Milovat může každý! - 1 - pro Kieko

20. června 2008 v 13:27 | hin-chan
Pro Kieko .... tak konečně jsem se dokopala k tomu abych ji dopsala a uveřejnila .... ale všechny varuji .... není opravená takže se tam vyskytne asi mnoho chyb.Až bude čas (který bohužel ted nemám) opravím to! x)
Zbytek článku pod perexem ....

Tsunade seděla otráveně na židli a podepisovala dokumenty co ji leželi na stole.Na chvíli přestala a umučeně se na ty hory papírů podívala.Občas přemýšlela proč se vlastně nechala přemluvit k tomu aby se stala Hokage.Vždyt je to jen samá nuda, nic pořádného se neděje a ani se nemůže vypít sake, které ji tak dlouho leží ve skříni.Přemýšlela jak dlouho vlastně neměla dovolenou nebo aspon malý odpočinekSmutně si povzdechla a dala se znovu do podepisování listin.
Ale dlouho ji to nevydrželo, protože ji vyrušilo zaklepání na dveře.Nadšeně zvedla hlavu.
"Dále."vyzvala příchozího.A podívala se na dveře.Ty se pomalu otevřeli a do dvnitř vešla postava v černém plášti.Tsunade se mírně zvedlo jedno obočí a dívala se na zahalenou postavu.
"Co si přejete?"zeptala se té postavy.Ta sebou jenom trhla a otočila se na ni.Zvedla ruce a sundala si kapuci, která až do ted zakrývala její obličej.
"Dobrý den Hokage-sama.Mé jméno je Uchiha Rin a ráda by jsem se stala součástí Listové."vysvětlila ji jedním dechem Rin a bylo vidět, že si i trochu oddychla, že to má konečně za sebou.Tsunade se na ni dívala s otevřenou pusou až se Rin lekla co provedla.
"Ř-řekla jsi U-uchiha?"zopakovala po ní koktavě Tsunade a stále se na ni dívala jako na ducha.Rin se jenom usmála a kývla.Tsunade to teda nějak vstřebala a znovu se na ni usmála.
"Tak to tě tu ráda vidím Rin a budu ráda, když se k nám vrátíš do vesnice ale nejdřív ti dám tady tu čelenku a přidělím tě do najákeho týmu."oznámila ji Tsunade a přehrabovala se v šuplíku.
"A tady to je!"zaradovala se po chvíli Tsunade a vytáhla čelenku a nějaký papír.Čelenku podala Rin a ta ji s usměvem přijala.Poté se zadívala na papír a přejížděja po něm oči až narazila na to co hledala.Usmála se.
"Shizune!"křikla Tsunade.Za chvíli se ve dveřích oběvila její asistentka.
"Volala jste Tsunade-sama?"zeptala se Shizune a snažila se popadnout dech.
"Ano.Hned ted mi zavolej tým 7."oznámila ji Tsunade.
"Hai."přikývla Shizune a zmizela.Mezitím Tsunade vybídla Rin aby se posadila a vykládali si dokud nepřišel tým 7.
"Tsunade-sama jsme tady."ozvala se ze dveří Sakura a vešla společně z Narutem,Sasukem a Kakashm do její kanceláře.
"Dobře.Zavolala jsem vás sem, protože bych vám chtěla někoho představit."vysvětlila jim z usměvem Tsunade a přitom se podívala na Rin.Naruto,Sasuke, Sakura a Kakashi se podívali stejným směrem.Všichni se zaarzily a přemýšlely kdo to je.Nakonec se stejně jako obvikle ozval první Naruto.
"Kdo pak jsi?"zeptal se jí a přistoupil k ní blíž.Rin se na něj usmála a vstala.
"Mé jméno je Uchiha Rin a jsem shinobi z této vesnice."představila se Rin.A v místnosti nastalo hrobové ticho.Dokonce by jste slyšely i to kdyby někdo upustil špendlík na zem.Naruto se nadechl.
"Tak eště jednou.Jak, že se to vlastně jmenuješ?"zopakoval svou otázku Naruto a pozorně poslouchal.Rin se podivyla ale stejně mu vyhověla.
"Uchiha Rin."zopakovala.Všichni se ted podívaly na Sasukeho, který stál jako uhranutý.Rin se na něj taky podívala.
"Děje se něco?"zeptala se po chvíli zase Naruta.
"No my jen, že tady Sasuke … no je taky Uchiha a ještě spolu s Itachi Uchihou.Ale no my jsme si myslely, že ti dva jsou poslední Uchihové."vysvětlil trochu se zdráháním Naruto a přitom pokukoval po Sasukem jestli neřekl moc.Ten na něj jen kývl jako že souhlasí a Naruto si trochu oddych.
"Aha.Omlouvám se jestli sem se tě nějak dotkla Sasuke ale byla jsem z vesnice přič celých 17 let a tam kde jsem byla jsem nic takového neslišela."vysvětlila mu smutně Rin a zadívala se do země.Naruto se usmál.
"No tááák!"protáhl Naruto a usmál se na ni.Rin zvedla hlavu a usměv mu oplatila.
"A jak se vlastně jmenujete vy?"zeptala se jich po chvíly Rin, když jsi uvědomila, že jí to ještě neřekli.Přistoupila k ní dívka s růžovými vlasy.
"Mé jméno je Haruno Sakura a jsem Medic."představila se Sakura a usmála se na ni.
"Těší mě."kývla na ni Rin a koukla se na Naruta a Kakashiho.Kakashi k ní tedy přistoupil.
"Já jsem jejich sensei a myslím že, ted i tvůj.A jmenuji se Hatake Kakashi."Rin si ho prohlídla.Byl ji docela simpatický.
