám sebe zamyšleně Naruto. Smutně se zadíval na oblohu a povzdechl si.
"Naruto? Naruto!"křikla mu Sakura do ucha až se Naruto lekl a zděšeně nadskočil.
"Co je?"zeptal se zmateně Naruto. Sakura se na něj zamračeně podívala.
"Jak co je? S Hinatou tady na tebe mluvíme a ty nic! Už pět minut to zkoušíme!"křikla na něj Sakura a připravovala se mu jednu vrazit. Hinata ji ale v čas zarazila.
"Klid Sakuro! To je v pohodě!"klidnila ji Hinata ale na Naruta se nepodívala. Dále byla zaskočená z toho co ji ráno řekl a přemýšlela jak mu říct, že k němu cítí to stejné. Naruto si to ale vyložil jinak.
"Zase se na mě nepodívala. Je to jasný! Má mě jen jako kamaráda."pomyslel si Naruto smutně a otáčel se k odchodu.
"Dřív než odejdeš, Naruto! Si poslechni co jsem navrhla!"zarazila ho Sakura přísně a Naruto se radši bez řečí posadil.
"Poslouchám."řekl nepřítomně Naruto. Sakurasi povzdechla a vysvětlila mu o co jde. Byla ráda, že Naruto konečně poslouchá a tak se i mírně usmála.
"Tak co na to říkáš?"zeptala se ho nedočkavě.
"Jo souhlasím."řekl Naruto s usměvem.
"Skvělé! Já se přece v bitvě nevzdávám, tak proč bych se mněl vzdát v lásce!"pomyslel si Naruto a usmál se.
"Naruto? Čemu se směješ?"zeptala se ho zmatená Sakura. Naruto se ihned vzpamatoval.
"Já jen tak. Jsem rád, že Hinata budu u nás v týmu."řekl Naruto a to Sakuře stačilo. Přikývla.
"Dobře tak já to jdu oznámit Tsunade."řekla a zmizela v oblaku kouře. Hinata a Naruto zaraženě hleděli na místo kde zmizela. Bylo to už po druhé kdy jim udělala něco podobného a oba to docela štvalo.
"No myslím, že bychom už také měli jít."vysoukal ze sebe Naruto. Hinata jen kývla a oba se zvedli. Naruto se otočil k odchodu ale Hinata ho zadržela.
"Naruto-kun?"řekla sotva slyšitelně Hinata ale Naruto ji i přesto slyšel a zastavil se na místě.
"A je to tady! Ted mi řekne, že o mě nemá zájem a že se jí líbí někdo jiný!"pomyslel si smutně Naruto a sklonil hlavu.
"Tak a je to tady! Ted mu prostě řeknu, že se mi líbí a že ho miluji! Do to ho Hin!"křikla na sebe v duchu Hinata a nadechla se.
"Naruto-kun, já … já tě mám ráda, jako ..."začala Hinata ale v polovině ji selhal hlas.
"Takže, přece jenom má ráda někoho jiného!"pomyslel si smutně Naruto a už se chytal odejít ale zastavil ho Hinatina slova.
"Miluji tě!"křikla Hinata a zčervenala jak rajče. Naruto vykulil oči a pomalu se otočil.
"M-myslíš to vážně, Hin?"vysoukal ze sebe namáhavě Naruto a trochu zčervenal. Hinata kývla. Naruto se doširoka usmál a všechny jeho pochybnosti byly pryč. Rozběhl se k ní a objal ji.
"Hin! Moc tě miluji! A jsem moc rád, že ty mě taky!"řekl Naruto a rozbrečel se štěstím. Hinata se usmála a také ho objala. Po chvíli se od něj odtáhla a políbila ho. Naruto na nic nečekal a vracel ji to i s uroky. Naruto se na chvíli odtrhl a přemýstil je na louku nedaleko Konohy. Hinata se kolem sebe rozhlédla.
"Naruto-kun! Je tu nádherně!"zašeptala Hinata a usmála se na něj. Naruto ji usměv oplatil a povalil ji do trávy, kde ji začal lechtat. Ale Hinata si to nenechala dlouho líbit a začala lechtat ona jeho. Tak to tam blbl až do večera, když se na obloze objevili první hvězdy. Lehli si vedle sebe do trávy a dívali se na tu nádheru.
"Hin?"ozval se po nějaké době Naruto a podíval se na Hinatu.
"Copak?"zeptala se ho Hinata a pohled mu opětovala. Naruto trochu zaváhal ale přece jenom se zeptal.
"Jsi štastná?"zeptal se ji potichu. Hinata se usmála a políbila ho.
"Jako nikdy v životě!"zašeptala a znovu ho políbila. Naruto se usmál.
"Tak to jsem strašně moc rád. A ještě mám jednu otázku."řekl Naruto štastně.
"Jakou?"zeptala se ho Hinata a doufala, že je to co si myslí.
"Nechtěla by jsi se mnou začít chodit?"vysoukal ze sebe nesměla Naruto a mírně zčervenal. Hinata nemohla být štstnější.
