Nový život - 4 Pro Majku

20. června 2008 v 12:24 | hin-chan
4 x)

Když Sakura odešla a Hinata se už trochu vzpamatovala, otočila se na Naruta.
"Naruto-kun? Kde budu ale spát?"zeptala se ho Hinata a rozhlédla se po pokoji. Naruto se zarazil. Na tohole ještě nepomyslel.
"Nooo,tak ty budeš spát na posteli a já na zemi."navrhl Naruto ale Hinata ho zamítla.
"Ale to přece nejde! Jsem u tebe na návštěvě tak budu spát n azemi já."řekla rázně Hinata ale Naruto jen zakroutil hlavou.
"V žádném případě!"řekl. Takhle se dohadovali ještě dobrou půlhodinu než se konečně dohodli, že budou spát na jedné postely. Hinata měla ze začátku námitky, když ale zjistila, že se dá postel rozložit souhlasila.
"Jéé já mám hlad."zanaříkal Naruto. Hinata se usmála a odešla do kuchyně. Naruto se vydal za ní ale Hinata ho od tama vystrčila.
"Ne až to bude hotový! Nech se překvapit!"oznámila mu Hinata a vykázala ho z kuchyně. Naruto si povzdech ale neodporoval a šel pryč.
"Hmm. Tak já se mezitím umyju."pomyslel si Naruto a vyndá si ze skříně ručník plus světle modré kratase a bílé tričko.
Hinata se mezitím činila a uvařila pořádnou večeři. A jelikož doma vařila pro celou rodinu, uměla dobře vařit. Nachystala jídlo na stůl a šla se po Narutovi podívat.
"Naruto-kun! Večeřě je hotová."křikla Hinata.
"Jo hned jsem tam!"zavolal naspátek z koupelny Naruto a Hinata se radši odtama klidila dál. Za pár minut byl Naruto opravdu venku a zamířil přímo do kuchyně. Tam mu div nevyletěli oči z důlku.
"Ehm no. Vypadáto asi hrozně a no nebude to asi chutnat o nic líp ale - "začala se rychle omlouvat Hinata ale Naruto ji přerušil.
"Vypadá to naprosto užasně!"řekl Naruto a usmál se na ni. Hinata se také usmála a oba se posadila naproti sobě a Naruto začal jíst. Hinata se na něj s obavami dívala, když se zarazil hned po prvním soustě.
"Hin?"ozval se Naruto potichu. Hinata znervozněla.
"A-ano?"řekla nejistě. Naruto se na ni vážně podíval a Hinata už se obavala nejhoršího když tu se najednou Naruto usmál.
"Je- je to naprosto vyborné!!!"vykřikl a pustil se znovu do jídla. Hinata také začala jíst a na tváři ji hrál malý usměv.
"Jsem moc ráda, že ti chutnalo, Naruto-kun!"řekla mu po večeři a dala se do umývání. Naruto ji ale zastavyl, že to udělá a že se může jít mezitím umýt.
"Dobře."přikývla Hinata a zamířila stejně jako předtím Naruto do koupelny. Vyslékla se a oblečení dala do pračky k Narutovým věcem a věcem co právě koupily. A zapnula ji. Poté si napustila vanu horkou vodou a lehla si do ní.
"Jé to je příjemné!"zašeptala Hinata a zavřela oči a hned na to usnula. Probudilo ji až zaklepání na dveře.
"Hin?!Jsi v pořádku?"zeptal se ji starostlivě Naruto. Hinata se lekla a trhla sebou.
"C-co? Ano jsem v pořádku. Proč?"zeptala se ho přes dveře udiveně Hinata.
"Protože jsi už tady asi hodinu."oznámil ji Naruto. Hinata se lekla.
"Hodinu?"pomyslela si. Zvedla se.
"Dobře už jdu."oznámila mu a vylezla z vany. Už sahala pro oblečení ale zjistila, že žádné nemá.
"To snad ne!"vykřikla Hinata.
