Milovat může každý! - 8 - pro Kieko

20. června 2008 v 13:30 | hin-chan
Nový díl Milovat může každý!! =)

Když se Rin ráno probudila měla pocit, že už není v Písečné. S takou bláhovou představou se posadila a rozhlédla se, zavřela oči a znovu se rozhlédla.
"To ne! Takže je to pravda! Musím ihned za Gaarou, určitě je zraněný!"vykřikla a snažila se trochu zorientovat. Když konečně našla dveře rozběhla se k nim ale někdo je právě otevřel. Rin se zarazila a podívala se kdo tam je. Spatřila tam Deidaru a Sasoriho, zamračila se na ně.
"Kdo to jsem!"křikla na ně. Oba se zarazili ale nakonec vešli dovnitř a usmáli se.
"Chceme si stebou jen promluvit!"řekl klidně Sasori. Rin se trochu uklidnila a podívala se na ně.
"Tak co?"zeptala se jich netrpělivě. Sasori a Deidara se na sebe podívali kývli.
"Chtěli jsme se tě zeptat jestli se nepřidáš k Akatsuki."řekl Deidara a usmál se. Rin chtěla něco odseknout ale když ji došel význam slov zarazila se.
"C-cože?"zeptala se jich nehápavě.
"No přišli jsme se tě zeptat jestli by jsi se k nám nepřeidala."zopakoval Deidara klidně. Rin se na to musela posadit. Chvíli se rozmýšlela proč ji to vůbec navrhují ale pak to nechala být.
"No vaše nabýtka je lákává. Opravdu by mě bavilo zabíjet nevinné a pak ovládnout svět ale ne děkuji. Nepřidám se k vám."zamítla jejich návrh Rin a zamračila se na ně. Deidara a Sasori zesmutněli a dokonce jim unikl i ten ironický ton jaký pro tu větu použila.
"Tak nic no. Bude škoda tě zabýt až Kazekage přijde."řekl smutně Sasori a spolu s Deidarou odešel z místnosti.
"Proč by mě měl chodit zachranovat?"pomyslela si Rin ale pak ji docvaklo, že ji řekl, že ji miluje. Zhrozila se.
"To nemůžu dovolit!! Musím uniknout a varovat ho."pomyslela si rozhodně a začala přemýšlet na plánu.
.......
Naruto, Sasuke a Temari se mezitím přichystali na odchod. A už jen čekali až dorazí Gaara. Najednou před nimi začal vířit písek a po chvíli se tam objevil i Gaara. Přistoupil k nim a kývl na ně.
"Jsem tady. A ještě chytnete se za ruce, přenesu vás k sídlu Akatsuki nebo tam, kde by se mělo zhruba nalézat."nakázal jim Gaara a všichni ho poslechli. Nakonec Naruto podal Gaarovi ruku a ten ji ihned stiskl. Trochu nervozně se na Naruta podíval ale se usmál.
"Neboj! Bude v pořádku, Rin je silná kunoichi."uklidnil ho Naruto. Gaara se trochu usmál a přenesl je asi 1 km od sídla Akatsuki. Objevili se na menší louce a bezváhání se vydali k Akaktsuki.
.......
"Sakra! Je nemožné se odtud dostat!"pomyslela si Rin, když už zkusila všechno co ji napadlo. Najednou se dveře jejích vězení znovu otevřeli a v nich stála nějaká žena. Usmála se na Rin a přišla k ní blíž.
"Ahoj. Já jsem Konan."představila se modrovláska. Rin se také usmála.
"Taky tě ráda poznávám. Mé jméno je Rin ale to už asi víš."přestavila se Rin a sedla si na postel. Konan přikývla a posadila se vedle ni.
"Konan … hmm kolik ti vlastně je?"zeptala se ji po chvíli Rin. Konan se zamyslela.
"Asi něco jak tobě ..... 17-18. Už jsem to přestala počítat."oznámila ji Konan a Rin se podivila.
"Vypadáš starší. Ale ještě mám jednu otázku, jak dlouho jsi u Akatsuki a proč tu vlastně jsi?"řekla zvědavě Rin a konan se usmála.
"No jsem tu zhruba 7 let. Od mých deseti let, protože jsem přišla o celou svou rodinu a u Akatsuki nejsem dobrovolně. Jsem tu jen proto, že když jsem byla malá tak si mě spletli s jednou holčičkou, která my byla strašně podobná a chtěli mou vesnici vydírat aby jim dala jednoho člověka s Bijuu. Ta holčička byla jeho dcera ale protože si mě s ní spletli už mě nemohli dát pryč , protože bych je mohla prozradit a nezabyli mě proto, protože i když jsem byla malá byla jsem velmi schopný ninja.řekla celou svou minulost Konan a Rin na ni soucitně hleděla.
"To je mi líto."řekla Rin. Konan se usmála.
"Mě taky."přikývla Konan a takhle se spolu bavili až do večera.
.......
Gaara a jeho skupina mezitím dorazili až k sídlu a rozhodli se, že zautočí hned česně ráno. Utábořili se tedy kousek od místa kde sídlili a usnuli nerušeným spánkem, stejně jako Rin od které Konan už odešla a slíbila ji, že se zítra vrátí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.