Bitva mezi dobrem a zlem! - 1 A znovu zpět!

20. června 2008 v 13:55 | hin-chan |  Bitva mezi dobrem a zlem
Konečně jste se dočkali lidi! Jak jsem slíbila první díl druhé serie mé povídky o Narutovi je tady! Jako na začátek je tu dlouhý díl abych vám vynahradila tu dobu co jste museli čekat!! tak doufám, že se to čekání vyplatilo a ted hurá do čtení! x)

Už je to rok a půl co Naruto, Hinata a Kushina odešli. Za tu dobu se konoha a její obyvatelé velmi změnili. Sasuke a Sakura se vzali a hned pár měsíců na to se jim narodili dvě děti. Holka a kluk. Jmenovali se Chiki a Sachiro. Chiki měla stejné vlasy jako Sakura až na ty oči. Ty měla černé po Sasukem. A Sachiro měl černé delší vlasy ale pistáciově zelené oči po Sakuře. Byli stejně divocí jako Sakura a stejně tvrdohlavý jako ona. Po Sasukem zdědili hlavně Sharingan, který ale ještě neuměli aktivovat. Kdo by se divil, když mají zhruba jeden rok. Ale ani ostatní nezaháleli. Shikamaru se konečně přiznal Temari o svých citech a narodila se jim malá holčička, ketrou pojmenovali Shika. Popravdě to to jméno vymyslela Temari. Shika měla blondaté vlasy a tmavě hnědé oči. Už od narození bylo znát, že svou povahou je po otci. Ani nekřičela, když ji Temari porodila a ted celý dny skoro prospí. A ani TenTen s Nejim nezaháleli. Neji se také konečně odhodlal hned den poté co Hinata, Naruto a Kushina odešli požádal TenTen o ruku. Ta samosdřejmě kývla a za několik měsíců se jim narodila holčička Miya. Měla tmavě hnědé vlasy a oči po Nejim, takže bylo jasné, že zdědila i Byakuugan. Dalo by se říct, že všechny děti jsou stejně staré, protože se narodili hned ve stejný den. U všech porodů asistovala Tsunade, i když její zdravotní stav se den o de dne zhoršoval. Přesto byla ráda, že se Konoha tak rozrůstá.
"Už by se měli vrátit."pomyslela si jednoho dne u sebe v kanceláři Tsunade a zamyšleně se podívala z okna. Najednou ji upoutal jaký si pohyb nahoře na hlavách Hokagů. Podívala se pořádně a spatřila tři postavy zahalené v černých pláštích. Vztala a přistoupila k oknu.
"Mohli by to být...."zašeptala Tusnade ale najednou postavy zmizeli. Tsunade se lekla.
"Hledáš nás?"ozvalo se za ní. Tsunade se s trhnutím otočila a vytasila kunai. Před ní stáli ty tři postavy co byli předchvíli na hlavě čtvrtého.
"Kdo jste?!"zeptala se přímio Tsunade. Prostřední a nejvyší postava si dala ruce v bok a nesouhlasně zakroutila hlavou.
"Ty ani nevíš po tak krátké době kdo jsme?" zeptal se ji ten muž něveřícně a sundal si kapuci, stejně jako zbylé dvě postavy. Tsunade se na tváři objevil štastní usměv a odhodila kunai.
"Naruto! Hinato! Kushino!"vykřikla Tsunade a vrhla se k nim. Chtětala je obejmout ale Naruto a Hinata ji zastavili.
"Co se dějě?"zeptala se jich zamteně Tsunade.
"Počkej chvíli."požádal ji Naruto a z pod pláště vytáhnul nějaký uzlíček, stejně jako Hinata. Tsuinade se na ně zmateně podívala.
"Co to je?"zeptala se jich překvapeně. Naruto se na ni usmál.