"Co se stalo?"vyhrkl Naruto a vletěl do koupelny. Zavládlo hrobové ticho. Hinata se vytřeštěně dívala na Naruta. A Naruto? Ten na ni zíral jak na boha. Ale pak se vzpamatoval a zrudnul jako rajče až se z něj kouřilo. Okamžitě se ortočil, vyslékl si tričko a podal ho Hinatě. Ta po něm sáhl Roztřesenou rukou a bezeslova si ho od Naruta vzala. Ale o něco se zahákla a ztratila roznováhu. Sáhla před sebe a tím pádam sebou strhla i Naruta, ten neudržel rovnováhu a spadnul na ni.
"Au!"postěžovala si Hinata ale když otevřela oči, které při pádu zavřela nejraději by je ani neotevýrala. Naruto se na ni rozplácnul jak žába. Toto už ale Hinata nevydržela a omdlela.
Když se Naruto z toho pádu vzpamatoval dostal málem šok když zjistil, že leží na Hinatě, která je dočista náhá až na to triko, které ji zakrývalo jen to nejnutnější.
Neruto celý zčervenal a chtěl rychle odejít ale když zjistil, že Hinata omdlela zvednul ji ale velmi opatrně aby ji nesklouzlo tričko a odnesl ji do pokoje. Tam ji položil na postel a přikryl ji. Sám si lehl vedle ale zády k ní a pokoušel se usnout.Stále ale před sebou viděl Hinatu v koupelně.
"To byl trapas."pomyslel si Narutoale chtě nechtě se usmál.
"Ale musím uznat, že Hinata je fakt hezká!"pomyslel si ale když si uvědomyl na co právě myslel zarazil se.
"Ježiš já už jsem jak ten Ero-senin."pomyslel si zděšeně a zaal se napomýnat. Hinata se mezitím vzbudila. Sedla si a otřásla se.
"Tady je ale zima."pomyslela si a už si chtala jí pro něco teplejšího když si uvědomila, že za prvé není u sebe v pokoji, zadruhé nic na sobě nemá a za třetí, že vedle ní leží Naruto. Měla co dělat aby zase neomdlela ale překonala to a zvedla to triko, které ji předtím Naruto dal. Oblékla si ho. Bylo ji až po kolena ale čím delší tím lepší.A zalezla si zpátky do postele ale nemohla usnout. Zapnula Byakuugan a zjistila, že naruto také nespí.
"Um...Naruto-kun?!"zašeptala nesměla Hinata a třásl se jí hlas.
"A-ano?"vykoktal Naruto. Hinata si prohrábla vlasy.
"No jestli … jestli by tato "příhoda" co se před tím stala nemohla zůstat mezi námi."řekla potichu Hinata a znovu zčervenala, když si pomyslela, že ji Naruto viděl. Naruto se také začervenal.
"D-dobře."souhlasil a trochu otočil hlavu aby nani viděl a usmál se. Hinata mu usměv oplatila.
"Díky!"řekla a zavřela oči. Naruto se už chtěl odvrátit ale najednou uviděl, že Hinata se celá třese.
Přemýšlel, že ji půjčí ještě něco na sebe ale jelikož se všechno pralo neměl nic. Hlasitě polknul.
"Co jiného my zbývá pokud nechcu aby nachladla."pomyslel si Naruto a když se ujistil, že Hinata už spí obejmul ji a přitikl k sobě.
"ježiš! Doufám, že mě za to nezabije. Kdyby to byla Sakura tak bych ji asi nechal i zmrznout! Za ty boule by to opavdu nestálo. Jen doufám, že Hinata taková není."pomyslel si Naruto a pokusil se usnout.Stále to ale nešlo. Jako by ho něco tížilo, nějaký pocit, který jen čekla na objevení a nedovolil mu usnout dokud si ho Naruto nepřizná.Podíval se na Hinatu a usmál se.
