Milovat může každý! - 3 - pro Kieko

20. června 2008 v 13:28 | hin-chan
třetí díl pro kieko ..... jo a ten obrázek už je hotovej

"O-omlouvám se!"vykoktal zaražený Sasuke. Mrzelo ho, že se tak špatně zachoval (ježiš já ze Sasukeho dělám citlivku!!!!! Gome x) ).
"To je v pohodě Sasuke. Už jsem se z tím docela vyrovnala."řekla mu mile Rin a usmála se na něj. Sasuke ji usměv nejistě oplatil.
"no myslím, že jsi velmi dobrá v Genjutsu a jak už jsme řekli zbraně ovládáš také suprově. A Ninjutsu máš také dobré. Když to tak schrneme. Tak na prvním místě bude Genjutsu, poté Taijutsu a až na konec Ninjutsu. V misích budeš tvořit první linii utoků, jelikož máš dobré utoky a bojuješ i na dálku tak i na blízko."analizoval její schopnosti Kakashi a usmál se na ni ale pod maskou to nebylo vydět. Rin mu na to odkývla, a chtěla něco říct ale najednou se tam objevil jeden ANBU.
"Kakashi-san! Máte se vy a váš tým se máte okamžitě dostavyt k Hokáge-sama. Bude vám prý přidělena mise."vysvětlil Kakashimu ANBU a zmizel anižby počkal na odpověd. Kakashi jen pokrčil rameny a zamířil k Tsunadiné kancelaři. Naruto, Sasuke, Sakura a jejich nová členka týmu, Rin ho trichu znuděně následovaly.
"Tak mám pro vás misi typu A až S!"řekla jim vážně Tsunade a po všech přejela pohledem. U Naruta se zastavyla o něco déle. "Co to sním je?! Vždyt se vždycky těšil na každou misi .... zvlášt ty nebezpečné."pomyslela si zaskočeně Tsunade ale nedala na sobě nic znát.
"A o čem je ta mise?"ozvala se Sakura a Tsunade se na ni podívala.
"Máte za úkol jít do Suny a ochránit tam Kazekageho. Na něj a jeho vesnici utočí Akatsuki a snaží se získat Kazekageho "sílu". Vysvětlila jim Tsunade a všichni kromě Rin pochopily co měla na mysli.
"Hai."řekli zborově a odešly z místosti. Venku před budovou se domluvily, že se za hodinu sejdou u brány. A každý se rozešel jiným směrem. Sakura domů, Naruto na ramen a Sasuke s Rin šli do Uchiha čtvrti. Když došli k bráně na chvíli zaváhali. Podívali se po sobě. Rin věděla, že pro něj je to ještě horší než pro ni. Povzbudivě se na něj usmála a chytla ho za ruku. Sasuke se trochu zarazil. Rin to ale přešla mávnutím ruky.
"Vždyt jsme něco jako bratr a sestra! Jsem rodina!"oznámila mu Rin chytře a Sasuke se na ni překvapeně vykulil oči. A i když by tomu chtěl zabránit, začaly mu téct po tvářích slzy. Zmateně si na ni šáhl a ucítil něco studeného.
"Já .... to jsou slzy!!!"pomyslel si Sasuke. Rin si ho zvědavě prohlížela. Sasuke ji byl opravdu simpatický a byl také její jediná rodina, kterou ted měla. "Děje se něco?!"zeptala se ho trochu zmateně.
"N-ne nic!"odbyl ji Sasuke a usmál se. Rin mu usměv opětovala a spolu vztoupily do brány.
"Páni! Je to tu hodně velké!"užasla Rin a zvědavě se kolem sebe rozhlížela.
"Ano Je to tu velké. Sídlil tu totiž celý náš klan a ten čítal mnoho členů."přikývnul Sasuke a šel dál. Rin se nenechala dlouho pobýzet a dohnala ho.
Rin se ho chtěla zeptat kam jdou ale když na Sasukeho pohlédla rozmyslela si to. Bylo na něm vidět, že se mu nechce mluvit a stejně by ji ani neslyšel. Byl totiž hluboce ponořený do vypomýnek. Tak to šli asi ještě pár minut než stanuli před nějakým domem. Sasuke se na něho dlouho díval ale nakonec se překonal a vešel do vnitř. Rin ho následovala. Oba se zuly, vědeli sice že ted už to není nutné, protože tu nikdo nebydlí ale přesto to udělaly. Sasuke zamížil do zasedací místnosti. Tam Rin konečně promluvila.
"Uff! Už mě z toho mlčení začala bolet hlava. Omlouvám se jestli ti to bude vadit ale nejsem zvyklá na takové ticho."omlouvala se mu honem Rin ale Sasuke se ani neotočil.
"To je v pohodě. Musím přiznat, že i mě to bylo celkem nepříjemné ale no jak jsi jsem nebyl schopen ze sebe vydat ani hlasku."vysvětlil ji to Sasuke a přešel místnost. Nadechl se a dotkl se vázy, která stála u něj. Hned na to se před ním objevyly dveře ale Sasuke do vnitř nevešel. Místo toho se otočil na Rin.