"Představuji ti Uzumaki Ayu a Uzumaki Minato!"řekl hrdě Naruto a Tsunade se pomalu přiblížila k malým uzlíčkům. Podívala se dovnitř a auviděla dvě děti. Aya měla tamvě modré vlasy stejně jako Hinata a Minato měl slámově žluté vlasy stejně jako Naruto.
"Jsou nádherné!"zašeptala Tusnade a štastně se nad nimi rozplívala. Kushina souhlasně pokývala hlavou a usmála se.
"A mají Byakuugan?"zeptala se jich po chvíli Tsunade. Naruto zavrtěl hlavou. Nejsme si jistí, protože mají stejné oči jako já a kekkei genkai se u nich zatím neprojevil." vysvětlil Naruto. Tsunade kývla jako, že rozumý.
"No každopádně ráda vás tu zase vydím a doufám, že ten odchod nebyl zbyteční."řekla Tsunade. Naruto zavrtěl hlavou.
"Dozvěděl jsem se spostu věcí a ještě k tomu zdokonalil své techniky plus svou rychlost."oznámil Naruto a Tsunade se usmála.
"Tak to jsem ráda ale ted máte určitě hlad. Nechtěli by jste na ramen?"nabýdla Tsunade a všichni tři začali slyntat.
"No jasně Tsunade! Že se vůbec ptáš!"vykřikl Naruto a všechny je přemístil k Ichiraku ramen.
"Páni naruto! Ty umíš techniku přemistování! A tak rychlou!"užasla Tsunade. Naruto se zašklebyl a vtrhl do Ichiraku. Sedl si k nejbližšímu stolu a ostatní si k němu hned přisedli.
"Co si dáte?"ozvalo se za nimi okamžitě.
"Šest ramenů prosím."řekl Naruto.
"Ehm Ehm!"odkašlala si Kushina a Hinata zároven.
"Omlouvám se. Tak dvanáct ramenů."objednal znovu Naruto a stařík odešel do kuchyně.
"Dvanáct ramenu?! To toho tolik sníte?"zeptala se jich užasle Tsunade. Naruto, Kushina a Hinata se na ni usmáli a kývli.
"Jasně! Po tu dobu co jsme byli pryč jsme jedli jenom ramen a nějakou tu zeleninu a ovoce. Jsme si na to nějak navykli."vysvětlil Naruto a pustil se do ramenu co právě přinesli. Ostatní ho hned napodobyli, a ještě než měla Tsunade dojezený svou misku ti tři v sobě měli i ten zbytek.
"Tsunade a jak je na tom vlastně Yuu?"zeptal se znenadání Naruto Tsunade. Tsunade se usmála.
"Je opravdu talentovaná. A díky Nejimu umí skvěle ovládat svůj Byakuugan a některé Hyuuga techniki."vysvětlila Tsunade. Hinata se usmála.
"Byla by tu možnost si s ní zabojovat?"zeptala se se zájmem Hinata. Tsunade se podivila. Už předtím to bylo trochu podivné když byla Hinata tolik sebevědomá ale ted .... ted je stejně sebevědomá jak Naruto.
"Myslím, že Naruto opravdu dokáže měnit lidi!"pomyslela si Tsunade. Znovu se podívala na Hinatu.
"Ano myslím, že by to šlo. Co třeba za dva dny na cvičišti týmu 7? Naruto tě tam zavede."navrhla Tsunade. Hinata se zamyslela.
"Dobře! To by šlo."přikývnula Hinata a ještě chtěla něco dodat ale vyrušilo je malé dítě, které hyperaktivně lezlo kolem nich. Hinata se k němu sklonila a vzala ho do náruče. Minata a Ayu držela po celou dobu Tsunade.
"Čípak jsi?"zeptala se ho s usměvem Hnata a malá holčička ji zatahala za její dlouhé vlasy. Najednou se Hinata zarazila.
"Naruto! Podívej!"zašeptala Hinata a ukázala mu dítě. Naruto se na ni nechápavě zadíval ale holčičku si přece jenom prohlédl. Měla krátké růžové vlasy a černé oči.