"Vypadá tak roztomile když spí!"pomyslel si Naruto zasněně a odhrnul ji vlasy z oblyčejě. Hinata se najednou pohla a protože byla asi v domění, že Naruto je plyšák, nebo její deka. Natáhla ruce a obejmula co okolo krku. Naruto se na ni vyjeveně díval.
"To by mě zajímalo co se ji asi zdát."pomyslel si Naruto a tiše se zasmál. Ale pak mu usměv pohasl.
"Hmm. Myslím, že už vím co je to za pocit. Já .... já ji asi miluju."pomyslel si Naruto a mírně zčervenal. Usmál se ale byl to smutný usměv.
"Ale jí se líbí asi někdo jiný."zašetal Naruto a obejmul ji pevněji.Položil si tvář do jejich vlasů a konečně ho přemohl spánek.
Když se ráno Naruto probudil ještě stále objímal Hinatu a ta spokojeně oddychovala. Smutně se usmál a opatrně vztal. Oblékl se a šel do kuchyně udělat snídani. Napadlo ho, že udělá ramen ale překonal se a udělal ríži a ovoce k tomu. Ještě uvařil čaj a už jen čekal až se Hinata vzbudí.
Za pět minut byla Hinata vzhůru a snažila se rychle najít něco na oblečení. Našla ho na šnůře.
Rychle ho sundala a oblékla se. Spokojeně vydechla, když konečně cítila hřejivou látku na své kůži.
Rozhlédla se po pokoji ale když Naruta nikde neviděla vidala se do kuchyně. Tam ho uviděla sedět u okna kde smutně hleděl dolů na ulici.
"Ehm! Naruto-kun."opoutala na sebe pozornost a Naruto se trhnutím postavyl. Vyplašeně se rozhlédl kolem sebe, když ale uviděl jenom smějící se Hinatu uklidnil se a pokusil se o usměv. Hinata si sedla ke stolu a začla jíst. Naruto ji napodobyl a také si sedl ke stolu. Zavládlo mezi nimi hrobové ticho, ketré přetrvalo až do doby kdy oba dojedli. Hinata vztala.
"Bylo to moc dobré, Naruto-kun."řekl Hinata a už chtěla odejít ale Narutova ruka ji zadržela. Otočila se na něj, a zmateně se na něj podívala.
"Naruto-kun? Děje se něco?"zeptala se ho tiše Hin. Naruto zakroutil hlavou, kterou měl pořád skloněnou takře mu dlouhé vlasy zakrývali oči. Hinata chtěla znovu promluvit ale naruto ji umlčel polibkem. Hned na to se ale odtáhl a obešel ji. U dveří se ale ještě zastavil.
"Chci jen aby jsi věděla, že pro mě nejsi jenom kamarádka."řekl tiše Naruto a ani tentokrát se na ni nepodíval. Hinata se dívala na dveře a stále přemýšlela co se stalo.
"Že ... že by mě přece jenom miloval?"pomyslela si Hinata a na tváři se ji objevil malý usměv.
"Dobře! Dneska večer mu také řeknu co cítím!"pomyslela si bojovně Hinata. Ale najednou se zarazila.
"To ne! Sakura!"vykřikla přes celý dům Hinata až se naruto ve vedlejší místnosti lekl a také se zděsil.
"Hin! Musím rychle na cvičiště!"křikl naruto a objevil se ve dveřích kuchyně. Hinata na ni nečekal. Popadla zbraně a s Narutem se tryskem rozběhla na cvičiště. Sakura už tam na ně čekala a neměla moc dobrou náladu.
"Sakuro!"křičela na ni zdálky Hinata a ještě víc přidala. Sakura se za hlasem otočila a kdyý viděla jak k ní tryskem běží Hinata a Naruto musela se usmát. Ale asi metr od ní Hinata a Naruto zakopli a spadli zároven na zem. Sakura se začala chlámat.
"Myslím, že rozběhat se už nemusíte! Tak začneme roznou."řekla Sakura a snažila se uklidnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.