Milovat může každý! - 5 - pro Kieko

20. června 2008 v 13:29 | hin-chan
Tak po dlouuuuhé době je tu 5 část!!! x)

U Gaari v kanceláři mezitím Gaara obeznámil se situací Kakashi, Sasuke a Sakuru.
"Dostali jsme hlášení, že u jižní brány byli spatřeny dvě osoby v černých pláštích s červenými mraky. Ale zakázal jsem jim komukoliv to říct aby nenastal zmatek."vysvětlil jim to Gaara a zamračil se. Kakashi kývl.
"Dobře. Ještě musíme naplánovat strategii jak bude boj probíhat. Myslím, že vy Kazekage a Naruto by jste se měli držet od boje dál. Však víte pro všechny případy."řekl trochu nesměle Kakashi.
Gaara i když nechtěl přikývl, protože mu musel dát za pravdu.
"Chápu."řekl a ještě chtěl něco dodat ale vyrušilo ho zaklepání na dveře.
"Dále."vyzval příchozí a do místnosti vstoupil Kankurou, Naruto, Rin a Temari, kterou cestou potkali. Když je Gaara přejel pohledem, zastavil se na Rin a trochu znervózněl.
"Proč mám takový divný pocit."pomyslel si Gaara.
"Protože jsi se zamiloval."řekl znuděně Shukaku. Gaara se zamračil.
"Jak to myslíš? Jak sem se mohl zamilovat, když ani nevím jak?"odsekl mu Gaara. Shukaku se jen zašklebil ale jinak byl zticha. Gaara se opět vrátil do reality.
"Kankurou, Temari … nemáte být u bran?"zeptal se jich překvapeně Gaara. Temari se zamračila.
"Ty se ještě ptáš?"sykla na něj Temari.
"Ty si jako myslíš, že když mají na tebe zaútočit Akatsuki tak si to prostě necháš pro sebe a nikomu to neřekneš?! Jak sis asi myslel, že budeme reagovat až se to dozvíme?! Navíc si nám to měl říct ty a ne Naruto nebo někdo jiný! Vždyť i Listová má věčí přehled a to je ještě k tomu pěkně daleko!"křičel na něj Kankurou a Temari měla co dělat aby se na Gaaru nevrhla.Gaara se omluvně usmál.
"Přesně pro tady toto, jsem vám to nechtěl říct."řekl s usměvem a otočil se ke k nim zády.
"Běžte si všichni odpočinout. Akorát.... Naruto, Sasuke a ty."ukázal na Rin Gaara a všechny tím udivil. Kakashi ale nic nenamítal.
"Naruto. Budeme u jižní brány."oznámil mu Kakashi a s ostatníma zmizel. V místnosti bylo ticho, které přerušil až Gaara.
"Ty jsi Uchiha, že?"zeptal se Rin. Všechny tři tak vysloveně šokoval.
"J-jak jsi to poznal Gaaro?"zeptal se ho udiveně Sasuke. Gaara se na něj usmál.
"Máte podobnou skoro stejnou chakru."vysvětlil Gaara. "A ještě jedna otázka jak se jmenuješ?"zeptal se Gaara a znovu svůj pohled ztočil na Rin.
"Uchiha Rin."představila se Rin a snažila se zachovat klid. Byla nervozní s pohledu jeho zelených očí.
"Bože! Já snad z něho zešílím! On je tak užasný!"pomyslela si Rin a v duchu se rozplívala ale její tvář zůstala bezvýrazná.
"Těší mě Rin."řekl Gaara a usmál se na ni. To už ale Rin nevydržela a podlomili se jí kolena. Kdyby ji Naruto včas nezachytil složila by se tady.
"D-díky. Máš skvělý postřehy Naruto."poděkovala mu Rin. Naruto se usmál.
"Heh s Hin jste uplně stejný!"řekl Naruto. "Taky v jednom kuse omdlívá když mě vidí."řekl Naruto. Rin se usmála.
"Pak mě s ní musíš seznámit."řekla Rin a už se těšila až se setká s dívku, která je do Naruta očividně stejně zamilovaná jako ona do Gaari.
"Jasně."přikývnul Naruto a znovu se obrátil na Gaaru a Sasuke, kteří právě něco probírali.
" .... kontrolovat?"zeptal se udiveně Sasuke. Gaara kývl.
"Ano." Naruto a Rin se na ně nechápavě podívali
"O čem jste mluvili?"zeptala se jich zvědavě Rin. Sasuke zakroutil hlavou.
"Začínám pochybovat jestli si vůbec má příbuzná a ne Narutova."povzdechl si Sasuke a všechny tím rozesmál.
"Gaara po mě a Rin chce abychom kontrolovali vaše démony."vysvětlil mu to Sasuke. Naruto se na něj překvapeně podíval.
"A to jde?"zeptal se zmateně.
"Ano."přikývla Rin a zamyšleně zamřela oči.
