Milovat může každý! - 4 - pro Kieko

20. června 2008 v 13:28 | hin-chan
No říkala jsem že jsem dám ještě nějakej ten díl tak tady je pro Kieko x)

"Já jsem políbila Naruta! Ne to on mě políbil! Aaaa oba jsme se líbali!"říkala si v duchu Hinata. Z toho šoku chodila z jednoho rohu místnosti do druhého.
"No tak Hin uklidni se!"uklidnovala se Hinata. Nakonec se pře jenom na chvíli zastavila a podívala se z okna.
"Ale myslel to vážně?"ptala se sama sebe Hinata. Trochu posmutněla. Ale nechala to být protože ji někdo zaklepal na dveře. Otočila se.
"Dále."vyzvala příchozího. Dveře se otevřeli a do pokoje vešel její otec Hyuuga Hiashi. Hinata trochu znejistila ale nedala to na sobě znát.
"Přejete si něco otče?"zeptala se ho přímo Hinata a popošla trochu k němu. Hiashi kývl.
"Ano! Dnes tě budu trénovat já a zítra také."oznámil ji přísně. Hinata se zamračila.
"Dobře a kdy začnem?"řekla Hinata trochu příkře. Hiashi se otočil.
"Ted hned. Ven si věci na trénink a pak jdi před dům. Rozumělas?"oznámil ji to klidně a vyšel na chodbu.
"Hai."řekla Hinata a otočila se ke skříni. Hiashi zavřel za sebou dveře. Na chvíli se na chodbě zarazil a pousmál se.
"Vypadáto, že konečně vyrostla."pomyslel si a odešel pryč. Hinata se mezitím nachystala a sešla dolů. Tam ji čekal čtyřhodinový tvrdý trénink jejího otce.
Tým 7 mezím dorazil k branám Suny. Stráže je pustili dovnitř a oni okamžitě zamířili ke Kazekagemu.
"Hmm jsem zvědavá jak bude vypadat."pomyslela si Rin a následovala ostatní do budovy Kazekageho. Po cestě potkávaly hodně ninju ale nejvíc jich bylo ve středu Suny.
"Už se těším až zase uvidím Gaaru."ozval se Naruto a široce se usmál. Rin se na něj otočila.
"A jaký vlastně Kazekage je?"zeptala se ho se zajmem Rin. Naruto se na ni podíval a usmál se. No vypadá si ce jako starý mrzout ale jinak je v pohodě."řekl ji Naruto a Rin si mohla udělat obrázek nějakýho strýho chlapa.
"Tak mrzout jo? Za to bych tě měl nechat ukamenovat."ozvalo se za Narutem ale neslyšel to nikdo kromě Naruta a Rin. Oba se otočily.
"Gaaro."vykřikl Naruto a radostně se na něj usmál. Přešel k němu a kamarátsky se objely.
"Taky tě rád vydím Naruto ale toho mrzouta ti jen tak neodpustím."řekl Gaara a zasmál se. Naruto se od něj odtáhl a zvědevě si ho prohlížel.
"Co je?"zeptal se ho nejistě Gaara. Naruto se jenom zašklebyl.
"Já jen, že v tom tvém "rouchu" vypadáš jak nějakej padesátiletej Kazekage. Gaarovi vyskočila na čele žíla a zlověstně se usmál.
"Já ti dám rouchu!"vykřikl Gaara a začal ho honit po náměstí. Všichni se na ně podívali a museli se té komické chvíli zasmát. Naruto i Gaara se radostně smáli ale najednou Naruto zakopl o nevyditelný kémen a rozplácl se na zemi jak široký tak dlouhý. Gaara si toho všiml ale pozdě. Zakopl o něj a proletěl se o několik metrů do předu. Už se připravoval náraz na něho trdého ale když nic takového nenastalo podivil se. Zvedl hlavu a zjistil, že na někom leži. Vztal aby se omluvil ale zarazil se.
O něolik minut před tím
"Tak tohle Kazakage?"pomyslela si Rin a musela se usmát.
"Ale je mooc hezkej."pomyslela si a začervenala se. Pohled zaměřila na Naruta a když zjistila, že leží na zemi jak pytel brambor rozesmála se. Ani si nevšimla, že Gaara se také významně pohl z místa a ted letí přímo na ni. Najednou do ni něco narazilo a ona spadla na zem. Podívala se co to je ale nevyděla nic než bílou plachtu. Najednou se ta plachta začala zvedat a bílou nahradila záplava červených vlasů.
Když už ten dotyčný na ni neležel rozhodla se mu vynadat ale zarazila se když zjistila, že ten dotyčný je Gaara.
