Nový život - 1 Pro Majku

19. června 2008 v 18:21 | hin-chan
První díl té to povídky!!

"Vypadni z mého domu!"vykřikl Hiashi na svou nestarší dceru a přitom po ní hodil sklenici s vodou. Hinata ji nestačila uhnout a skvenice ji trefila do hlavy. Začala ji téct krev a navíc byla celá mokrá ale Hiashimu to nestačilo a dál po ní házel co bylo po ruce. Ted u ji netekla krev jenom z hlavy ale i z ramene a pravé nody. Jejímu otce si tetiž nedopatřením dostaly do ruky kunaie a bez rozmýšlení je dál házel na Hinatu. Ta se konečně rozhodla, že se jim bude vyhýbat. Vždyt tu pomalu zápasila o holí život. Vyhýbala se jim jak nejlíp uměla a krev z rány na hlavě ji tekla do očí a tak nic pořádně neviděla.
"Musím odsud utect!"pomyslela si Hinata a doslova se vyřítila do svého pokoje. Rychle se zabarikádovala, protože si byla jistá, že otec za ni poběží a rychle si zbalila své osobní věci a nějaké to oblečení. Najednou se ozval dusod kroků a Hinata zjistila, že je zle. Rychle přeběhla k oknu, právě v čas protože dveře se rotříštila na milion třísek a v nich stál rozzuření Hyuuga. Hinata na nic nečekala, otevřela okno a vyskočila ještě než ji stačil Hiashi chytnout. Dopadla na chodník a rozběhla se pryč. Dostala pocit, že do tohodle domu se už nikdy nevrátí. Ale ted nad tím nepřemýšlela a běžela od svého domova pryč!
Ptáte se proč se vlastně všechno tohle stalo? Odpověd je jednoduchá. Hinata byla vykázána z domu pouze proto, že nesložila Joninskou zkoušku a nechala se porazit tak snadno. Jejího otce to strašně rozzuřilo a .... no zbytek už znáte.
Byla chladná noc a kdyby právě ted někdo pohlédl z okna uviděl by zakvavenou dívku, která od někad běží. Už ten fakt, že je celá od krve je děsivý ale ještě děsivější je její výraz. Na tváři má bolestvý a vyděšený výraz který ještě dotvářejí slzy, které ji tečou z očí.
Hinata bežela co ji nohy stačily. Chtěla se od toho prokletého domu dostat co nejdál. Ale kvůli krvy co jí tekla z rány do očí toho moc nevyděla a tak zakopla a rozplácla se na zemi. Ihned byla ale na nohou a utíkala dál. K těm šrámům co doted měla ji přibili ještě odřená kolena ale Hinata na to nedbala a vběhla do lesa, který mířil pryč z konohy. Běžela po uzké cestě kde každou chvíli klopýtala o kořeny, které vyčnívali z půdy. Až jednou zakopla o kořen a znovu se rozplácla na zemi.
Tentokrát však neměla sílu se znovu zvednout a tak zůstala nehybně ležet. K její smůle zrovna začalo pršet. Hinata se obrátila na záda a dívala se do zamračené oblohy.
"Kéžbych byla volná jako ta voda. Teče kam chce a nikdo ji v tom nebrání, nikdo ji neodsuzuje, pro všechny je potřebná a každý ji má svým způsobem rád. Kéžbych byla jako ona. Pak by mě každý potřeboval a měl mě aspon někdo rád. Ano je pravda že Neji se ke mně chová o dost líp něž předtím, dá se říct, že je to jediný člověk z rodiny, který se se mnou kdy bavil."pomyslela si Hinata a z očí ji vytryskly nové slzy, které se mísily s deštěm.
"Proč jsem tak nemožná!"křikla do ticha Hinata a rozbrečela se ještě víc. Brečela a nadávala si tak dlouho dokud neusla vyčerpáním.
Právě když šel někdo po cestě Hinata se probudila a pohnula. Ten dotyčný se lekl a uskočil o kousek dál. Přemýšlel co to může a bojácně se k tomu přiblížil.
Když zjistil, že je to nějaká dívka a je celé od krve a bahna zděsil se a ihned k ní přiskočil a odhrnul ji vlasy z tváře. To co uviděl ho dostalo.
"Hinata-chan!"vykřikl poděšeně. Hinata se už dokonala probudila a otevřela oči, které měla trochu napuchlé od toho pláče. Rozhlédla se kolem sebe a pohled ji spadl na osobu co ji držela.
"Naruto-kun."zašeptala a do očí se ji hrnuli další slzy. Chytla Naruta okolo krku a rozbrečela se mu na rameni. Naruto nebil schopný pohybu. Až když se vzpamatoval z toho šoku Hinatu taky obejmul ani sám nevěděl proč to dělá. Po pár minutách své sevření pustila a odtáhla se od něj. Mdle se na něj usmála a omdlela. Naruto ji na poslední chvíli zachytil a šokovaně se na ni díval. Ještě nikoho neviděl v tak hrozném stavu.
"Zajímalo co se stalo. A kvůli čemu má tolik řezných ran."pomyslel si Naruto. Popadl ji do náruče a kráčel směrem do vesnice. Naruto se sklonil k Hinatě.
"Dovedu tě do nemocnice, ano?"oznámil ji Naruto i když vědel, že omdlela. Ale Hinata otevřela oči a zděšeně se na něj podívala.
