Když ztratíš city! - 6

20. června 2008 v 13:40 | hin-chan |  Když ztratíš city!
šestý díl je tu!! =)

Naruto se zarazil a udiveně se na ně¨j podíval. Po chvíli se ale začal hlasitě smát. Soul se na něj podíval se zdvihnutým obočím. Když Naruto jeho pohled postřehl přestal se smát a vážně se na něj zadíval.
"Myslíš to vážně?"zeptal se ho Naruto pochybovačně. Soul přikývl a Naruto se chytl za hlavu a lehnul si do trávy.
"Ale proč zrovna já?"zeptal se ho najednou Naruto. Soul se trochu zarazil ale nakonec si lehnul vedle něho a zamyšleně se podíval na noční oblohu.
"No já ani nevím. Poslala mě Smrtka! Teda spíš on. Prostě mi řekl, že tě mám oživit abys mi pomohl vyhladit všechno zlo z toho to světa. Že je to tvůj osud odedne kdy do tebe byl zapečetěný Kyuubi."vysvětlil Soul. Naruto se zamyslel.
"Aha tak to pak jo .... ale … no když už jsi mě oživil .... můžu se vrátit do vesnice?"zeptal se ho nadějně Naruto a podíval se na něj. Soul však zavrtěl odmítavě hlavou.
"Ne vrátit se nemůžeš. A po celou dobu, kdy budeme trénovat a cestovat po různých zemích abychom našli ty zločince budeme v utajení. To oblečení co ted máš nosit nebudeš. Bude uplně jiný a ještě na sobě budemem mít černé pláště s kapucí."řekl Soul a podíval se na Naruta. Ten se jen smutně podíval na oblohu a představyl si osobu, která byla pro něj nejdražší. Ale i když byl znovu naživu, nemohl ji vidět, dát ji vědět, že znovu žije … nic.
"Ale aspon bude vesnice i ona v bezpečí."pomyslel si Naruto a do jeho očí se znovu vrátila odhodlanost.
"Kdy vyrážíme?"zeptal se Soula Naruto. Ten se trochu podivil na tak rychlou změnou nálady ale nechal to být a usmál se.
"Zítra ráno. A ještě za chvíli by tu mělo být to oblečení." oznámil mu Soul a Naruto kývl.
"Dobře. Tak já zatím dojdu pro dřevo a rozděláme ohen." přikývl Naruto a vydal se na chvíli do lesa.
Když se vrátil Soul seděl na zemi a na pravo od něj bylo vidět nějaké oblečení.
"Myslím, že ani nechcu vědet jak se sem dostalo."řekl s usměvem Naruto a polořil dřevo před Soula.
"Ale jak ho zapálíme?"zeptal se Soul Naruta. Ten se přikývl a začal dělat pečetě.
"Katon. Housenka no Jutsu!"křikl Naruto a z ust mu vyletěl menší fireball. Jakmile se dotkl dřeva, tak se okamžitě objevil vetší ohen. Naruto se posadil vedle Soula a zamyšleně se podíval di ohně.
"Soule. Mám dotaz."řekl po chvíli ticha Naruto. Soul jenom přikývl.
"Jak dlouho to bude asi trvat? Myslím to zničení nepřátel?"zeptal se Naruto přesnji. Soul jen pokrčil rameny a vytáhl z mikiny nějaký svitek a pak ho podal Narutovi. Naruto ho se zájmem rozvinul a málem ho trefilo.
"TOLIK??!!!!"vykřikl zděšeně Naruto. Soul s usměvem přikývl.
"Jo tolik. Ale neboj, mě se to taky moc nelíbí, protože se musím co nejdřív vrátit do svého světa, abych pomohl Maace."vysvtělil Soul trochu naštvaně. Naruro se podivil.
"Maace?"zeptal se nachápavě. Soul přikýl.
"Jo. Maaka, je uživatel kosy. Tedy mě. Ale dál ti to radši vysvětlovat nebudu."řekl Soul.
"Jasně ale mám poslední dotaz. Jak to myslíš kosy? A tebe?"zeptal se ho udiveně Naruto. Soul jen přikývl a najednou se změnil v kosu. Naruto na to překvapeně zíral.
"Soule … t-ty jsi vážně kosa?!"vykřikl Naruto. Vztal a došel k němu. Poté se zohnul a vzal ho do ruky. Pečlivě si ho prohlédnul. Kosa byla černo červená a poměrně tešká ale Narutovi to nečinilo žádné potíže.
"Naruto."ozvalo se od někad. Naruto sebou škubl a zmateně se kolem sebe rozhlédl. Když ale zjistil, že kolem nikdo není pokrčil rameny a nechal to být.
"Naruto!"vykřikl už někdo podrážděně a Naruto sebou zase škubnul. Až ted ho naopadlo podívat se na Soula alias Kosu, a tam konečně uviděl jeho odraz v čepeli. Usmál se.
"Mám takový pocit, že zažiju ještě hodně překvapení."řekl Naruto a začal se smát. Pustil Soula a počkal až se zase vrátí do své lidské podoby.
"Jo to jo ale ted zpátky k tomu seznamu. Nevím jak dlouho to bude trvat ale typoval bych, že mín jak tři roky to nebude."řekl zdrceně Soul. Naruto podrážděně přikývl a zadíval se na seznam.
"Jo to máš pravdu. Na tom svitku je snad přes tisíc jmen."souhlasil Naruto a smotal svitek.
"No asi bychom už měli jít spát."navrhl Soul a najednou se kolem nich objevilo modré pole.
"Co to je?"zeptal se překvapeně Naruto.
"To je moje duše ale ty ji vidět nemůžeš.No slouží jako ochranné pole."vysvětlil prostě Soul a lehl si k ohni. Naruto jen pokrčil rameny a následoval jeho příkladu.
Ani ne za pár minut usnuli bezesným spánkem. Několik kilometrů odtud ale jedna dívka stále nemohla usnout. Měla zvláštní pocit, že se něco stalo a že to bude mýt dopad jak na přítomnost tak na jejich budoucnost. Jako by právě něco začínalo a to staré zkončilo.
Hinata ani nevěděla jak blízko je pravdě a přece jenom za pár minut usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hinata hinata | Web | 29. června 2008 v 12:21 | Reagovat

moc moc moc pekne uz sa tesim na dalsi diel dufam ze bude co najskor

2 lovelesskaa lovelesskaa | E-mail | Web | 30. června 2008 v 9:40 | Reagovat

um...píšu to na každém blogu xD proč naruta vždy ožijete? xD

3 abyzumi abyzumi | E-mail | 24. srpna 2008 v 17:32 | Reagovat

moc moc mocinky moc hezky když jsem to četla tak se mi chtělo brečet moc se těším na další dílek a doufám že bude co nejdřív plosíím :o)

4 Anke - tvé SBéčko Anke - tvé SBéčko | Web | 9. září 2008 v 21:08 | Reagovat

pls další dílek, moc pěkný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.