Láska na první pohled! - Pro Yumi-sama

20. června 2008 v 12:51 | hin-chan
Ehm no tak tady je jednorázovka pro Yumi-sama .... no mě se to moc nezdá ale nic lepší ho mě nenapadlo .... každopádně doufám, že se ti to bude aspon trochu líbit! x)

Sasuke seděl zasmušile na střeše svého domu. Díval se na měsíc, který byl právě v uplnku, a přemýšlel.
"Každá holky z Konohy je do mě zabouchlá ale já žádnou z nich nechce. Co mám dělat?"pomyslel si smutně Sasuke. Prohrábl si vlasy a smutně si povzdechl.
"Kéžbych našel tu pravou."zašeptal a nechal se pohladit večerním větrem. Najednou se pod ním dole něco mihlo. Podíval se tím směrem a uviděl tam nějakou postavu. Sáhl pro kunai ale když zjistil, že je nechal na stole dole v domě.
"Blbče!"pomyslel si Sasuke a byl na sebe dost naštvaný.
"co kdyby to byl Itachi?!"nadával sám sobě Sasuke. Ta postava se kolem sebe rozhlédla a zamířila pryč. Sasuke najednou dostal nutkání jít za ní a také tak učinil. Tiše se za tou postavou plížil.
Vešli do lesa ale ta postava se nezastavila a pokračovala dál.
Šli už několik minut, když konečně dorazili na menší mítinu s jezerem uprostřed. Postava zamířila k němu, pak na něj vztoupila a došla až do jeho středu.
"Takže je to ninja."pomyslel si Sasuke a dál neznámou postavu sledoval. Postava zvedla ruce do urovně pasu a začla něco dělat. Jelikož byla k Sasukemu zády neviděl, že začala dělat pečetě. Když je měla dodělané něco zašeptala. Chvíli se nic nedělo ale pak kolem ní začalo tvořit bublina. Když už byla hotová postava se obrátila čelem k Sasukemu a pohlédla přesně na místo kde seděl a celé to sledoval. Zvedla ruku a namířila ho na něj, voda se najednou pohla a neuvěřitelnou rychlostí se řítila na Sasukeho.
Ten se na to jen vyděšeně díval neschopen se pohnout. Voda se zformovala do obří ruky a když už byla těsně u Sasukeho chmatla po něm. Chytila ho a začala se vracet zpět se sasukem v zajetí.
"Kdo jsi a proč mě sleduješ?!"promluvila na Sasukeho nezmámá postava a Sasuke poznal, že je to dívka.
"Ehm no mé jméno je Uchiha Sasuke. A sledoval jsem tě proto, že jsem chtěl vědet kdo jsi."řekl ji klidně Sasuke. Dívka se trochu nad jeho klidem zarazila ale nechala to být.
"A ty jsi kdo?"zeptal se ji z nenadání Sasuke až se lekla.
"Mé jméno je Yumi."představila se dívka a sundala si kapuci. Sasuke mu se rozšířili oči udivem a otevřel pusu do kořán. Ještě tak hezkou dívku neviděl.
Yumi měla dlouhé červené vlasy dlouhé až po stehna. Oči měla bílé až stříbné a když do nich Sasuke pohlédl uviděl v nich se odrážet měsíc a hvězdy. Sasuke se začervenal. A když to Yumi zpozorovala také zčervenala.
"No Sasuke-san. Myslím, že by jsi se měl vrátit."řekla nesměla Yumi a postila ho na zem. Sasuke trochu zesmutnil ale pak se usmál.
"Jen když půjdeš se mnou."řekl rychle a zrudl jako rajče ale pořád se na ni usmíval. Yumi se na něj překvapeně podívala.
"Ale to nejde! Vždyt jsem cizí a zníme se teprve pár minut."začala kolem sebe Yumi mávat rukama a přitom zrudla stejně jako Sasuke.
Sasuke využil její zmatenosti. Potichu k ní přešel a políbil ji. Yumi celá strnula a Sasuke se hned na to odtáhnul.
"Promin! Nechal jsem se unést."omlouval se honem Sasuke a už chtěl utéct pryč ale Yumi ho chytla za ruku. Překvapeně se na ni otočil. Yumi uhla pohledem ale pak mu polibek opětovala.
"Já … no nevím jak je to možné ale já se do tebe zamiloval."zašeptal se sklopenou hlavou. Yumi se na něj chápavě podívala.
"Já .... já taky tě miluju Sasuke-san."řekla Yumi a usmála se na něj. Sasuke zvedl udiveně hlavu.
"A ráda s tebou půjdu."oznámila mu Yumi. Sasukemu se na tváři objevil usměv.Popadl Yumi do náruče a vrátil se s ní do Konohy.
Druhý den pak oznámil, že se bude ženit, protože ráno požádal Yumi o ruku. Ta samosdřejmě souhlasila. Lidi si zprvu mysleli, že je to moc rycjle ale přáli jiim to. Ostatní holky z Konohy se o něj konečně přestaly zajímat ale pořád si mysleli, že je hezký.
O dva měsíce později
Yumi se plnohodnotně začlenila do každodenního života v konoze a sa Sasukem ji to klapalo. Jednoho dne se ji ale udělala špatně. A protože byl Sasuke poblíž vzal ji okamžitě do nemocnice za Sakurou. Ta ji přijala a Sasukemu řekla at počka venku.
Za pár minut se vrátila a na rtech ji hrál usměv. Sasuke si oddych.
"Být tebou tak si moc neoddychuju, Sasuke-kun."zaraziola ho Sakura a rozesmála se.
"Proč ne?" Podivil se Sasuke.
"Protože, když budeš tatínkem dvojčat tak budeš mít co dělat abych je uhlídal."vysvětlila mu to Sakura a čekala na jeho reakci.
"Aha."přikývl Sasuke ale pak se zarazil.
"Cooožee!"vykřikl tak, že to slyšela celá konoha. Sakura se mu začala znovu smát.
"Jsi tatka svojčat. Kluka a Holky! Co je na tom nepochopitelnýho."smála se Sakura. Sasuke ji štastně obejmul a pak vběhnul do pokoje kde Yumi byla. Doběhl k ní.
"Sasuk-"začala Yumi štastně ale Sasuke ji políbil.
"To je skvělý! Já budu táta!"smál se Sasuke a obejmul ji. Yumi se rozesmála a takého obejmula.
"Miluju tě! Yumi-chan."řekl z nenadání Sasuke.
"Já tebe taky Sasuke-san!"přikývla Yumi a obejmula ho ještě víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.