"P-promin."zakoktal Gaara a mírně zčervěnal.
"Ta holka je opravdu pěkná."pomyslel si Gaara a zčervenal ještě víc. Rin na tom byla podobně.
"Je roztomilej, když je v rozpacích."pomyslala si Rin a zčervenala ještě víc. "Ale počkat z čeho?"udivila se ale nedala na sobě nic znát.
"To je v pohodě Kazekage-sama."zamýtla jeho omluvu Rin a usmála se. Gaara měl co dělat aby se pod jejím usměvem nerozpustil.
"Ehm! Nerad vyrušuji ale jsme tu abychom probrali důležité věci Gaaro."ozval se Naruto a přitom se usmíval. Nemohlo mu uniknout jak se k sobě ti dva mají. Gaara a Rin sebou trhli.
"Jo jistě. Dík za připomenutí naruto."poděkoval mu Gaara a zvedl se. Stále ještě byl poměrně v šoku ale nakonec zmizel. Naruto se otočil na Rin.
"Díky Naruto. Zachránil jsi mě před tím největším trapasem jaký se mi kdy stal."řekla mu děkovně Rin a zvedla se. Naruto se pouze usmál.
"Neboj nemohlo my neujít, že se k sobě oba dva máte trochu víc."řekl Naruto a spiklenecky na ni mrkl . Rin se začervenala.
"Že to nikomu nepoví! Prosím!"žadonila Rin a Narutovi nezbylo ic jiného než to odsouhlasit.
"Naruto! Rin! Kde se zase flákáte!"křikla na ně Sakura. Naruto a Rin se po ní ohlédli.
Sasuke, Kakashi a ona už stáli před Gaarovou kanceláří a čekali už jenom na ně.
"Nečekejte na nás! My půjdeme na obchůzku terénu."křikl na zpátek a už byly s Rin pryč. Sakura už chtěla něco namítnout ale nestihlato. Kakashi se usmál.
"Nech to být Sakuro. Stejně by jsme to udělali potom. Takhle nám akorát ukrátí čas."bránil je Kakashi a bez dalšího slova se vydali ke kanceláři.
Naruto a Rin se mezitím dostali západní bráně. Zamířili si to k ninjům co tu hlídkovali.
"Kdo jste?"zeptal se ji jeden podezřívavě.
"Jsme ninjové z Konohy a jsme tu na příkaz Kazekageho."vysvětlil jejich přítomnost Naruto a Rin jen kývla. Chvíli bylo ticho.
"Dobře. Co potřebujete?"zeptal se jich už přívětivěji.
"Máme se tu poobhlídnout po příbadných nepřátelých."řekl Naruto. Ninja se zarazil.
"Počkejte tady chvíli."požádal je ninja a zmizel ve stanu. Za chvíli z něho vyšel a s ním ještě někdo. Došli k nim a Naruto poznal nového příchotího.
"Kankuro!"vykřikl a vyšel mu vztříc. Kankuro se na něj zkoumavě podíval ale nakonec ho přece jenom poznal.
"Naruto! Dlouho jsme se neviděli."pozdravil ho ale zarazil se a pohlédl mu přes rameno.
"Kdo je tohle?"zeptal se překvapeně a ukázal na Rin. Naruto se otočil.
"Jmenuje se Uchiha Rin a je nový člen týmu 7."vysvětlil mu to Naruto a usmál se.Pak ukázal na Kankura.
"A on, Rin, se jmenuje Kankuro a je to starší bratr Gaary."představil ho Naruto a Rin při vyslovení Gaarova jména zčervenala. Kankuro si toho díky bohu nevšiml.
"Těšímě Rin."řekl Kankuro. Rin se usmála.
"Nápodobně."kývla. Kankuro se také usmál a pak ztočil svou pozornost na Naruta.
"Naruto, proč jste vlastně tady?"zeptal se ho se zájmem Kankuro. Naruto se zamračil.
"Dostaly jsme správu, že na Sunu zautočí Akatsuki a pokusíse zajmout Gaaru. Proto nás Tsunade poslala na doplnění síli."vysvětlil mu Naruto celou situaci a Kankuro se také zamračil.
"Chápu."přikývl Kankuro a otočil se na zbývajíci ninji.
"Rozdělte hlídky po hradbách ale nenápadně a koho kohokoliv uvidíte tak to okamžitě nahlaste. A zvlášt si dávejte pozor na postavy v černých pláští s červenými mraky."uporoznil je Kankuro a ninjové okamžitě odběhli.
"Měli bychom jít za Gaarou."řekl Kankuro. Naruto kývl a vydali se zpátky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.