"Vždyt to vypadá jako ...."zašeptal nevěřícně Naruto ale větu nedokončil protože na ně někdo zakřičel.
"Chiki! Co tam zase děláš?"zakřičela nějaká žena na doběhla k Hinatě.
"O-omlopuvám se!"vyhrkla Sakura a Hinata ji malou podala.
"To je v pořádku Sakuro!"řekla s usměvem Hinata. Věděla že ji Sakura nepoznala, kdo by taky jo. Hinata na sobě měla dlouhý světle fialový kabát, černé třičtvrtáky, černé boty, tirčko s dlouhými rukávy do zvonu bílé barvy a na něm znak konohy. Pásku měla jako obyčejně kolem krku. Také měla své tmavě modré vlasy dlouhé až po stehna a na koncy svázané bílou stužkou. Jen její oči jí byli trochu podobné. Sakura se na ni dívala s otevřenou pusou do kořán.
"H-hin?! J-jsi t-to ty?"zeptala se jí nevěřícně Sakura. Hinata se usmála a kývla. Sakura na nic nečekala a i s Chiki ji padla kolem krku.
"S-sakuro....udusíš mě."vysoukala ze sebe namáhavě Hinata. Sakura ji teda postila.
"Moc ráda tě vidím .... ale kde je Naruto? A Kushina?"zeptala se ji zmateně Sakura. Hinata se usmála a ukázala na dvě osoby v pravo od ní. Sakura zamířila ke Kushině, kterou hned poznala.
"Kushino-san! Ráda tě zase vidím."pozdravila ji Sakura a také ji objala.
"Taky tě zase ráda vidím Sakuro."přikývla Kushina s usměvem. Sakura se obrátila na Naruta, ketré ho absolutně nepoznala. Měl stále slámově žluté vlasy ale ted je měl dlouhé jak Yondaime. Také měl své obvykle modré oči ale bylo v nich něco jiného. Vyzařovala z nich taková síla. Jeho pohled naháněl trochu i husí kůži. Jeho oblyčej měl pár šrámů ale nebyli skoro vidět. Na sobě měl černé třičtvrtáky jako Hinata ale jeho boty byli vyšší ale také černé. Měl dlouhý bílí plášt a pod ním měl černou mikinu a oranžovým potiskem. A jak na plášti tak na mikině měl červenou spirálu. Sakura se na něj soutředěně dívala. Někoho ji strašně připomínal. Zvedla hlavu k podobyzně Yondaimeho. Po té vrátila zpět k Narutovi.
"Vždyt on vypadá jako Naruto ale i jako čtvrtý Hokage."pomyslela si užasle Sakura.
"Jsi to ty Naruto?"zeptala se opatrně Sakura. Naruto se usmál a přikývl.
"To jsem se tak změnil za ten rok a půl?"zeptal se užasle Naruto. Sakura se usmála a spadla mu kolem krku.
"Jsem moc ráda, že jste se vrátili!"vzlykala Sakura. Naruto chtěl něco říct ale přerušil ho pláč Ayi. Oddálil se od Sakury a vzal si od Tsunade svoje děti.
"Chtěl bych ti představit své a Hinatiny děti. Toto je Aya a toto je Minato."řekla Naruto. Sakura se usmála.
"No vidím, že vy jste také nezaháleli."řekla s usměvem Sakura a zašklebyla se.
"Za chvíli to přijde."povzdechla si zadívala se na druhý konec města.
"SAKUROOOOO!"zakřičel někdo hystericky a pak ten hlas utichnul. Všichni kromě Tsunade se na Sakura dívali s pusama do kořán.
"C-co to bylo?"zeptal se zděšeně Naruto. Sakura si povzdechla.
"Pojdte za mnou."vyzvala je a zkočila na střechy. Naruto jen pokrčil rameny a vyskočil za ní. Nakonec ho následovala ještě Hinata a Kushina. Tsunade se odebrala do své kanceláře.
.........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.