"Rin to co těd vidíš jsou tajné dveře do svatyně Uchiha klanu. Nelézají se zde ty nejtajnější svitky, které kdy Uchihové vlastnili a jsou chráněny pastmy. Proto tě chci požádat aby jsi na nic nešahala a nezastavovala se."požádal ji vážně se tvářící Sasuke. Rin jenom kývla. Dostala trochu strach ale nedávala to na sobě znát. Sasuke se zase otočil a vydal se do chodby a Rin za ním.
Mezitím Sakura se doma chystala na misi.
"Hmm .. co bych si sebou měla vzít?!"pomyslela si Sakura a přemýšlela za jakých podmínkách budou asi bojovat. Nakonec vstala a zabalila si do batohu Shurikeny, kunaie, obvazy plus nějaké ty léky a pět iněkcí s chakrou. Kdyby někomu náhodou došla.
"Tak hotovo. Kolik je vlastně hodin?"zeptala se sama sebe Sakura a podívala se na budík u postele.
"Hmm ještě mám čtvrt hodiny."pomyslela si Sakura, připnula si batoh a vydala se do Ichiraku Ramen. Chtěla se ještě před odchodem trochu najíst.
Po pěti minutách došla k obchodu. Uslyšela ze vnitř nějaké hlasy. Odhrnula závěs a vešela do vnitř. Rozhlédla se kolem sebe a uviděla Naruta a Hinatu jak se ládují ramenem. Sakura k nim s usměvem zamířila.
"Ahoj. Copak tu vy dva děláte?"ozvalo se za Narutem a Hinatou. Oba dva se lekli a zakuckali se. Sakura je poplácala na zádech a přisedla si k nim.
"Sakura-chan! Co tu děláš s píš ty? Ty sem moc často nechodíš."ozval se Naruto a snažil se popadnout dech.
"No chtěla jsem se před misí trochu najíst a tak jsem šla sem."vysvětlila mu to Sakura a podívala se na Hinatu. Ta v pohodě jedla ramen a poslouchala jejich rozhovor. Když ucítila Sakuřin pohled podívala se na ni a usmála se a torchu se začervenala. Sakura hned pochopila, že Naruto ji pozval na ramen. Usmála se. "No konečně!"pomyslela si Sakura. "Ale .. torchu Hin závidím!"posmutnila trochu Sakura.
"Sakura děje se něco?"zeptala se ji opatrně Hinata a položila ji ruku na rameno. Sakura se na ni podívala.
"Ne to nic. Jen jsem se trochu zamyslela."ujistila ji spěšně Sakura a donutila se k usměvu. Hinata sice poznala, že něco opravdu neí v pořádku ale nechala to být. Kdyby o tom Sakura chtěla mluvit určitě by ji to řekla.
Naruto se podíval na hodiny. " Ježiši! Za pět minut tam máme být!"vykřikl, hodil na stůl peníze a vyběhl z obchodu. Sakura ani Hinata na nic nečekali a rozběhli se za ním.
K bráně doběhli přesně na čas. Sasuke a Rin na ně už čekali ale když doběhli ani si jich nevšimli a dál se o něčem bavyli.Najednou se tam objevil Kakashi.
"Kakashi-senseie! Co tu děláte tak brzo?"podivila se Sakura a přišla k němu. Kakashi jen pokrčil rameny a usmál se. Sasuke a Rin k němu také přišli jen Naruto s Hinatou někam zmizli.
"Naruto-kun. Opravdu jsi mě nemusel doprovodit až ke mně domů."ozvala se Hinata a došla před branu sídla Hyuuga klanu. Naruto se jenom usmál.
"To je v pohodě. Však mám času dost. Něž příjde Kakashi-sensei."oznámil ji Naruto. Hinata se mírně usmála.
"Ano to je pravda. Tak ahoj."rozloučila se sním Hinata a už chtěla otevřít dveře ale Naruto ji zastavil a přimáčkl ke zdi.
"N-naru...."začala Hinata ale Naruto ji umlčel polibkem. Když se od ní dtrhl Hinata se na něj vyjeveně dívala. Naruto ji pohled oolatil i když byl celý červený v obličeji. Hinata se tomu zasmála a polibek mu lechce opětovala. Pak ho od sebe mírně odstrčila a zmizela v domě. Ale ještě se na něj stihla usmát a zamávat mu. Naruto tam oněměla stál. Nečekal, že by k němu Hinata mohla cítit to co on k ní ale nějak ho to nemrzelo. Usmál se a zmizel.
Po té se objevyl u brány kde na něj už netrpělivě čekali ostatní a když se tam objevil musel se vyhýbat Sakuřiné pěsti. Dalších pět minut mu pak Sakura nadávala a ostatním ho bylo líto. Ale Naruto ji igniroval. Byl myšlenkami uplně jinde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.