Láska je totiž věčná! - Pro Hayu

20. června 2008 v 12:46 | hin-chan
Tak je tu jednorázovka pro tebe Hayo! Vím, že jsi si o ni napsala teprve dneska a někteří se na mě možná budou zlobit ale už předtím jsem psala, že jednorázovky budu psát vždycky dřív...
No nic dloufám, že se ti to bude líbit! x) a že je to dostatečně smutný x)

Na chodbě se ozval dusod a hned na to do kanceláře Hokage vtrhl Shikamaru.
"Hokage-sama! Utočí na nás Akatsuki a Orochimaru zároven. Prý chtějí vesnici srovnat se zemí pokud se jim nevydáte."řekl rychle a s obavami se na něj podíval. Naruto vztal a zamyšleně se podíval oknem.
"Vyřid jim, že příjdu."řekl nakonec ale stále se na něj nepodíval. Shikamaru se na něj vyděšeně podíval.
"Ale Hoka-"začal Shikamaru ale Naruto ho umlčel.
"Shikamaru klid. Pokud se mi něco stane tak zvolte nového Hokage a pokud možno aby to byl Konohamaru.Přeci jen jsem mu to slíbil a ještě, doufám, že mu v té funkci pomůžete. Přece jenom je ještě mladý."poprosil ho Naruto a usmál se na něj. Shikamaru nebyl schopen slovo. Do očí se mu drali slzy ale včas je zadržel.
"Dobře, řeknu jim to."přikývl a zmizel. Narutův usměv pohasl a znovu se zadíval z okna na svou rodnou vesnici. Nakonec ztočil pohled doprava a podíval se na vytesané tváře.
"Ochráním ji vlastním životem! Ochráním vesnici, lidi co v ní žíjí, jejich sny, jejich budoucnost aby až tu nebudu mohlo vše pokračovat nerušeně dál. Ochráním je!"zašeptal do ticha Naruto a stále se díval na vytesané tváře.
"Ale je to pěkně nespravedlivý. Vždyt Hokage jsem tprve pět let. Hmm … no co se dá dělat."usmál se Naruto a protáhl se.
"Jedno je ale jistý. Vezmu jich sebou co nejvíc."pomyslel si Naruto a zazubil se. Najednou do kanceláře zase někdo vztoupil. Naruto se na něj obrátil. Stál tam ANBU a podle všeho to byla žena.
"Co potřebuješ?"zeptal se ji s usměvem Naruto a žena pod maskou zčervenala, už chtěla něco říct ale do kanceláře znovu vpadl Shikamaru.
"Hokage-sama! Akatsuki vzkazují, že se s nimi máte setkat u brány ale pouze sám. A, že jakmile s nimi odejdete nechají Konohu nepokoji."Naruto se na něj vražedně podíval. Shikamaru se zarazil až ted si všiml postavy co stále vedle něj. Byla to ANBU.
"Hups."ozval se Shikamaru a radši honem vypadl. Naruto se povzdechl a podíval se na ANBU.
"Hmm no urči tě jsi pochopila o co šlo, že? Tak tě prosím abys o tom nikomu neříkala."poprosil ji Naruto ale ANBU zvedla ruce a sundala si masku.
"H-hinato."vykoktal ze sebe zmateně Naruto.
"J-jak to, že jsi živá?!"zeptal se ji zmateně Naruto. Hinata se smutně usmála.
"No u ANBU to zinscenovali tak aby to vypadalo, že jse zkutečně umřela. No a jak vidím nikdo o tom opravdu nevěděl."vysvětlila mu to Hinata a Naruto trochu posmutněl.
"Kdybych to jen věděl. Strašně mi chyběla!"pomyslel si Naruto. Hinata se na něj zaraženě podívala.
"Počkat. Ted mi to došlo! Ty se chceš vydat Akatsuki!"řekla Hinata a vyděšeně se na něj podívala. Naruto kývl.