"Ne prosím, tam ne."vyhrkla Hinata a vyděšeně se na něj dívala. Naruto to nechápal ale přikývl.
"Dobře tak kvám domů."nyvrhl Naruto a čekal že přikývne ale zmílil se. Hinatě se oči ještě víc zoršířily strachem a křečovitě se chytla jeho bundy. Naruto se zastavil.
"Hinato-chan. Co se stalo?"zeptal se ji stále udivený Naruto. Hinata jen zakroutila hlavou a zavřela oči. Znovu usnula. Naruto si povzdechl.
"Tak nic. Asi ji dovedu k sobě domů."pomyslel si Naruto a rozběhl se k sobě domů.
Asi po čtvrt hodině stál před svým bytem a snažil se najít klíče. Když zjistil, že je stratil jednoduše o pár kroků ustoupil a vyrazil je.
"Pak sem budu muset dát nový."řekl si pro sebe Naruto a vztoupil do vnitř. Došel k posteli a Hinatu tam položil. Pak se vrátil ke dveřím a nasadil je tam zpátky.Drželi jen tak tak ale byly tam.
"Tak to by mělo na chvíli vydžet."řekl Naruto a vrátil se k Hinatě. Zul ji boty a dál dolů mikinu. Pak donesl ručník a trochu ji osušil a nakonec ji přikryl peřinou.
Poté si šel dát něco k jídlu a převlíct se. Znovu se vrátil za Hinatou aby ji zkontroloval ale když zjistil, že stále spí napsal ji vzkaz, kde je a že má na něho počkat až se vrátí. Položil ho na noční stolek vesle postale a odešel.
Když ji nesel k sobě domů napadlo ho, že by o tom měla vědet Tsunade a proto se vidal ze ní. Skákal ze střechy na střechu aby se ke kanceláři Hokáge dostal co nejdřív. Přitom se rozhlížel kolem sebe jestli neuvidí něco zajímavého ale nic neviděl a tak dál nezaujatě skákal ke kanceláři. Protože bydlel blízko tak mu cesta netrvala ani deset minut a už stál před její kanceláří.
Zaklepal ale ze vnitř se nikdo neozval a tak to zkusil ještě jednou. Stále nic a tak vešel do vnitř. Jakmile vešel do kanceláře dostal záchvat smíchu. Kdo by taky ne, kdyby někdo viděl Tsunade jak na půl leží na stole a druhou plovinou těla visí přes stůl.
Trochu sebou trhla a podívala se kdo dělá takový rámus. Když uviděla že je to Naruto a válí se po zemi, na čele se jí objevila žílá.Chtěla se po něm natáhnout ale nějak si neuvědomila, že leží půlkou těla na stole a půlkou je ve vzduchu a spadla na zem i se stolem, který převrhla. To napomohlo k Narutově dalšímu výbuchu smíchu.
Tsunade toho už měla dost. Vztala a došla k Narutovi, chytla ho za bundu a chystala se ho vyhodit oknem.
"Počkej Tsunade!"řekl honem Naruto a křečovitě se drřel její ruky. Tsunade po něm šlehla pohledem. A Naruto se na ni omluvně zazubil, Tsunade si povzdechla a půstila ho na zem.
"Tak proč jsi sem prišel?"zeptala se ho otráveně Tsunade a přitom zvedala stůl.Naruto k ní přišel blíž.
"Jsem tu kvůli Hinatě."oznámil ji Naruto a Tsunade sebou trhla. "Takže o tom něco ví."pomyslel si a zamračil se.
"Co se stalo?"zeptala se ho Tsunade. Naruto se nadechl a začal vyprávět, jak ji ráno našel a když se ji ptal co se stalo nechtěla odpovědet a že se ji docela ani nedivil, protože byla v hrozném stavu. Byla celá od krve a od bahna a byla podchlazená. A že když ji navrhl, že ji zavede do nemocnice nebo k nim domů, vyděsila se a odmítala se ho pustit.
"Aha.Obávala jsem se že se něco takového stane."zašeptala Tsunade a smutně se na Naruta podívala.
"Jak to myslíš?"zeptal se ji nechápavě. Tsunade si povzdechla.
"Hinata před nedávnem skládala Joninské zkoušky a hned v první kole vypadla. Její otec se to asi včera dozvěděl a moc hezká zpráva to pro něj nebyla a tak Hinata utekla z domu."vysvětlila Tsunade a sledovala Narutův šokovaný výraz.
"Take to on ji uděla všechna ta poranění?!"zeptal se Naruto a bylo vidět, že se musí držet aby nezačal křičet. Tsunade pouze kývla a zahleděla se někam pryč.
"A kde je ted?"zeptala se ho po chvíli a Naruto se uklidnil.
"Je u mě doma a spí. Nechal jsem ji vzkaz, kdyby se náhodou probudila tak nemá nikam chodit a počkat na mě."vysvětlil ji ted už klidný Naruto.
"Dobře. Tak se za ní vrat a zůstan s ní. Mám pocit že Hiashi ji bude hledat a že Hinata moc ráda nebude."nařídila mu Tsunade. Naruto kývl a už byl na odchodu ale Tsunade ho zadržela.
"Počkej půjdu s tebou. Říkal jsi, že je hodně poraněná a do nemocnice nechce. Tak ji aspon ošetřím."vysvětlila mu a oba vyšli z kanceláře a zamířili k Narutovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.