"Sasuke? Jsi si jistý?!"zeptala se ho trošku nervozně Rin. "Ještě nikdy jsem to nezkoušela."vysvětlila mu Rin. Sasuke se na ni podíval.
"Já taky ne a proto si to ještě před bitvou zkusíme. Já budu kontrolovat Naruta, protože Kyuubi je mnohem silnější než Shukaku a ty budeš kontrolovat Gaaru."řekl rázně Sasuke a podíval se na Gaaru a Naruta jestli souhlasí. Ti jen přikývli.
"Následujte mě."vyzval je Gaara a přemístil se ke dveřím. Rin, Naruto a Sasuke se za ním hned vydali.
"Chytněte se za ruce já vás pomocí písku přenesu."nakázal jim Gaara a oni tak učinili. Sasuke byl na konci, Naruto uprostřed a Rin vedle Gaari. Trochu znervozněla ale Naruto ji stikl ruku a povzbudivě na ni mrkl. Rin se slabě usmála a chytila se za Gaarovu ruku. Gaara a Rin na sebe letmo pohlédli ale každý svůj pohled rychle odvrátil a Gaara je přenesl na cvičiště. Hned jak se ocitli na cvičišti se Rin a Gaara okamžitě pustili.
"Dobře. Takže ted se rozdělíme do těch dvojic. Sasuke a Naruto a Já a Rin."řekl Gaara a všichni udělali co jim řekl. Gaara se podíval na Sasukeho a ten začal hned na to vysvětlovat další postup.
"Jak už jste slyšeli. Klan Uchihů může ovládat a kontrolovat démony uvnitř vás. Jde to ale pouze za případu, že uživatel Sharinganu naváže přímí oční kontakt s Jinchuurikim a soutředí se pouze na něj."vysvětlil Sasuke a podíval se po všech přítomných. Rin nasucho polkla.
"Oční kontakt?!! Ale to nedokážu! Nedokážu se Gaarovi dívat do očí!"pomyslela si vyděšeně Rin ale nedala na sobě nic znát. Gaara z toho také nebyl dvakrát nadšený ale stejně jako Rin své pocity skvěle potlačil.
"Tak a ted si to zkusíme. Rin, ty se nejdřív dívej aby jsi věděla jak to správně udělat."požádal ji Sasuke. Rin kývla a usmála se na něj. Sasuke se otočil zpět k Narutovi, který se ted soustředil aby v sobě vyvolal Kyuubiho. Za několik minut se mu to konečně povedlo a jeho oči byly krvavě červené. Sasuke se také soustředil a zapnul Sharingan. Poté se podíval Narutovi do očí. Soutředil se pouze na Naruta a na nic jiného. Naruto mu pohled oplácel a už už se chtěl na něj vrhnout ale najednou se zarazil. Stále se díval Sasukemu do očí. Rin a Gaara se na Sasukeho oči také podívali a uviděli jak se Sharingan začíná měnit. Začal se tam tvořit jaký si výr, který pohlcoval Kyuubiho chakru a jako kdyby vtlačoval zpátky do Naruta.Ještě chvíli se ten to ukáz děl ale nakonec zkončil a Naruto si kleknul na jedno koleno. Težce při tom oddechoval ale stále se díval na Sasukeho. Sasuke kývl a stáhl Sharingan.
"Tak takhle by to asi mělo vypadat. Můj Sharingan se proměnil a vtlačil Kyuubiho chakru zpět do Naruta. Samosdřejmě čím víc je démon silnější tím těžší je dostat jeho podstatu zpět do vnitra uživatelova těla. A protože Kyuubi je nejsilnější démon je nejtěžší ho dostat zpět do Naruta. A také pro mě je to velmi vyčerpávající." Vysvětlil Sasuke a došoural se do stínu velkého stromu. Naruto k němu došel a oba si sedli pod strom.
"Ted to můžete zkoušet vy dva. My s Narutem si na chvíli zdřímneme."oznámil Rin Sasuke a skoro okamžitě s Narutem usnuli. Rin se nervozně podívala na Gaaru, který na tom nebyl o nic líp.
"No myslím, že bychom měli začít."řekla klidně Rin ale u vnitř ni se odehrával velký boj. Gaara na chvíli uhnul pohledem ale nakonec přikývl a začal se soutředit stejně jako Naruto. Rin si okamžitě nachystala Sharingan a ted už jen vyčkávala. Za chvíli Gaara otevřel oči ale místo zelené barvy je měl žluté až zlaté a uvnitř měl podivné obrazce. Rin mu pohlédla do očí a začala se soustředit. Stále si dívali do očí. Ani jeden z nich nebyl schopen přerušit ten kontakt. Když už se Gaara ted už Shukaku rozhodoval jestli na ni zautočí nebo ne, něco se zvrtlo a Gaara se začal měnit zpátky. Stále si ale s Rin hleděli do očí.
"Co se to děje?"užasla Rin a překvapeně se dívala na Gaaru. Z jejich očí už také zmizel Sharinngan a Gaara se ted utápěl v jejich černých očích a ona zase v těch jeho smaragdově zelených.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.