"A-ale to nesmíš!"řekla až skoro zakřičela Hinata. Naruto se usmál a tím Hinatu šokoval.
"Jsem Hokage a od toho se něco takové čeká ale … Já to nědělám, protože musím ale protože chci. Být Hokage byl můj sen, ochranovat tuhle vesnici i kdybych za ni musel položit život. To je můj sen. A ted ho můžu vyplnit. Teda ne že by se mi to poslední líbilo ale co se dá dělat. Už jsem rozhodnutý."řekl Naruto a stále se na ni usmíval i když ho to uvnitř neuvěřitelně bolelo. Hinata už to nevydržela a rozbrečela se.
"Hinato? Co se děje?!"zeptal se ji Naruto, když uviděl, že brečí a přešel k ní. Hinata na nic nečekala a podla mu do náruče. Naruto se na to vyjeveně díval a trochu se začervenal.
"Musím mu to ted říct."pomyslela si zoufale Hinata a trochu se od něj odtáhla ale stále ho nepouštěla.
"Naruto-kun … já .. já tě … m-miluju! Strašně moc tě miluju a nechcu tě ztratit!"vykřikla Hinata a rozbrečela. Najednou ji bylo tak trochu lechce. Už ji netížilo její tajemnství, konečně mu to řekla. Naruto na ni zaraženě hleděl ale pousmál se a naklonil se k ní.
"Hinato. Já tě také miluju. Ani nevíš co to pro mě bylo, když jsem si myslel, že jsi umřela.Každý den jsem na tebe myslel a vzpomýnal na ty chvíle co jsme spolu strávili i když jich nebylo mnoho."zašeptal Naruto a políbil ji. Hinata se nenechala dlouho pobízet a polibky mu opětovala.
Asi hodnou minutu se spolu líbila a pokračovali by dál kdyby jim nedošel vzduch. Podívali se na sebe.
"Půjdu tam s tebou."řekla na jednou Hinata a vážně se na něj podívala. Naruto se na chvíli zarazil ale když mu došlo co tím myslí zarazil se.
"Ne. To ti nedovolím."řekl rázně Naruto. Hinata už chtěla něco namítnou ale Naruto ji umlčel polibkem a hned na to zmizel. Hinatě se z očí začali řinout slzy a zhroutila se na zem.
Naruto se přemístil kousek za bránu kde na něj čekali zbylí členové Akatsuki. Pein, Konan, Zetsu, Tobi a Kisame plus Orochimaru a Kabuto. Naruto se nad jejich počtem usmál.
"Čemu se tak tlemíš, Uzumaki!"křikl na něj Kisame. Narutův usměv se ještě víc rozšířil.
"Tomu kolik vás zbylo."řekl výsměšně Pein se zamračil.
"Tak dost! Ted pojd pěkně s námi, šestý!"vyzval ho vážně Pein a zamračil se. Naruto zvážněl.
"Nevěděl jsem, že jste až tak naivní. Opravdu jste si mysleli, že se nepokusím vzdorovat?" zeptal se jich užasle Naruto a kolem něj začala vířit chakra Kyuubiho. Kabuto si povzdechl.
"No já jsem na tento fakt poukazoval ale oni mi nevěnovali pozornost."osvětlil mu události Kabuto.
"Aha."řekl pouze Naruto a začal se soustředil.
"Kyuubi?"ozval se Naruto a hned na to se ocitl u jeho klece.
"Co se děje, Naruto?!"zeptal se ho Kyuubi. Už dávno se z nich stali dobří přátelé. Někdo by tomu jen těžko dokázal uvěřit ale Kyuubi měl i svou světlou stránku.
"Budeš se mnou naposledy bojovat?"zeptal se ho Naruto a sevřel ruku v pěst. Kyuubi se usmál.
"Bude mi potěšením! Vždyt my dva jsme jeden! Jak jsi si kdy mohl pomyslet, že tě opustím zrovna v té nejlepší chvíli."zasmál se Kyuubi a Naruto se k němu přidal.
