Konečný souboj! - Pro zuzku

20. června 2008 v 12:48 | hin-chan
Tak toto je první povídka z povídek ne přání.Ale jak jsem slíbila pro Kieko a Lil budou nejpozději v neděli. Je to jednorázovka pro Zuzku. (SakuSasu) Doufám že se ti bude líbit.

Konečný souboj ...
"Musím to stihnout!"pomyslela si zoufale a přidala do běhu.Byla už unavená ale nemohla si dovolit zastavit.Už kvůli němu ne.Nemohla přijít pozdě.Najednou před sebou uviděla světlo a to ji donutilo ještě více přidat.
Vyběhla z lesa a vynořila se na louce.Rozhlížela se kolem sebe a zoufala ho hledala.Poodběhla ještě o trochu dál a konečně je uviděla.Stály proti sobě naprosto nehybně a vyčkávaly co se stane.S obavami se na ně podívala.Oba vypadaly stejně, delší černé vlasy a stejně chladné oči v nichž se právě oběvyl Sharingan.Sasuke a Itachi se na sebe ještě chvíly dívaly ale nakonec vytáhli katany a rozběhly se na sebe.
Toto už Sakura nevydržela a z očí se ji začaly řinout slzy.Pouze silou vůle se přinutila zůstat na místě a nevběhnout mezi ně.
Jejich katany do sebe narazyly a jejich obličeje byly od sebe vzdáleny pouhých pár centimetrů.Sasuke a Itachi na sebe hleděli bez jaké koli známky emocí.
"Tak co Itachi … jsi připraven zemřít?"zeptal se ho Sasuke a zatlačil na Katanu.
"Proč bych měl?Vždyt takový slaboch jako ty, mě nedokáže ani škrábnout."odsekl mu Itachi a taky zatlačil na katanu.
"Pche!Tak slaboch jo?"zeptal se ho naštvaně Sasuke a znovu přitlačil. "To se ještě uvidí."vykřikl a uskočil o pár metrů od Itachiho.Vzpříma se postavil a zavřel oči.Sakura se zděsila.
"Ježiši co to dělá?!"pomyslela si v duchu a čekala co se stane.Itachi se na něho také upřeně díval a čekal co udělá.
Najednou Sasuke otevřel oči a vykřikl "Chidori Nagashi!"Kolem něho se začaly objevovat výboje elektřiny a pokračovaly až se rozšířili po celém jeho těle.Itachiho to dost překvapilo ale na tváři se mu žádná emoce neobjevila.
"Itachi.... toto jutsu jsem ještě na nikoho nepoužil takže je to vlastně pro tebe něco jako čest že jsi první...ale nenech se vyvést z omylu.Vím dobře jak se používá."pronesl ledově Sasuke a rozběhl se na Itachiho.Ten na nic nečekal a rozběhl se pro ti němu taky.Věděl že běží na jistou smrt ale...tak nějak mu to nevadilo.Nevěděl ani proč ale to co věděl jistě je, že takový konec si zasloužil.Nesnažil se ani nějak více bránit nebo utočit.Z části byl Itachi oslaben, protože měl ještě z předešlích bojů dost vážná zranění ale v podstatě to bylo, protože věděl že by je Sasuke dokázal porazit.
Už byly skoro u sebe.Itachi pozvedl katanu a chystal se seknout ale zastavila ho ta Sasukeho.Po té Sasuke poslal Chidori ze svého těla na Itachiho a to ho celého obklopilo.Chvíly bylo ticho ale nakonec ho přerušil silný výbuch a k nebi se začal zvedat kouř.
Sakura si při výbuchu zakryla oči před prachem ale stále sledovala Sasukeho postavu.Pořád stál na stejném místě ke se střetl s Itachim.Stál nehybně a pozoroval nehybnou postavu, která ležela na zemi.
Mezitím se prach usadil a Sakura viděla jak Sasuke pomalu kráčí k Itachimu.Po chvilce běhu ho doběhla a spolu pak za ním došly.
Itachi stále dýchal.Svůj pohled měl upřený na nebe a na tváři se mu rýsoval usměv.Sasukeho to pořádně zarazilo když to uviděl.Takový usměv měl Itachi naposledy před..... 12 lety.V té době byly ještě nerozlučnýmy bratry.Sasukemu se do očí draly slzy ale v čas je zastavil a podíval se znovu na Itachiho.Itachi na něj ztočil svůj pohled.
"Sasuke..pod prosím blíž."vyzval ho naléhavě Itachi a i když Sasuke nerad klekl si k němu.
"Sasuke chci....chci se ti omluvit."vysoukal se sebe namáhavě Itachi a smutně se na něj podíval.Sasuke byl touto náhlou změnou zaražen.A když se Sasuke neměl k odpovědi, Itachi pokračoval.
"Omlouvám se za tu bolest co jsem ti způsobil.Za to, že jsi kvůli mně ztratil rodinu.Omlouvám se ti za všechno co jsem ti způsobil!"řekl mu tiše Itachi a z očí mu začaly stékat slzy.Sasuke se na něj upřeně díval.
"Nenáviděl jsem tě!Chtěl jsem tě zabít a tím tak pomstít klan.Chtěl jsem aby si zaplatil za tu všechnu bolest co jsi mi způsobil.Tak strašně jsem tě nenáviděl a chtěl zabít ale .....stále si byl bratr, kterého jsem měl rád."oznámil mu Sasuke a z očí mu stejně jako Itachimu začaly kapat slzy.Oba se na sebe usmály.Nakonec Sasuke natáhl ruku.Itachi po chvíli zaváhání ji stisk a naposledy se obejmuly.
"Sbohem bráško!"zašeptal mu Itachi do ucha.
"Sbohem mů velký bratře.Jednou se zase potkáme."řekl mu na oplátku Sasuke a usmál se na něj.Itachi mu usměv oplatil a zavřel oči.Pár sekund na to jeho ruka povolila a on vydechl na posledy.Sasuke se nad ním rozbrečel.Sakura si k němu klekla a vzala ho do náruče.
"Jsem tu stebou Sasuke!"řekla mu potichu a pevně ho obejmula.
"Děkuji...děkuji že mi dodáváš sílu žít!Sakuro!"řekl skoro slyšitelně Sasuke a podíval se na ni
"Bez tebe bych už nedokázal dále žít.Ani nevíš jak moc tě miluju!"řekl mezi vzlyky Sasuke a dlouze ji políbil.
"Však já tebe taky.Bez tebe....by nemělo cenu ani žít!"řekla mu Sakura a mile se na něj usmála.Sasuke ji usměv oplatil a znovu ji obejmul.

Takhle tam klečely ještě dlouho.Odmítaly se od sebe odloučit, jako by se báli že je nějaká neviditelná síla od sebe oddělý a už nikdy nespojí dohromady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mizunata Yuzuko Tfoe Omf ♥SB♥ Lowujúúúú ťa!!!!♥♥♥ Mizunata Yuzuko Tfoe Omf ♥SB♥ Lowujúúúú ťa!!!!♥♥♥ | Web | 14. září 2008 v 17:25 | Reagovat

kawain :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.