"Ano! Moc ráda!"souhlasila Hinata a dala mu pusu na tvář. Naruto utrhl pomněnku co rostla nejblíž a dal ji Hinatě do vlasů.
"Moc ti to sluší."řekl Naruto a usmál se. Hinata se také usmála a schoulila se u něj. Za nějakou chvíli usnula a Naruto ji jemně hladil po vlasech.
"Konečně jsem štastný! Jen škoda, že tu nejsou moji rodiče. Moc bych jim chtěl Hinatu představit."pomyslel si Naruto. Podíval se na oblohu a usmál se a přemístil sebe a Hinatu k němu domů. Poté ji vzal do náruče, uložil ji do postele a sám si vedle ní lehnul.
"Sladké sny, Hin."zašeptal Naruto a políbil ji na čelo. Za nedlouho také usnul.
.......
Hinata se probudila ráno jako první. Podívala se na Naruta a musela se usmát. Opatrně vstala aby ho neprobudila a zamířila do koupelny. Tam se vykoupala a oblékla do čistého oblečení. Když byla hotová zamířila do kuchyně.
"Hmm .. tak co udělám dneska?"pomyslela si Hinata.
"Ah, už vím!"řekla vítězoslavně a připravila domácí ramen. Vůně z kuchyně probudila Naruta a vytáhla ho z postele. Když se objevil v kuchyni, rozhlédl se kolem aby zjistil co tady tak voní. A když spatřil ramen na stole a Hinatu jak chystá hůlky a čaj musel se usmát.
"Tak takhle by měla vypadat moje rodina."pomyslel si štastně Naruto a potichu došel k Hinatě. Ta si ho zatím nevšimla a dál chytala snídaní. Naruto se dostal za ní a obejmul ji okolo pasu. Hinata se trochu lekla ale když zjistila, že je to Naruto uklidnila se a usmála se na něj.
"Tak co? Jak se tí líbí můj speciální domácí ramen?"zeptala se ho Hinata a Naruto se podivil.
"To jsi udělal ty?"podivil se Naruto a Hinata mu na to kývla. Naruto se usmál a sedl se na židli.rozdělal hůlky a trochu ochutnal. Hned na to se zarazil, vstal a došel k Hinatě. Hned na to ji vášnivě políbil.
"Je to ten nejlepší ramen jaký jsem kdy jedl!" řekl Naruto a hned na to se vrátil zpátky k ramenu. Hinata se také posadila na židli a štastně se dívala na Naruta jak doslova hltá svou porci. Když Naruto dojedl Hinata byla teprve v polovině.
"Nem-"začal Naruto a Hinata pouze přikývla a ukázala na velký hrnec. A když tvrdím velký tak tím myslím fakt velký! Naruto se k němu přiřítil a nabral si plnou misku. Rychle ji do sebe naházel a ještě dvakrát si přidal. Hinata mezitím dojedla a umyla nádobí. Naruto už také mezitím konečně dojedl a spokojeně se protáhl na židli.
"Tak tohle byla ta nejlepší snídaně jakou sem kdy jedl!"řekl Naruto a mrkl na Hinatu.
"Jsem moc ráda, že ti chutnalo, Naruto-kun!"řekla štasně Hinata a chtěla ještě něco dodat ale z toho ji vyrušilo zaklepání na okno. Neváhala ani na chvíli a zmizel v druhé místnosti. Naruto přešel k oknu a otevřel ho. Za ním uviděl stát nějakého ANBU.
"Co potřebuješ?"zeptal se ho se zájmem Naruto. ANBU mu podal obálku.
"To to posílá Hokage-sama. Byla vám přidělena nová mise s Haruno Sakurou a Hyuuga Hinatou. Je to mise týmu A až S. Více nevím."vysvětlil mu ANBU.
"Díky moc."poděkoval mu Naruto a zmizel v domě, stejně jako ANBU na parapetu.
" Máme misi, Hin."oznámil ji Naruto, když vešel do pokoje kam zmizla. Hinata vyšla z poza rohu a došla k němu.
"A co je to za misi?"zeptala se ho vážně.
"No je to prý mise typu A až S a půjdeme tam ještě se Sakurou. Tsunade asi uznala nás tři jako tým, což je užasný!"vysvětlil ji Naruto a oba se usmáli. Naruto rozdělal dokument a začetl se do něj. Usměv mu zmizel z tváře a vystřídal ho smutek, obavy a odhodlanost.
"Co se stalo Naruto? O čem je ta mise?"zeptala se ho opatrně Hinata. Naruto sklonil hlavu.
"Je to záchranná mise! Na záchranu Sasukeho!"řekl potichu Naruto a zadíval na z okna. Hinata mu položila ruku na rameno a povzbudivě se na něj usmála.
"Neboj se! Tentokrát ho zpět přivedeš a mi se Sakurou ti pomůžeme."slíbila Hinata a objala ho. Naruto byl v ten moment vděčný za to, že je Hinata u něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.