"Jsem rád, že to tak bereš a proto tě ted pustím ale ne uplně."řekl Naruto a Kyuubi se zarazil.
"Jak to myslíš?"zeptal se ho překvapeně.
"Ani já sám tomu nerozumým. Vlastně vytvořím jako kdyby tvůj klon. Jen bude zhruba velký jako já ale jinak bude stejně silný jako ty osobně. Vlastně se dá říct, že duševně budeš v tom klonu ale tvé tělo bude stále uvnitř mě."vysvětlil mu to Naruto co nejednodušeji. Kyuubi se usmál.
"Díky za příležitost si znovu zabojovat ale vidím, že máš ještě něco na srdci."řekl Kyuubi. Naruto přikývl.
"Ano. Jde o to, že nebudeš uplně venku a tak ...."začal Naruto.
"Kdyby jsi zemřel tak zemřu taky."přikývl Kyuubi. Naruto znovu přikývl a hned na to zase zmizel. Otevřel oči a zjistil, že stále stojí před svými nepřáteli.
"OK! Jdeme na to."křikl a začal dělat neuvěřitelně rychle pečetě. Akatsuki na to jen zírali. Když je konečně dotělal zkřížil normálně prsty a vykřikl.
"Kyuubi bunshin!"a nejednou se vedle něj objevila zmenšenina Kyuubiho. Ale to ještě nebil konec. Nejednou se kolem Naruto objevila červená chakra ale ihned na to se přemýstila do zmenšeniny Kyuubiho a ten jako kdyby ožil.
"Hmm. Cítím se skvěle."řekl a všude se rozlehl jeho dunivý hlas. Akatsuki a spol se lekli ale ihned na se vzpamatovali a vrhli se na ně.
Kyuubi a Naruto také na nic nečekali a připravili se k utoku. Ale nejednou se za Akatsuki někdo objevil. Byla to ANBU.
"To ne …"řekl potichu Naruto a vyhnul se Peinovu utoku. Hned na to se přemístil před tu postavu.
"Hin! Co tady děláš?!"zeptal se ji trochu naštvaně Naruto. Hinata si sundala masku a odhodila ji.
"Naruto-kun! Snad si nemyslíš, že bych dokázala jen tak sedět a čekat.Už od začátku jsme oba věděli, že jakmile jsem jednou vztoupíš už nikdy se do Konohy jako živý nevrátíš!"křikla na něj naštvaně Hinata až se ji i Kyuubi lekl. Naruto se usmál.
"Omlouvám se ale o tobě to platí také. Jestli se rozhodneš bojovat už není cesty zpět."pokusil se ji ještě domluvit ale když uviděl její neustupný výraz přikývl a políbil ji. Hned na to se pak vrhli Kyuubimu na pomoc.
Jejich souboj trval strašně dlouho a všichni už byly vyčerpaní. Narutovi, Hinatě a Kyuubimu se ale přesto podařilo zabít Konan, Kabuta, Orochimara a Tobiho. Ted už zbíval pouze Zetsu, Pein a Kisame.začal boj tedy jeden na jednoho. Naruto vs. Pein, Hinata vs. Kisame a Kyuubi vs. Zetsu.
Hinatin souboj trval jen několik minut a Kisameho nezbyl ani mastnej flek. Kyuubimu to trvalo trochu déle a přesto Zetsua poslal pod kitičky. Ted už zbýval jenom Pein a Naruto. Jejich souboj trval ještě asi čtvrt hodiny a jejich síly byly stále vyrovnané. Když tu najednou Pein ztratil rovnováhu, Naruto se chopil příležitosti a zapíchl mu katanu, co měl připevněnou předtím na zádech a kterou zdědil po svém otci Minatovi, těsně pod srdce. Pein bolestivě zakřičel a sesunul se k zemi. Naruto si oddechl a podíval se na své společníky. Ti se na něj usmívali a hned na to se k němu rozběhli. Hinata mu padla kolem krku a žačala ho vášnivě líbat. A Kyuubi se zadší odvrátil a kochl se krajinou (značně zdevastovanou). Ani jeden z nich si nevšiml, že Pein se z posledních sil zvedl a hodil katanu zpátky jejímu majiteli.Poté zpadl konečně mrtev k zemi ale na obličeji mu hrál zlověstný ušklebek.