"Už se těším na naše společné chvíle."řekla mu mile a Kakashi se na ni usmál.A nakonec se otočila na Naruta.
"A kdo jsi ty?"zeptala se ho se zájmem Rin.Naruto se na ni zašklebil.
"Já jsem Uzumaki Naruto a mým snem je stát se Hokage."představil se ji pišně Naruto a stále se na ni usmíval.Rin se podivila jak si může někdo takhle věřit a doufat že, bude jednou Hokáge ale zároven mu přála aby se mu ten to sen vyplnil.
"Svělé tak už te se všichni představily můžeme jít trénovat a zjistit co všechno Rin umí."zavelel Kakashi a zmizel.Naruto, Sasuke a Sakura se na sebe podívali a zamířily k oknu.Po té všichni vyskákali z okna ale Naruto se ještě otočil.
"No tak pojd Rin."zakřičel na ni a čekal než k němu přijde.Rin se podívala přes okraj a potom zpátky na Naruta.
"Ale vždyt se zabijete!"řekla trochu vyděšeně Rin.Naruto se na ni jen usmál chytl ji za ruku a zkočil.Rin byla uněmněla hrůzou.Drřela se Narutoi ruky jako klíště a odmítala se ho pustit.Asi za pět minut na ni promluvil.
"Rin!Už můžeš otevřít oči."ozval se Naruto a stěží zadržoval smích.Rin tedy otevřela nejdřív jedno oko, znovu ho zavřela.To stejné udělala s druhým až je nakonec otevřela obě dvě.A už mohla jen vidět jak se Naruto, Sasuke a Sakura válí smíchi na zemi.Rin trochu zrozpačití a podívá se na senseie aby se ji zastal.Kakashi ten pohled vicítil i když jsi četl a napomenul ty tři.
"Moc se nesmějte.Vy když jste taky skákali poprvý vypadali jste potom ještě hůř!A ted pojdme trénovat."schladil je Kakashi ale moc to nepomohlo. Jakmile ale uslišeli slovo trénink byly okamžitě na nohou a doslova se k němu lísali.Nakonec je ze sebe musel sundat páčidlem aby se vůbec někam mohl pohnout.
Když už byly všichni z něho přič obrátil se znovu na Rin.
"Ted si vyzkoušíme co všechno dokážeš."oznámil ji Kakashi.Rin jen kývla.
"Dobře.Nejdřív si zkusíme hodit kunai a ostatní zbraně.Pak nějaké to ninjutsu plus genjutsu.A nakonec Taijutsu."objasnil ji dnešní tréninkový plán Kakashi.
"Hai."přikývla Rin a usmála se.To to ji naprosto vyhovovalo.Byla dobrá ve vrhání zbraní a Taijutsu taky nebylo nejhorší ale Genjutsu .... na ty byla hotový mistr.Všechno tohle ovládala velmi dobře až na Ninjutsu.Kromě dvou nebo tří technik neuměla ani jedno.Doted ho ani nepotřebovala.
"Jo a ještě by jsi si měla odložit ten plášt.Mohl by ti při tréninku zavazet."poradil ji Kakashi a se zbitkem týmu zamířil ke stromu.Rin je následovala a při tom si sundala plášt.Odložila si ho pod strom a nechala si jen pásku,m kterou si zavázala okolo krku a malí batůžek kde měla své kunaie a ostatní věci.
Přišla k nim blíž a všichni se na ni otočily.Se zájmem si ji prohlédli.Ještě dotedka měla na sobě černý plášt a tak si ji nemohli pořádně prohlídnout kromě obličeje, který ji šel vidět.
Měla dlouhé černé vlasy, které měla vsazené do skřipce ale obličej ji rámovaly dva dlouhé prameny.Po té velké černé oči stejné jako Sasuke a plné červené rty.
Byla vysoká stejně jako Naruto a byla hubená stejně jako Sakura.
Na sobě černé tičko s dlouhými rukávy.Odhalovalo ji krk a ramena.Kalhoty pak měla třičtvrteční a měli bílou barvu.A nakonec měla vesoké kozačky černé barvy.
"Hm jsou si se Sasukem docela podobní."pomyslel si Naruto a podíval se po ostatních.Na Sakuře bylo vidět že, trochu závídí ale ihned se zpamatovala a usmála se.Sasuke a Kakashi si ji také prohlédli ale nedali na sobě nic znát.Naruto se tedy otočil zpátky na Rin a když zpozoroval že, je tak trochu nesvá usmál se na ni.Rin mu usměv nejistě oplatila a přišla k nim blíž.
"Dobře, takže můžeme začít."ozval se Kakashi a zamířil blíž ke stromům.Vzal si do ruky dva Shurikeny a bez dalšího váhání je ho dil na strom.Oba se zapíchly vedle sebe.Šel k nim a vytáhl je ven.Pak se obrátil zpátky na Rin aby ji řekl že, se má trefit do středu co udělal ale bylo vidět že Rin to hned pochopila a už se napřahovala s dvěma shirikeny.Hodila je stejně ostře jako Kakashi a oba se zabodli na stejné místo jako ty jeho.
Kakashi jen uznale pokýval hlavou.
"Je dobré že, máš tak dobrou mušku ale co si to zkusit na pohyblivý cíl?"navrhl Rin.Ta jen přikývla a čekala.Sensei se podíval na Naruta a ted hned pochopil.Udělal pečet a vykřikl.
"Kage bunshin no jutsu!" Kolem Naruta se objevilo zhruba dvacet klonu.
"Díky Naruto to bude stačit a pokud to půjde tak se pohybuj přiměřenou rychlostí ano?"nabádal ho senseie.Naruto se na něj jen usmál a jeho klony se začali běhat kolem Rin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.