Hinata obejmula pevně Naruta a ten ji objetí oplatil. Hinata si vychutnávala tu chvíli kdy se ho mohla dotýkat, když tu najednou ji něco donutilo otevřít oči. Už jenom vyděla jak na ně říří katana. Zhrozila se.
"Pozor!"křikl Kyuubi který to také zpozoroval Naruto otočil hlavu a už jenom viděl jak katana projela jeho těla. Hned na to následovala příšerná bolest. Zmatěně se podíval na místo kam se zabodla už už ji chtěl vytáhnout ale když zjistil, že katana pokračovala dál a …
"Hinato!"vykřikl Naruto a vyděšeně se na ni podíval. Hinata zvedla udiveně hlavu. Najednou vykašla krev , Naruto taky. Hinata se na něj znovu podívala a krečovitě se na něj usmála.
"Je mi líto, že to takhle zkončilo."pravila tiše Hinata a do očí se ji dostali slzy.
"Konečně! Po těch dlouhých letech co jsem tajila svou lásku k tobě jsem ti své pocity konečně odhalila a ono to musí zkončit takhle! Je to vůbec spravedlivé?! Řekni Naruto-kun!"křikla Hinata a i přes příšernou bolest ho silně obejmula. To už nevydržel ani Naruto a rozbračel se.
"Není to fér Hinato. Nevím proč ale nikdy nám nebylo dovoleno být spolu!"vzlykal Naruto a její objetí ji oplatil. Kyuubi to všechno smutně pozoroval. Bylo mu líto, že to zkončilo takhle. Smutně zklonil hlavu a navrátil se do Naruta.
"Hin?"ozval se po delší chvíli ticha Naruto. Hinata se na něj podívala uslzenýmy oči.
"Miluju tě! Strašně moc tě miluju!"zašeptal Naruto slabě. Hinata se smutně usmála.
"Také tě miluju! Ani nevíš jak."zašeptala taky Hinata a naposledy se políbili. Poté se sesunuli k zemi a už se nepohnuli. Leželi nehnutě na zemi propíchlí katanou ve vzájemném objetí a divili by jste se ale oba měli usměv na tváři. Věděli, že tam kam půjdou budou už na vždy spolu.
Začalo pršet a z Konohy se najednou začali řinout zvědavý vesničané a shinobi. Po celou dobu slyšeli zvuky z bitvy ale nikdo se neodvážil přijít blíž.A když konečně utichli odhodlali se k tomu aby se podívali co se stalo. Když ale přišli blíž zděsili se. To co uviděli jim uplně vyrazilo dech. Všude byly mrtvé těla a plno krve a uprostřed toho leželi dvě postavy. Lidé přišli blíž. Namohli uvěřit tomu co uviděli. Jejich Hokage je ....
Najednou začalo pršet. "Zdá se, že i nebe oplakává je oplakává."pomyslela si Sakura, která byla v čele davu stejně jako ostatní přátelé Naruta a Hinaty.
Druhý den byl pohřeb. Naruto a Hinata byly pohřbeni spolu, protože nikdo neměl to srdce je od sebe oddělit. Ani katanu z nich nevindali a pohřbili je do hrobu Hokagu. Na jejich náhrobku byly vytesaná slova.
Milovalo se, Miluje se a Milovat se bude!
Láska je totiž věčná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovelesskaa lovelesskaa | E-mail | Web | 27. července 2008 v 12:24 | Reagovat

haaa to je boží povídka, myslím že je dostatečně smutná... super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.